На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 19.05.24
 курс € 40.80грн.
для турів в Астрію

ВІДПОЧИНОК В АВСТРІЇ - 2011-2012

ОПИС КУРОРТІВ У АВСТРІЇ

Ішгль почав розвиватися в середині 60-х років як центр альпінізму. Перші підйомники обслуговували гірських туристів та підкорювачів. Але вже до 1977 року регіон був покритий мережею гірськолижних трас. Гірськолижна арена Сільвретта, окрім австрійського Ішгля, включає швейцарський курорт Самнаун і має славу крутого тусовочного гірськолижного центру Австрії. Але натовпи туристів їдуть сюди не лише за пригодами нічного життя, випадковими знайомствами й активним неформальним відпочинком. Сильвретта залучає любителів цінителів лиж та сноуборду прекрасними умовами катання, м'яким укладеним і цілинним снігом й розумною системою підйомників. Єдине, що тут бракує, - екстремального катання.
Перший підйомник (кріселка) на вершину Ідальп (Idalp, 2320 м) з'явився тут в 1963 році. У 1973 році запускається гондольний підйомник до вершини Пардач Грат (Pardatsch Grat, 2630 м), а в 1977 році з'являється третій підйомник з долини на високогір'ї, де вже до цього часу сформувалася справжня інфраструктура гірськолижного відпочинку з ресторанчиками, десятьма підйомниками бугелів і власним стилем догляду за трасами. Цей рік можна вважати початком бурхливого розвитку нового гірськолижного регіону «Silvretta-Skiregion».
При під'їзді до міста створюється дивне відчуття, що він є древньою фортецею: більшість будівель стилізована під середньовічні замки. Ішгль спочатку спроектований розумно та красиво. На курорті рівномірно розташовані 3 нижніх станції канатних доріг на основну зону катання, причому до однієї з центру веде тунель з доріжкою, що біжить. Катання в основному відбувається у верхній частині схилів і на плато. Тут безліч м'яких синіх та червоних трас, відмінні умови для сноубордистів і любителів кататися по широких цілинних ділянках. Вечірнє життя на курорті дуже насичене, хоча і недешева: ресторани, кафе, нічні та денні бари, дискотеки. Відпочивальників залучає й зона безмитної торгівлі в безвізовий швейцарський анклав Самнаун, куди можна попасти лише на лижах.

Сільвретта-арена, поза сумнівом, є одній з кращих зон гірськолижного катання Європи, вона офіційно входить в четвірку кращих європейських територій для сноуборду. Тут широкі довгі оброблені траси чергуються з вузькими віражами та жолобами і з неосяжними просторами незайманої цілини. Всі підйомники самих новітніх конструкцій, більшість крісел – із захисними ковпаками. Центральний район катання – міжгірська улоговина Idalp (нижня крапка 2300 м, верхня 2870 м). До неї з міста ведуть відразу три швидкісних гондольних підйомника. У улоговину з усіх боків віялом спускаються сині, червоні (з ділянками чорних) широкі і прямі доглянуті траси. Вони обслуговуються захищеними ковпаками 4- та 6-крісельними підйомниками. Учбове катання можливе по трасі 6 і 8. Більш досвідченим лижникам рекомендуємо спуск 13. Справа з Idalp – вихід на гірський масив Palnkorf (2864 м). Тут переважають вузькі та звивисті червоні і чорні спуски, багато зручних цілинних полів. Особливо цікаві довгий червоний спуск 40 (1975-2875 м) та чорна горбиста траса 34. З вершини затяжна траса 80 по широкому днищу красивої долини приведе в центр анклава Самнаун (Швейцарія). Зліва від улоговини Idalp – перехід в іншу, вже швейцарську, улоговину Alp Trida (днище 2263 м). У неї так само віялом спускаються сині та червоні траси, які на відміну від трас Idalpa вужчі і жорсткіші. З Alp Trida можна попасти до передмістя Самнауна (траса 60), але краще скористатися двоповерховою кабіною новітнього фунікулера. Для повернення в Ішгль цікаво використовувати трасу 5 (внизу переходить в 1). Вона з висоти 2600 м веде по вузьких звивистих віражах та крутих звалюваннях прямо в місто (висота 1400 м). Ввечері буває переповненою та розбитою.


Зельден - гірськолижний курорт в районі Етцталь. Район об'єднує декілька гірськолижних курортів: Цвізельштайн, Вент, Зельден, Хохзельден, Гургль, Обергургль. Курорт є місцем проведення етапів Кубка Світу, а також місцем зустрічей любителів сноуборду. Хохзельден - верхня частина курорту розташована на висоті 2090 м безпосередньо на схилі та пов'язана із Зельденом підйомником й дорогою. Таке розташування дозволяє кататися на лижах прямо від входу готелю. Сусідство декількох курортів дозволяє кожному вибрати місце катання за своїм смаком: від трас для початківців до складних схилів для дослідних гірськолижників, а наявність двох льодовиків Реттенбах і Тіфенбах дозволяє кататися круглий рік і не залежати від капризів погоди. Зельден - один з кращих гірськолижних курортів Австрії. Абсолютна гарантія натурального снігу. Зельден – центр найбільшої долини Східних Альп Отцталь. Старовинне гірське село вже давно стало центром альпінізму та гірськолижного спорту – 250 піків заввишки більше 3000 м! Це курорт, що бурхливо розвивається, де щороку з'являються найсучасніші підйомники і освоюються нові зони катання. Зельден давно завоював серця любителів гірськолижного спорту неповторною чарівністю. Тут гармонійно поєднуються як тірольські будови, древні церкви, стилізовані шале, так і сучасні будівлі. Величезна кількість ресторанів, дискотек, різних шоу... А надлишки енергії можна залишити в спортивному центрі «Фрайцайтарена». Але є і ще одна причина популярності – надійний сніговий покрив. Селище протягнулося на декілька кілометрів уздовж річки й знаходиться прямо під гірським схилом, який вінчається обширними льодовиковими масивами. Вдале розташування зробило курорт дуже зручним для заняття гірськими лижами. Вже з листопада всі верхні частини схилів покриті хорошим снігом, який випадає тут у великих кількостях. Багаточисельні підйомники працюють безвідмовно, а схилів так багато, і вони такі різні, що кожен може знайти собі трасу під силу та на смак. Сюди на тренування приїжджають багато національних команд гірськолижників.

Зона катання - 1377-3250 м
Перепад висот - 1873 м
Загальна протяжність трас - 147 км
Траси для початківців - 73 км
Траси середньої складності - 45 км
Складні траси - 23 км
Лижний маршрут - 6 км
Освітлені траси - 4 км
Найдовша траса - 13,5
Є могульна траса
Протяжність трас з штучним засніженням - 40 км
Кількість підйомників – 34
Крісельні – 19
Бугельні – 8
Гондольні/фунікулери – 7
Загальна пропускна спроможність - 66 000 чоловік в годину
Хаф-пайп, 2 сноуборд-парка
Траси для бігових лиж - 16 км
Санні траси - 1 (Вент)
Літнє катання на льодовиках Реттенбах і Тіфенбах
Близько 20 ресторанчиків на горі
Сучасні швидкісні підйомники, на льодовику майже всі крісла мають захисні ковпаки. Основні території катання в Зельдене - Гайслахкогль (1377-3058 м), Гіггійох (1377-2885 м) та "Золоті Ворота" на два льодовики Реттенбах (1377-3250 м) і Тіфенбах (2796-3250 м).
Співвідношення кількості трас та підйомників сповна задовільне. Для учбового катання є спеціальні траси в підніжжя гір. Рівень підготовленості трас дуже високий.
Найдовший спуск - в'язки трас №№ 1, 5, 6, 9 і 7 з Гайслахкогль в Зельден і №№ 11, 7 з Роткагхютте в Зельден (всі червоні, загальна довжина кожної в'язки більше 14 км, перепад - 1675 та 1279 м). Найскладніша в'язка трас №№ 14, 20, 22 з Хайнбахйох в Зельден (довжина - 7 км., перепад - 1 350 м). Маршрут Big3 по трьом трьохтисячникам.


Пітцталь - Цей високогірний регіон, мабуть, найменш відомий російським гірськолижникам, хоча має достатню кількість залицяльників в Західній Європі. Він включає 3 зони катання: льодовик Пітцталь, район озера Ріффльзєє та район Хохцайгер, траси якого досить складні і цікаві. Прекрасне перебування трас на льодовику забезпечує катання круглий рік. Підйом забезпечується швидкісним тунельним фунікулером, а потім самим висотним в Австрії фунікулером на Хинтерер Брунненкогель (3440м). Льодовик Пітцталь - улюблене місце тренувань гірськолижників-професіоналів зі всієї Європи. Після катання гостям приємно посидіти в ресторанчиках, кафе або барах, які тут цілком достатньо. У великій шані катання на конях та санках. Готелів на курорті небагато, але вони відрізняються високим рівнем обслуговування та комфортом. Басейни, сауни і турецькі лазні допоможуть розслабитися, набратися сил для нових підйомів на вершини гір. Без сумніву, Пітцталь - один з найцікавіших цілорічних регіонів катання в Австрії!
Вузька і малонаселена долина Пітцталь розташована паралельно Отцталь, можливо, скоро з'єднається з нею в загальний регіон катання. Вона вінчається розкішним льодовиком та приголомшує своєю суворою високогірною красою. Це найновіший гірськолижний проект в Австрії, тому всі підйомники швидкісні і зручні. Гірськолижне метро Pitzexpress домчить пасажирів з висоти 1740 м на панцир льодовика, на висоту 2860 м, а далі самий високогірний фунікулер Австрії за 12 хвилин відвезе лижників на надхмарну висоту піку Hinterer Brunnenkogel – 3440 м! Льодовик Пітцталь – традиційне місце тренувань професіоналів гірськолижників і сноубордистів зі всієї Європи. Щонайближче до льодовику (менше 2 км) розташовано крихітне селище Мандарфен (висота 1680 м). Він відноситься до містечка Ст. Леонард. Від селища починається канатна дорога на зону катання Riflsee. Мандарфен – прекрасне місце для любителів тихого вечірнього життя, суворої альпійської краси та широких спокійних трас. Інші населені пункти долини декілька віддалені від високогірних районів, але пов'язані з ними скібусамі.

Катання представлене в основному довгими широкими спусками середньої крутості. Є цікаві червоні та чорні траси з віражами – в районах Hoch Zaiger, Riflsee. Більшість трас і чисельні цілинні ділянки ідеально личать і для сноубордистів. Є 3 фан-парка, у тому числі на льодовику – один з найбільших в Європі. Рекомендується для катання початківцем, середньопідготовленим лижникам і всім категоріям сноубордистів в листопаді-грудні, в березні-квітні і влітку.
Майрхофен - високогірний регіон, найвідоміший в долині Ціллерталь. Знаходиться на висоті 630 метрів над рівнем моря, в самому центрі Тірольських Альп. «Ціллерталь 3000» - так називаються самі австрійці цей курорт вже 3 роки, після того, як черговий підйомник об’єднав Майрхофен і Тукс і значно розширив можливості гірськолижного катання для лижників всіх рівнів.
Майрхофен включає три зони катання: льодовик Хінтертукс, район Ахорн та район Пенкен, траси якого досить складні, але водночас і цікаві. Прекрасне місцерозташування трас на льодовику забезпечує можливість катання цілий рік. Загальна протяжність трас для катання – 458 кілометрів. 157 км трас (22 км чорних, 90 км червоних, 45 км синіх) і 49 сучасних підйомників створюють справжній рай для ентузіастів зимових видів спорту всіх вікових категорій та інтересів. Чорні траси тут повністю відповідають своїй назві – 78% нещасних випадків стались саме тут. А чого вартує "150-й Tux" – гондола, яка за 5 хвилин підіймає гостей з долини Tappental на вершину Wangelspitz - 2500 м, звідки відкривається неперевершена панорама на всю долину Ціллерталь.
У місті два основних підйомника – один на гору Пенкен (2250 м.), інший на г. Ахорн (1965 м.). Це типовий австрійський курорт з помірними цінами і широкими можливостями для катання, справжній рай для любителів зимових видів відпочинку. Цей курорт підходить як і для тих, хто тільки вчиться кататись, так і для професійних спортсменів. Хороша інфраструктура, затишні готелі та насичене нічне життя роблять відпочинок в Майрхофені неперевершеним та незабутнім. Вечірній Майрхофен – один з найжвавіших курортів у всій Австрії, ввечері багато чисельні ресторани, клуби, бари, казино, концертні зали привітливо відкривають двері для своїх відвідувачів. Без сумніву, Майрхофен - один з найцікавіших цілорічних регіонів катання в Австрії! www.mayrhofen.at


Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!