|
|
|
|
ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ
(діти, 3-6 дн.)
|
|
КОМПЛЕКС ЕКСКУРСІЙНИХ ПРОГРАМ ДЛЯ ДИТЯЧИХ ГРУП – ОСІНЬ 2020
«ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ»
|
1-й ДЕНЬ Прибуття, трансфер вокзал-готель. Поселення згідно правил готелю*. СНІДАНОК.
10:00 Оглядова пішохідна екскурсія «СТАРОВИННИЙ ЛЬВІВ»: Ви ознайомитеся з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; оглянете костел єзуїтів св.Петра та Павла (17ст.), площу Ринок (своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідаєте КАФЕДРАЛЬНИЙ СОБОР Римської католицької церкви (14-18ст.) з каплицею Кампіанів, КАПЛИЦЮ БОЇМІВ, потім ми завітаємо до ВІРМЕНСЬКОГО СОБОРУ, де знімався фільм «Три мушкетери», та обов'язково побачимо Бернардинський монастир. Відвідаємо АПТЕКУ-МУЗЕЙ «ПІД ЧОРНИМ ОРЛОМ» та на вибір: або музей зброї «АРСЕНАЛ» (одна з найбільших колекцій в Україні), або історичний музей «ТРОННА ЗАЛА ЯНА СОБЕСЬКОГО» з романтичним ІТАЛІЙСЬКИМ ПОДВІР’ЯМ.
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
Підйом на оглядовий МАЙДАНЧИК МІСЬКОЇ РАТУШІ (вх. квитки: дор. – 40грн., дит. до 14р. – 10грн.) – |
|
65-метрової годинникової вежі міської мерії (сходження в 408 сходинок), звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок та звідки ви почуєте безліч цікавинок про кожну деталь, що зачепила ваш погляд. Також тут можна познайомитись із механізмом годинника, що був виготовлений в 1852г. на фабриці В.Штиля під Віднем. А найголовніше - Ви обов’язково почуєте безпосередньо над головою дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста. Останнім часом відновлена старовинна традиція – щоденно опівдні з вежі ратуші виконується мелодія гімну міста. У вихідні дні сурмач сурмить кожні дві години з 9 ранку до 9 вечора. |
Відвідування ринку народних промислів «ВЕРНІСАЖ», на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож.
13:00 ОБІД.
15:30 Пропонуємо Вам на вибір:
або Відвідування музею ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ (знаходиться в Домініканському соборі, один з найгарніших храмів Львова у стилі бароко)
або Екскурсія «ЛЬВІВ В ШОКОЛАДІ» (2-2,5год.). Ще з початку 19 століття шоколадні традиції глибоко вкоренилися в місті лева, зробивши його справжнім шоколадним куточком сучасної України. Сьогодні шоколад вже не є такою екзотикою і новинкою, проте майстерність його приготування дійшло до такого високого рівня, що шоколадна індустрія вже не просто кулінарія, а нарівні з іншими видами мистецтва, стало справжньою творчістю, про що свідчить відкриття у Львові Шоколадній майстерні і музею. Ви дізнаєтеся про історію появи шоколаду в нашому місті і багато цікавих історій, пов'язаних з ним, а головне, зможете поспостерігати за процесом створення шоколадних шедеврів.
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
NEW! пропонуємо можливість взяти участь в «ШОКОЛАДНОМУ МАЙСТЕР-КЛАСІ» (45хв. + 15хв. екскурсія |
|
музеєм) (дор. – 80грн., дит. - 60грн., замовляти при бронюванні туру). У Вас буде можливість обрати найулюбленішого з Львівських Левів та власноруч зробити його з шоколаду. А потім Ви можете їх подарувати друзям і рідним, залишити на пам'ять або просто з'їсти! На кінець майстер-класу нас очікує коротка мандрівка залами ЕТНОГРАФІЧНОГО МУЗЕЮ, де Вас вразить старовинна порцеляна та історичні Львівські годинники.
|
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
Пропонуємо КВЕСТ - «ЛЬВІВСЬКИЙ БЕСТІАРІЙ» (2год.) (дор./дит. – 90грн., додатково з групи - 300грн.). - |
|
таємиці завжди вабили відчайдухів, а знайти більш таємниче місто в Україні ніж Львів - годі і шукати! Століттями зодчі, вільні каменярі, монахи та ремісники прикрашали місто своїми символами, гербами, секретами, наповнюючи міський простір потаємним сенсом, зрозумілим лиш посвяченим. Відкрийте секрети давніх літописів у камені, розгадайте символи давніх гербів та оберегів, але вважайте на міських сторожів, адже наші кам’яниці приховують небезпечних хижаків, що охороняють давні секрети міста. Чи під силу буде вам розгадати ці загадки та знайти найцікавіших левів Львова? Ми відрядимо вам у супровід досвідченого Дресирувальника, але навіть з ним ви не будете у безпеці, якщо не озброїтеся кмітливістю, уважністю та гумором (обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру). |
|
2-й ДЕНЬ 08:00 СНІДАНОК.
09:00 Виїзна екскурсія «Золота Підкова Львівщини»:
ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція образотворчого мистецтва західноукраїнських земель, включаючи неперевершені скульптури Іоганна Георга Пінзеля.
ПІДГОРЕЦЬКИЙ ПАЛАЦ. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні та замкове подвір’я.
Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі.
14:00 ОБІД.
ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК. Впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра.
У КИТАЙСЬКОМУ ПАЛАЦИКУ (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція творів східного мистецтва.
Не менше замкових споруд, відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
Також в ЗОЛОЧЕВІ ми зможемо відчути ПОДИХ СЕРЕДНЬОВІЧЧЯ (дор./дит. – 135грн. для групи 30ос., |
|
дор./дит. – 260грн. для групи 16ос.): стрільба з луків, фехтувальні поєдинки лицарів в справжніх обладунках! Діти зможуть побачити лицарський постановочний бій, взяти участь в майстер-класі по володінню мечем, постріляти зі справжнього лука. Ну й звичайно ексклюзивні фотографії на пам'ять в лицарських обладунках! (обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру). |
Повернення до Львова орієнтовно о 18:00.
(за доплату можлива зміна маршруту на Олеський замок- Почаївськая Лавра-
Підкаменські скелі та підземний храм- Підгорецький палац).
|
3-й ДЕНЬ 09:00 СНІДАНОК.
10:00 Екскурсія по одному з найстаровинніших ЛАНДШАФТНИХ ПАНТЕОНІВ Європи - ЛИЧАКІВСЬКОМУ. Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що на ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).
ФАКУЛЬТАТИВНО |
Відвідування музею САКРАЛЬНОЇ БАРОКОВОЇ СКУЛЬПТУРИ ІОГАННА ГЕОРГА ПІНЗЕЛЯ (Костел Кларисок) |
|
(дор. – 30грн., дит. – 9грн., додатково з групи - 60грн.), одного з найвидатніших, але, водночас, і найзагадковіших європейських скульпторів пізнього бароко та рококо, якого нині називають «українським Мікеланджело». Аналогом цьому об'єкту може бути, хіба що частково, Паризький Лувр та Баварський національний музей в Мюнхені, де знаходяться раритетні роботи Георга Пінзеля, але в Львівському музеї їх значно більше. З 21 листопада 2012-го до 25 лютого 2013 року 27-м українських робіт Пінзеля (більшість з Львівського музею) демонструвалися у каплиці Сен-Шапель, одному з найпрестижніших виставкових залів Лувру. |
13:00 ОБІД.
14:00 Оглядова пішохідна екскурсія «ЛЬВІВ ЗА БАБЦІ АВСТРІЇ» (3-4год.): знайомство з архітектурою міста 18 - початку 20ст., з життям відомих львів'ян (художників, письменників, учених); огляд БУДИНКУ ВЧЕНИХ (бувше ШЛЯХЕТСЬКЕ КАЗІНО), який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє (вх.квитки додатково: дор./дит. - 30грн.), огляд найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім. Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» - 19ст.). Знайомство з одними з найяскравіших сецессійних прикрас променадних районів Львова – пасажами: пасаж Генріка Міколяша, «Марійська Галерея», пасаж Гаусмана, пасаж Грюнерів, пасаж Феллерів й т.д. (з пасажами Андреоллі та Гуттерів Ви ознайомитесь під час екскурсії «Старовинний Львів»), а також деякі заховані ПОДВІР’Я ЛЬВОВА, яких не знають навіть львів’яни.
Яскравим завершенням екскурсії стане огляд СОБОРУ СВ.ЮРА - перлини українського бароко - історія якого починається з 13ст. Храм відомий своїми скульптурами, балюстрадами, нетрадиційно легким і прозорим іконостасом і, звичайно ж, чудотворною іконою Теребовлянської Богоматері (17ст.), що перенесена в собор з Тернопільщини. А в його підземній крипті ми побачимо усипальні князя Ярослава Осмомисла та митрополитів Галичини.
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
Можлива оглядова ЕКСКУРСІЯ ОПЕРНИМ ТЕАТРОМ (45хв.) (вх. квитки: дор. – 80грн., дит. - 40грн.), який |
|
входить в трійку найгарніших в Європі, за бажанням з відвідуванням вистави (замовляти тільки під час оформлення туру, квитки на виставу оплачуються додатково, від 90грн. до 1500грн. за квиток в залежності від вистави та місця). |
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
Відвідування ЛЬВІВСЬКОЇ КАРТИННОЇ ГАЛЕРЕЇ (вх. квитки: дор. – 70грн., дит. – 15грн.), у якій представлені |
|
роботи Гойї, Рубенса, Тиціана. Відділ європейського мистецтва 14-18ст. розташований у ПАЛАЦІ ПОТОЦЬКИХ - одній з архітектурних візитівок Львова, не побачити яку просто неможливо! На першому поверсі Палацу представлені інтер’єри, а на другому в експозиції картин знаходиться перлина галереї - картина Жоржа де ля Тура «Платіж». |
|
4-й ДЕНЬ 08:00 СНІДАНОК.
09:00 ВИЇЗНА ЕКСКУРСІЯ «КОРОЛІВСЬКИМИ МІСТАМИ ГАЛИЧИНИ»:
10:00 ЖОВКВА - старослов‘янські Винники (від профілю мешканців – виноробів), польська Жолква, Нестеров радянських часів, українська Жовква… Єдине в Україні італійське «ІДЕАЛЬНЕ МІСТО» -фортеця епохи Ренесансу, що збереглося до наших часів (коронний гетьман Станіслав Жолкевський скористався ідеєю П'єтро Катаніо), в створенні якого приймали участь П’єтро Сперендіо, Бернардо Морандо, Павло Римлянин, Петро Барбон, Авреліо Пассароші… На таке невеличке містечко: 55 пам'яток архітектури світового, національного та регіонального значення, 2 пам'ятки садово-паркового мистецтва, 15 пам'яток історії! Тут захищав русичів Данило Галицький, за деякими даними народився та виріс гетьман Богдан Хмельницький, тут бували гетьмани Іван Мазепа, Данило Виговсь¬кий, Петро Дорошенко та інші, воно було королівською резиденцією Яна III Собеського та Петра I. На її території в першій половині XVII століття працював єдиний в Україні монетний двір, на якому зі срібла вдови гетьмана Жолкевського карбували монету! Під час екскурсії ми побачимо замок-резиденцію, Ринкову площу, ратушу, середньовічні каземати, Василіянський монастир (17–20ст.) з мощами св.Парфенія, Парафіяльний костел св.Лаврентія (17ст.) з «падаючою» дзвіницею, що називають «маленьким Вавелем», церкву св.Лазаря (17ст.), Домініканський монастир.
13:30 ОБІД.
15:00 КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР. Крехів вперше згадується в історичних документах у 1456 році. На початку XVII століття за 3км. від Крехова був заснований монастир. У 1669 році монахи побудували навколо монастиря укріплення, перетворивши його на фортецю. В 1672 році турки обложили монастир, але взяти його не змогли. В 1698 році монастир відвідав російський цар Петро I. Тут відреставровано Миколаївську церкву 1721-1737рр. і келії 1755-1902рр., а також оборонну вежу-дзвіницю та мури. Крім них, ми побачимо печери монахів-відлюдників та перейдемося по стежинці до святого джерела. Повернення до Львова.
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
У випадку наявності рекомендуємо відвідати концерт в БУДИНКУ ОРГАННОЇ ТА КАМЕРНОЇ МУЗИКИ (вхідні |
|
квитки: дор./дит. - 50грн.), який знаходиться в костелі святої Марії Магдалени. В 20ст. в костелі було встановлено орган відомої чесько-австрійської фірми «Rieger», який до сьогодні є найбільшим в Україні. Його особливістю є те, що 12 з 70 регістрів розташовані окремо, в протилежній стороні залу, в спеціальній шафі. При грі з головного пульта це створює ефект віддаленого й «таємничого» звучання. |
|
5-й ДЕНЬ 07:00 Виїзд зі Львова в Карпати.
08:00 СНІДАНОК (поблизу м.Стрий) (або СНІДАНОК – СУХИЙ ПАЙОК, снідаємо в дорозі).
09:15 Піший перехід до Скельного Монастиря – 2,7км в одну сторону. По дорозі до храму минається пішохідний місток через ріку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою.
СКЕЛЬНИЙ МОНАСТИРЯ В РОЗГІРЧЕ розташований в мальовничій місцині, і завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини. Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році.
11:30 Прибуття до ВОДОСПАДУ КАМ'ЯНКА, який є справжньою окрасою Національного парку Сколівські Бескиди. А бажаючи зможуть піднятися (біля 10-15хв стежкою вгору) до МЕРТВОГО (ЖУРАВЛИНОГО) ОЗЕРА з чорно-кришталевою водою, наповненою сірководнем, який вбиває все живе. Раніше дуже красиве, останнім часом озеро заболочується, але навколишня зачарована тиша ще продовжує вражати туристів.
ФАКУЛЬТАТИВНО: біля водоспаду можна скуштувати національні страви, ПОЇЗДИТИ КІНЬМИ та придбати сувеніри
Переїзд в Сколе. 12:45 ОБІД
14:20 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася СТАРОРУСЬКА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ. Протягом чотирьох століть (IX-XIIIст.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько-волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд МУЗЕЮ ФОРТЕЦІ та КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ «ХАТА У ГЛИБОКІЙ».
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
на території Заповідника в п’ятницю, суботу, неділю та у державні вихідні з 10:00 до 20:00 працює МОТУЗКОВИЙ |
|
ПАРК «LAZANKA». Вартість: Повний ряд підвісних перешкод – 70 грн. Швидкісний спуск по канату – 50 грн |
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
в літній час пропонуємо влаштувати ПІКНІК (є дуже гарні майданчики). |
Повернення до Львова близько 18:30 (або 20:30-21:00 з влаштуванням пікніку).
|
6-й ДЕНЬ
09:00 Звільнення номерів, перенесення речей в контрольні номери. СНІДАНОК.
10:00 Екскурсія «КНЯЖА ШАПКА ЛЬВОВА»: церква Параскеви П'ятниці (13ст.), монастир св. Онуфрія та Онуфрієвська церква (13-17ст.), костел Іоанна Хрестителя (13-19ст.), Старий Ринок (найстародавніший торг Львова), найдавніша пам'ятка монументальної архітектури нашого міста - Миколаївська церква (до 10ст.), колишня монастирська лікарня св.Вікентія а Пауло, костел св.Казимира (1600р. для ордена реформатів), церква Св.Духа, перехід до парку «ВИСОКИЙ ЗАМОК» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту, колишній костел Марії Сніжної - церква Матері Божої Неустанної Допомоги (13-19ст.).
12:30 Екскурсія музеєм народної архітектури та побуту «ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ» (Scansen) (1-1,5год.). На даний час на території етнозон Музею розташовано 54-ри оригінальні садиби, що змальовують побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини 18-20ст. Дерев'яна Миколаївська церква 1763р. с.Кривки Турківського району, з якої почалося заснування Львівського Scansena, включена до Світової спадщини ЮНЕСКО. Але найцікавіше те, що відвідувачі мають нагоду навчитися різних ремесл в 19-ти інтерактивних хатинах: грати на музичних інструментах, випікати хліб у печі, робити домашнє масло. Новий відреставрований експонат - колиба, де пригощають запашними трав'яними чаями з власного лікарського городику..
14:00 ОБІД.
14:30 Відвідування или Етнографічного Музею или історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я. Вільний час.
ФАКУЛЬТАТИВНО: |
21:00 нічна екскурсія «НІЧНА ВАРТА!» (1год. 45хв. - 2год., дор. – 175грн., дит. до 12р. – 87,50грн.). Якщо |
|
випадково вночі не спатимете, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники нічної служби Львова». |
Трансфер готель-вокзал. Відїзд.
* (за бажанням можливе раннє поселення та виселення в кінці дня за доплату).
Фірма не несе відповідальності за погодні умови та корки на дорогах.
Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу.
|
На Ваш розгляд пропонуються наступні розцінки (ДИТЯЧІ ГРУПИ)* :
Кількість осіб
|
Вартість на одну дитину (в грн.) за наступними програмами:
|
Дітей
|
Супр.
|
дні
1й+3й+6й
|
дні
1й+2й+6й**
|
дні
1й+5й+6й
|
дні
1й+2й+3й+6й
|
дні 1й+2й+
+3й+5й+6й
|
Хостел «КРИВА ЛИПА» 2-ом, 3-им, 6-им з індивідуальним УТД(вхід з коридору) |
16
|
1
|
2 290,00 |
2 660,00 |
2 880,00 |
3 460,00 |
4 850,00 |
30 |
2 |
1 960,00 |
2 2505,00 |
2 420,00 |
2 940,00 |
4 090,00 |
дод. ніч + сніданок (вечеря) (нетто) |
380,00
+ 12,60 грн./ос. туристичний збір
|
|
|
|
|
|
|
|
Готель «ДОЛИНСЬКИЙ» 2-ом, 3-им (з УТД в номері) |
16 |
1 |
2 550,00 |
2 920,00 |
3 140,00 |
3 850,00 |
5 370,00 |
30
|
2
|
2 220,00 |
2 510,00 |
2 690,00 |
3 330,00 |
4 610,00 |
дод. ніч + сніданок (вечеря) (нетто)
|
480,00
+ 16,69 грн./ос. туристичний збір
|
ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО
ТУРФІРМАМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ
* Дані ціни передбачають оплату на рахунок ФОП 3 –ї групи. При безготівковому розрахунку можлива зміна цін.
|
У вартість включено: |
- проживання у вказаному готелі (опис див. нижче) до 12:00 останнього дня
(перед сніданком на останній день група збирає свої речі і залишає їх в камері схову)
|
- дворазове харчування в кафе (сніданок+обід) |
- екскурсії згідно програми (окрім факультативних)
|
- вхідні квитки в музеї згідно програми (окрім факультативних)
|
- постійний супровід гіда-екскурсовода |
- трансфер вокзал-готель-вокзал, а також трансфери по маршрутах 2-го, 4-го та 5-го днів |
|
У вартість НЕ включено: |
- проїзд міським транспортом (декілька зупинок на трамваї - 6-й день, «Шевченківський Гай», а також 3-й день, Личаківський цвинтар)
|
- факультативні заходи |
- страхівка |
«ДОЛИНСЬКИЙ», готель, м.Львів
Готель, розташований в історичній частині Львова в сучасній будівлі, неподалік від найвищої точки міста - Високого Замку, в 15 хвилинах пішої ходи до Оперного Театру та 18 хвилинах до Площі Ринок. Новий готель, побудований в 2016 році, надає до ваших послуг номери стандарт-класу, оформлені в сучасному стилі, оснащені всім необхідним. Також пропонується скористатися готельним лаунджем з телевізором з пласким екраном, вільним Wi-Fi на всій території готелю, власним безкоштовним паркінгом, конференц-залом. З вікон готелю видно церкву і монастир Святого Онуфрія, за 500м знаходиться торгівельний центр Forum Lviv.
|
Ви можете завантажити всі програми в форматі .doc:
1. «ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ» (1 дн.) укр.
2. Вікенд «СТАРОВИННИЙ ЛЬВІВ» (2 дн.) укр.
3. Вікенд «ЗОЛОТА ПІДКОВА ЛЬВІВЩИНИ» (2 дн.) укр.
4. Вікенд «КОРОЛЕВСЬКИМИ МІСТАМИ ГАЛИЧИНИ» (2 дн.) укр.
5. Комплекс екскурсійних програм «ЧАРІВНИЙ ЛЬВІВ» (3-6 дн.) укр.
|
|
|