На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 17.06.24
 курс € 40.80грн.
для турів в Грецію

Відпочинок у ГРЕЦІЇ

ПРО ГРЕЦІЮ
   
 
 в ідпочинок у ГРЕЦІЇ
 

ГРЕЦІЯ

Країна міфів та легенд, античної архітектури, багатої історичної спадщини, ідеальне місце для літнього відпочинку на численних островах. Відпочинок в Греції – прекрасна можливість поринути в загадковий та таємничий світ історії, знайомий нам ще зі шкільних років. «Міфи стародавньої Греції» для багатьох школярів – одна із улюблених книг з масою повчальних історій. Природа наділила Грецію унікальним кліматом та природними ресурсами, що перетворили її на курортну столицю Європи. Греція здавна вважається батьківщиною філософії та демократії, колискою західної цивілізації. Цікаво: саме на основі грецького алфавіту виникли латиниця та кирилиця. Греція пропонує різноманітні тури на будь-який смак: шоп-тури, шубні тури, екскурсійні тури та подорожі виключно для пляжного відпочинку, хоча часто трапляються комбінації вищезгаданих. Саме в Греції знаходиться унікальний чоловічий монастир на г. Афон, куди з’їжджаються паломники зі всього світу. Найпопулярнішим вважається відпочинок на островах Крит та Родос.
 

о.КРИТ (Греція)

Обрав для свого народження патріарх еллінських богів – Зевс і саме цей міф відображає роль острова для Середземномор'я. Це колиска найдавнішої європейської культури, що бере початок в 2600р. до н.е. Парадоксально, але схоронність численних видатних пам'яток культури обумовило їх поховання під шаром ґрунту в результаті катастрофічного цунамі від вибуху вулкану на о.Санторіні в 1400р. до н.е. Естафету мінойської цивілізації підхопили інші грецькі племена на великих еллінських землях. Туристи сьогодні спостерігають і за роботою археологів і милуються палацами Криту, найвідоміший з яких, прикрашений приголомшливими фресками, - Кноський палац. Є аргументи на користь того, що Лабіринт Мінотавра знаходився у підвалах цього палацу, але є й інші місця, де міг іти по нитці Аріадни безстрашний герой Тесей. Будівлю Лабіринту приписують видатному античному інженеру Дедалу. Творчий імпульс йому, можливо, дало відвідування надзвичайно вузької (2,5м) звивистої Самарійскої ущелини. Через тисячі років венеціанці збудували порт і квартали міста Ханья в прагненні до класичної стрункості, а венеціанський маяк при вході в гавань і сьогодні допомагає знайти вірний шлях аматорам морських подорожей. На Криті є всі умови для відпочинку будь-якого стилю й рівня: від фешенебельних першокласних готелів до білосніжних бунгало в національному крітському стилі з власними садами в первозданних місцях, де можна заховатись від мирської суєти. Природні та рукотворні окраси Криту настільки багаточисельні, що однієї відпустки не вистарчить, щоб насолодитися ними, навіть якщо орендувати авто й безтурботно колесити по найбільшому острову Греції.
 

о.РОДОС (Греція)

Четвертий по величині острів Греції, але не останній по кількості пам’яток архітектури, затишних бухт і гостинності місцевого народу. За легендою сам Геліос, бог сонця у древніх греків, подарував острову світло і тепло, зробивши його справжнім раєм для відпочинку. На цьому острові було збудоване одне із семи чудес світу – сам Колос Родоський, величне та загадкове божество, яке незважаючи на своє порівняно «коротке життя», залишило довгий слід в історії. Родос вартий споглядання, особливо цікавою та унікальною є заповідна долина метеликів, аналогів якій немає у світі. Метеликів туди приваблює особливий запах смоли, яку виділяють місцеві дерева. Достатньо лише маленькому звуку пролунати у повітрі – сотні крилатих різнокольорових створінь злітають у небо і милують наше око калейдоскопом барв та відтінків. Для любителів екскурсійних мандрівок із пізнавальною метою о.Родос пропонує відвідання найвідоміших пам’яток місцевої культури, таких як Палац Великих Магістрів, містечко Ліндос, цікаве руїнами відомого храму Афіни Ліндоської, а також дає можливість відправитись на морську прогулянку на сусідні острова Кос або Сімі. На о.Родос, на відміну від багатьох грецьких островів, до сьогоднішнього дня функціонують казино, тому любителям азартних ігор буде чим зайняти свій вільний час, а для молоді – найкращі клуби уздовж набережної не дадуть заснути до самого ранку, демонструючи усю привабливість нічного життя на острові.
 

ГЕОГРАФІЯ ТА КЛІМАТ Греції

Грецька Республіка знаходиться на Балканському півострові та безлічі островах. Країна межує з Болгарією, Македонією та Республікою Сербія на півночі, з Туреччиною на північному-сході, а усі решта кордонів у неї – морські.
 
Омивається ЕГЕЙСЬКИМ морем на сході, ІОНІЧНИМ на заході, СЕРЕДЗЕМНИМ та КРІТСЬКИМ на півдні, а також ЛІВІЙСЬКИМ.
 
Цікаво: до складу Грецької Республіки входить близько 2 тис. островів, що становлять приблизно 20% її площі, та автономна чернеча республіка АФОН, що розташована на півострові Халкідікі.
 
Фактично усю територію держави можна умовно поділити на три частини: материкова, півострів ПЕЛОПОННЕС та ОСТРОВИ. Грецька Республіка – гірська країна, в якій чергуються скелясті вершини та мальовничі острови. Близько 80% усієї території займають гори, переважно середньої висоти. Найвища точка країни – знаменита гора ОЛІМП – 2917м над рівнем моря.
 
Цікаво: Греція вважається третьою країною в Європі за критерієм «гірська місцевість» після Норвегії та Албанії. Площа країни разом з островами складає більш ніж 131 тис. кілометрів квадратних. Загальна протяжність сухопутних кордонів – 1228 км, морських – 13676 км. Так як рельєф Греції – гористий, тут переважають стрімкі та бурхливі гірські ріки з красивими порогами та водоспадами, більшість з яких впадає в море.
 
Ріки не використовуються для судноплавства, але відіграють величезне значення для здобуття енергії. Зате ГРЕЦІЯ відома своїми великими та глибокими озерами тектонічного походження, що живляться переважно підземними водами.
 
Клімат Греції середземноморський з теплим літом та вологою зимою на материковій частині країни та субтропічний з жарким літнім сезоном та помірною зимою на островах. ЛІТНІЙ сезон в країні починається з травня місяця, хоча тоді море ще не встигає прогрітись, та триває до кінця вересня.
 
Цікаво: у 2010 році 1 та 2 січня температура в столиці о.Крит Іракліоні сягнула +30 градусів за Цельсієм, тому зустріч Нового Року була перенесена на піщані пляжі острова.
 
ОСТРОВИ країни умовно поділяють на такі групи:
- Додеканес – знаходяться на півдні Егейського моря, біля берегів Туреччини Найбільший з них – о.Родос.
- Іонічні о-ви – знаходяться на півдні Греції. Основний острів – Кефалінія
- Кіклади – розташовані в самому центрі Егейського моря. Найбільші острови – Андрос, Наксос, Міконос та Санторіні.
- Крит – найбільший за площею острів Греції, що омивається Лівійським морем на півдні та Критським на Півночі.
- Північні Егейські острови – знаходяться північніше островів Додеканес, найвідоміший серед них о. Лесбос.
- Північні Споради та о. Евбея – розташовані на сході материкової частини Греції.
 

СЕРЕДНЬО-ТЕМПЕРАТУРНІ ДАНІ ПО ОСНОВНИХ КУРОРТНИХ ЗОНАХ Греції

(згідно із www.weather2travel.com)

місяць: Січ. Лют. Бер. Квіт. Трав. Черв. Лип. Серп. Вер. Жовт. Лист. Груд.
Материкова Греція
середня темп. повітря 12 12 13 16 19 23 25 26 23 20 17 13
о.Крит
середня темп. повітря 14 15 16 20 24 29 30 30 28 24 19 16
середня темп. води 16 15 15 16 19 22 24 25 24 22 20 17
о.Родос
середня темп. повітря 14 15 17 21 26 31 34 34 31 25 19 15
середня темп. води 17 16 16 17 19 23 24 25 25 23 20 17
Халкідіки
середня темп. повітря 14 15 16 19 22 26 28 29 26 22 19 16
середня темп. води 14 14 14 15 18 20 21 22 23 20 18 16
 

НАСЕЛЕННЯ, МОВА ТА РЕЛІГІЯ Греції

Населення Греції у 2010 році становило більш ніж 11 млн. осіб, при чому кількість жінок переважає над кількістю чоловіків. Греція займає 74 місце в світі за кількістю населення. Природній приріст складає лише 0,1% щорічно та за даними Євростату греки визнані швидко старіючою нацією.
 
Більш ніж 60% усього населення зосереджене в МІСТАХ, решта в невеликих містечках та етнічних селах. Найбільш густозаселені міста Греції: Афіни, Салоніки, Пірей, Іракліон та Волос. Більшість населення Греції складають греки – 94%, хоча ці дані часто оскаржуються, мотивуючи розбіжністю даних по меншинах, особливо мовних. Починаючи з 1990 року в Грецію стрімко збільшився потік емігрантів, сучасна влада так і не досягла одностайності в питанні чи є вони загрозою чи навпаки своєрідним шансом для розвитку країни. 4% усього населення становлять албанці, а решта 2% - болгари, румуни, українці, пакистанці, росіяни та грузини.
 
Цікаво: українці – п’ята за чисельністю громада в Греції, так звані емігранти 4-ї хвилі (ті, хто прибув в країну в 90-х рр. 20 ст.), хоча останнім часом майже всі українці – трудові емігранти.
 
Греція – досить однорідна в лінгвістичному плані країна, в ній лише одна державна мова – ГРЕЦЬКА. Нею спілкуються більш ніж 99% населення. Звичайно, в курортних зонах працівники, зайняті в сфері туризму, паралельно освоюють англійську, німецьку та російську мови, щоб покращити рівень обслуговування. Також майже одностайні греки в плані релігійних поглядів.
 
Більш ніж 98% населення сповідує ПРАВОСЛАВ’Я (православне християнство), що є державною релігією. Свобода віросповідання гарантується конституцією країни. Окрім православних жителів, в країні проживають мусульмани, католики, протестанти, іудеї та послідовники стародавньої грецької релігії.
 

ТРАДИЦІЇ Греції

Напевно найбільше традицій у Греції пов’язано з ОДРУЖЕННЯМ та заручинами, особливо на острівній її частині. Наприклад, на о. Крит весілля святкується декілька днів, щоб усі родичі та друзі змогли повеселитись та привітати молодят. На острові батько нареченої має своєрідне право «вето» на рішення вийти заміж, якщо кандидат не виправдовує його сподівань. Якщо батько все ж таки згоден на майбутній союз, тоді відбуваються заручини в присутності священика, потім обумовлюється придане нареченої та розсилаються запрошення на майбутнє весілля. Увесь час, після отримання запрошення та датою церемонії, молодятам надсилають особливі подарунки, що називаються «Kaniski» (кошик з оливковою олією, сиром, вином та картоплею). В день весілля процесія починається від дому нареченого до нареченої, супроводжується національними піснями та танцями. Це найсвітліший та найвеселіший день для усіх гостей та молодят.
 
В Греції день народження відмічається не з таким розмахом як ІМЕНИНИ. Той, хто носить ім’я одного зі святих, відмічає цей день разом із церквою. Саме тоді усі знайомі, родичі та близькі приходять до іменинника без попереднього запрошення з невеликими подарунками та найщирішими побажаннями.
 
Важливим у греків є обряд ХРЕЩЕННЯ малюка. Він повинен відбутись до того моменту, коли дитині виповнить один рік. Цікаво: до моменту хрещення малюк не має імені, його він отримує під час обряду. Основний обов’язок хресних мами і тата на церемонії - подарувати малюку золотий хрестик та повний набір одягу, включаючи взуття. Поряд з давніми традиціями у греків є досить багато забобонів, а саме:
- Хліб вважається священним, тому перед тим, як його розрізати – господиня повинна хліб перехрестити.
- Греки вірять, що кажучи багато компліментів людям, можна їх вректи, тому вони є досить стриманими в плані похвал.
- Не дивуйтесь, коли побачите в кожному будинку зв’язку часнику, який також вважається своєрідним оберегом проти вроків.
- Під час трапези греки не передають ножі з рук в руки, оскільки вважають, що цей жест може привести до конфліктів та сварок.
- Так як цей народ є дуже релігійним, кожен житель Греції, зустрівши священика, повинен поцілувати йому руку.
- Цікаво: саме вівторок, 13 вважається днем злого духа ( у всьому світі цей день є п’ятницею).
- Поганою прикметою вважається по приходу гостей не запропонувати їм випити. Так греки можуть продемонструвати свої погані манери.
 

ЕКОНОМІКА Греції

Греція індустріально-аграрна країна з розвиненою економікою. Хоча, після світової фінансової кризи, грецька економіка знаходиться в досить «важкому» становищі. Найбільше розвинені в країні ТЕКСТИЛЬНА промисловість та туризм, який за останні два-три роки став домінуючим. Уся промисловість сконцентрована в районі материкової частини країни, острови мають аграрну спеціалізацію. Хоча, так як родючість ґрунтів Греції є досить низькою, сільське господарство приносить досить малу частину доходів. Зате вирощування винограду та оливок – робить Грецію однією із столиць виноробства та виробництва масла у Європі.
 
Цікаво: саме вино, оливкова олія та самі оливки/маслини є значною частиною експорту країни. Більшість підприємств Греції є монополістами, тому малий бізнес процвітає переважно на острівній її частині. Останні роки стали досить «сумними» для економіки країни. З посиленням фінансової кризи, країну охопили масові страйки, знизився рівень ВВП та виріс дефіцит бюджету. 
 

ЧАС ТА ГРОШІ Греції

Грецька Республіка знаходиться у ДРУГОМУ часовому поясі, так само як і Україна. Час відповідає київському.
 
З 2002 року національна валюта Греції – ЄВРО. Також в країні можна використовувати тревел чеки, придбані у банках України та розраховуватись за допомогою пластикових карток міжнародних платіжних систем.
 
Цікаво: до 2002 року національною валютою країни була драхма, що вважається однією із найстаріших грошових систем світу – перші згадки про неї були ще у далекому 6 ст. до н.е.
 

ТРАНСПОРТ Греціі

В Греції знаходиться 82 аеропорти, з них 67 з твердим покриттям. ПОВІТРЯНИЙ транспорт розвинений дуже добре, оскільки територіально площа Греції досить розмежована між материком та островами. У 2004 році, перед олімпіадою, була проведена реконструкція багатьох аеропортів. Найбільшою авіакомпанією, що виконує міжнародні рейси, вважається Olympic Air, утворена внаслідок об’єднання двох «гігантів» Olympic Air та Aegan Airlines. На о.Крит знаходяться два аеропорти міжнародного значення у містах Херсонісос та Ханья, на о.Родос лише один. З України вже декілька років поспіль здійснюються чартерні рейси на о.КРІТ, о.РОДОС та п-в ХАЛКІДІКИ під час літнього сезону. В 2010р. був запущений чартер зі Львова на о.Родос, в 2011р. з Києва в аеропорт м.Ханья (о.Крит) та у 2012р. зі Львова в Іракліон (о.Крит).
 
Другим за значенням видом транспорту у Греції є МОРСЬКИЙ, особливо для тих, хто живе на островах де немає можливості побудувати аеропорт. Морський транспорт – один з найдешевших, оскільки не вимагає великих витрат на утримання морських шляхів. Греція має безліч портів, що приймають не тільки туристичні судна, а мають велике значення для торгівлі. Великим попитом в країні користуються так звані «літаючі дельфіни» - швидкісні закриті катери, що курсують між островами. Одна з найпопулярніших екскурсій з о.Крит здійснюється на катері – це екскурсія на о. Санторіні. Третє місце посідає автобусний транспорт, особливо на островах. Туристи, що не мають досвіду водіння транспортного засобу чи не хочуть брати на себе відповідальність за оренду авто, з туристично-екскурсійною метою використовують для пересуванню по острову автобуси. В кожному курортному містечку є організовані автобусні зупинки, куди, згідно із графіком, приїжджають автобуси міжміського сполучення. Вартість проїзду визначається відстанню до пункту призначення.
 
Цікаво: усі автобусні перевезення в Греції підпорядковані синдикату КТЕL, що складається з безлічі акціонерних товариств.
 
Хоча автобусний транспорт дуже добре розвинений як на материковій частині Греції, так і на островах, часто туристи надають перевагу пересуванню за допомогою ТАКСІ. Викликати його Вам може допомогти працівник ресепшн в готелі, або самостійно домовитись з водієм на стоянках таксі, що є поблизу усіх туристичних місць на острові. На о.Крит є два варіанти тарифів для визначення ціни проїзду – «Тариф 1» або ранковий, діє з 05:00 до 12:00, «Тариф 2» або вечірній – з 12:00 до 05:00. Але якщо планувати поїздку за межі міста чи навіть префектури, краще заздалегідь домовлятись про вартість з водієм. На о.Родос діє схожа система і вартість проїзду визначається за допомогою прейскуранту, що є в кожному таксі.
 
Цікаво: в Греції дешевше піймати таксі по дорозі, ніж викликати в готель чи в певне місце. За виклик таксисти стягнуть додаткові кошти за те, що приїхали за Вами.
 
На островах також популярна ОРЕНДА АВТО, оскільки рух там менш жвавий, ніж на материковій частині країни. Основні вимоги до винаймача машини – досягнення ним 21 року та стаж водіння не менше 1 року (в деяких агентствах є власні вимоги щодо віку водія, наприклад 23 або 25 років). Також необхідними є наявність прав міжнародного зразка. Вартість коливається від 20 євро на добу в залежності від класу та «віку» автомобіля. У Греції так само правосторонній рух як і в Україні, тому проблем з правилами дорожнього руху виникати не повинно. В невеликих гірських селах можна ще зустріти жителів, що користуються специфічним видом транспорту – їзда на віслюках. Це пояснюється тим, що не кожен автомобіль здатний забратись на гору, а віслюк справиться і не з таким завданням. На материковій частині країни розвинені також інші види транспорту – тролейбуси, трамваї, маршрутки та метро.
 
Цікаво: залізничний вид транспорту не набув широкого розвитку, оскільки досить гориста місцевість не дозволяє будувати колії для організації найоптимальніших маршрутів між пунктами призначення.
 

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ в Греції

Для іноземних громадян ПЛАТНЕ, за виключенням екстреної допомоги, коли стан людини є критичним. Обов’язковим для подорожі в Грецію є наявність медичного страхування, оскільки воно є необхідним критерієм для прийняття позитивного рішення консулом при відкритті візи. Усі медичні заклади країни оснащені надсучасним обладнанням, що повністю відповідає європейським стандартам. Аптеки працюють в будні дні з 09:00 до 13:30 та з 17:30 до 19:30, в курортних центрах вони працюють майже цілодобово та у вихідні дні. Фармацевти в аптеках радо надають консультації та, крім грецької, володіють ще і англійською та німецькою мовами.
 
Цікаво: в Греції немає єдиного номеру виклику швидкої допомоги, в кожному регіоні/острові вони різняться. Телефон швидкої допомоги в Афінах – 166, в Іракліоні – 237-502, в Ханьї – 43-811, на о.Родос – 25-555.
 

ВАЖЛИВІ ДРІБНИЧКИ в Греції

Поряд із СУПЕРМАРКЕТАМИ західноєвропейського типу в Греції є безліч дрібних магазинчиків і крамниць, де продаються товари місцевого виробництва. Вони значно дешевші імпортних, а із продавцем завжди можна поторгуватися. Магазини в Греції зазвичай відкриті по понеділках, середах і суботах з 9:00 до 14:00, по вівторках, четвергах і п'ятницях з 9:00 до 14:00 і з 17:30 до 20:30. У туристичних районах магазини працюють практично цілодобово.

В ресторанах, кафе і тавернах меню представлено двома мовами – ГРЕЦЬКОЮ ТА АНГЛІЙСЬКОЮ, хоча зараз в туристичних центрах можна зустріти його також і російською. Обов’язково запитайте в офіціанта щодо невідомих Вам страв в меню, оскільки за незнанням можна пропустити багато смачного. Також запитайте чи включені чайові в загальний рахунок. Часто в невеликих тавернах сімейного типу Вам дозволять зайти на кухню та обрати страву, яка найбільше сподобалась. М'ясо та рибу готують завжди при гостях, щоб Вони переконались в якості приготування.

ГРЕЦІЯ вважається однією з найбезпечніших країн Європи, рівень злочинності тут дуже низький. Але варто все ж таки не забувати про елементарні правила безпеки – не залишати особисті речі без нагляду, все цінне зберігати в сейфі та не розголошувати код від нього, готельний номер запирати на ключ та закривати балкон.

Фото- та кінозйомка на об’єктах історичної та культурної цінності категорично ЗАБОРОНЕНІ, окрім випадків, коли Ви придбали спеціальний на це дозвіл. Також знімкування на об’єктах стратегічної важливості, таких як аеропорт, митні структури, аеродроми і.т.і. – заборонено.

В Греції часто вулиці міста мають однакові НАЗВИ, але розташовані в різних районах. Тому перед тим, як домовитись про зустріч на певній вулиці краще одразу уточнити де саме вона знаходиться, щоб уникнути незручних ситуацій.

 
В Греції, як і в кожній південній країні, є правило СІЄСТИ, тобто відпочинку. У Греків вона починається о 14:00 та продовжується аж до 17:00. Хоча, останнім часом, особливо в розпік туристичного сезону, ця традиція відміняється на користь цілодобового обслуговування туристів.
 
Цікаво: коли грек відповідає Вам «ні», він похитує головою знизу вверх. У нас цей жест навпаки означає згоду. Коли грек Вам відповідає «авріо», що грецькою «завтра», то це означає щось невизначене або ж відмову.

В Греції ВОДОПРОВІДНА ВОДА є безпечною та придатною для пиття, хоча вона багата мінеральними солями, тому більшість як і місцевого населення, так і туристів для пиття купують бутильовану воду.

 
Самі греки дуже доброзичлива та гостинна НАЦІЯ. Не дивуйтесь якщо в таверні до вас після трапези підійде її власник та буде розпитувати про якість їжі та Ваш відпочинок загалом. Також у греків прийнято до Вашої вечері дарувати Вам келих смачного вина.
 

ЧАЙОВІ в Греції

Незважаючи на те, що кожен пред’явлений Вам рахунок включає ПДВ і оплату сервісу (10%), ЧАЙОВІ залишаються правилом хорошого тону й вираженням подяки. Розмір чайових коливається від категорії об’єкта харчування, від мінімальних – 1-2 євро (заклади швидкого харчування) до 10-15% від вартості рахунку (в елітних ресторанах). Хоча, перед здійсненням замовлення, варто уточнити які додаткові доплати можуть бути включені в кінцевий рахунок, оскільки є кафе та ресторани, які взагалі не беруть чайових та додаткових оплат. В готелях прийнято залишати чайові покоївкам за прибирання в номерах (1-2 євро)  та працівникам готелю, що допомагають Вам з багажем (2 євро).
 

ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ'ЯЗОК в Греції

До 2006 року на ринку зв’язку Греції була представлена лише одна телефонна компанія, але після виходу різноманітних директив ЄС щодо обмеження монополій, ОТЭ здала свої позиції лідера. Тепер кожен житель Греції може обирати того оператора, тарифи якого є вигіднішими. Щодо телефонного зв’язку для туристів, то найпопулярнішою вважається IP-телефонія – картки для здійснення дзвінків за кордон. Вони продаються в будь-яких магазинах чи в поштових офісах.
 
ТЕЛЕФОНИ АВТОМАТИ для таких дзвінків знаходяться на кожній вуличці у всіх курортних центрах, тому проблем з їх пошуком не повинно виникати. Правила набору за допомогою таких карток стандартні, відрізняється тільки набір, коли замість картки у нас чек на певну кількість оплачених хвилин. Тоді спочатку вводиться номер чеку, а потім, після гудка, номер телефону абонента з використанням загальних правил набору номерів. Телефонні дзвінки з готельних номерів обійдуться Вам вдвічі дорожче, ніж за допомогою IP-телефонії. В деяких кафе ще є автомати, що дозволяють здійснювати телефонні дзвінки за допомогою монеток номіналом 10 центів.

РОУМІНГ Вартість дзвінка в Україну абонента більшості українських операторів становить від 0,62$ до 0,72$/хв., вхідний дзвінок ~ 1,08$/хв, відправлення SMS ~ 0,14$, дзвінок усередині країни ~ 0,38$/хв. Економний роумінг від Travel Sim пропонує наступні тарифи: вихідні з України в Грецію ~ 0,39 USD/хв., вхідні – 0,00 USD/хв., вихідні з Греції в Україну ~0,65 USD/хв., відправлення SMS ~0,40 USD.  

Для дзвінків з Греції в Україну – набираємо 00 (для виходу на міжнародну лінію) + 38 (код України) + код міста + номер телефону.

Для дзвінків з України в Грецію – набираємо 00 (для виходу на міжнародну лінію) + 30 (код Греції)+ код міста + номер абонента. Коди основних міст: Афіни – 210, Іракліон – 281, Ретімно – 2831, Ханья – 2821.

Екстрені телефонні номери – поліція – 100, швидка допомога – 166, туристична поліція – 171.
 

ВІЗА в Грецію

Для в’їзду в Республіку Греція обов’язковою є наявність Шенгенської візи на кожну особу, що здійснює подорож. Така віза для громадян України відкривається в спеціалізованих установах – консульствах в містах: Київ, Одеса та Маріуполь (залежно від місця прописки туриста). Список документів, необхідних для в’їзду в країну з метою туризму ТУТ
 

МИТНИЙ КОНТРОЛЬ в Греції

Республіка Греція не встановлює жодних обмежень по ввозу/вивозу валюти. Але, якщо подорожуючий не є громадянином ЄС, будь-яка сума готівкових коштів, що перевищує 10 тис. євро, повинна бути задекларована. Без обкладення митом дозволений ввіз 200 штук сигарет, 250 г. тютюну або 50 сигар, 1 літр міцних спиртних напоїв, 2 літри слабоалкогольних напоїв (вміст алкоголю до 22%), до 2 літрів вина, 100 грамів чаю та 250 грамів кави, парфумерні вироби до 50 мілілітрів.
 
Цікаво: для громадян ЄС, що приїжджають в Грецію, норма перевезення вищезгаданих речей є вдвічі більшою.
 
Ввозити в країну КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО: наркотики та наркотичні речовини, продукцію порнографічного характеру, зброю, продукти вагою більше 1кг з азіатських та африканських країн, тварин та птахів без спеціального на це дозволу. При ввозі в країну домашніх тварин потрібно мати з собою довідку про те, що тварина має усі необхідні щеплення, видану не менш ніж за 10 днів до початку подорожі. Вивозити з країни заборонено предмети, що несуть історико-культурну цінність, в тому числі знайдені/підібрані на місцях археологічних розкопок та усі знахідки на дні моря. Якщо такі предмети будуть знайдені в Ваших речах, вони будуть конфісковані, а Ви змушені будете сплатити штраф, до речі чималий.
 

ПОСОЛЬСТВО ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В УКРАЇНІ

м. Київ, вул.Панфіловців 10
Тел. (+38 044) 254-54-71, 254-54-72
Факс (+38 044) 254-39-98
Робочi години – пн.-пт.: 09:00-16:00
E-mail: embassy@greece.kiev.ua
 

КОНСУЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ

Тел.: (044) 254-54-78
Робочі години: пн.-пт.: 10:00-12:30
E-mail: grcon.kie@mfa.gr

 

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В МАРІУПОЛІ

м.Маріуполь, вул.Варганова 10
Тел.: (+38 0629) 34-53-84, 52-84-90
Факс: (+38 0629) 52-87-19
Робочі години: пн.-пт.: 09:00-16:00
E-mail: grconsul@ukrpost.ua
 

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ В ОДЕСІ

м.Одеса, вул.Преображенська 32
Тел.: (+38 048) 786-05-03
Факс: (+38 048) 786-05-71
Робочі години: пн.-пт. 09:00-16:00
E-mail: grconsodessa@paco.net
 

ПОСОЛЬСТВО ДЕРЖАВИ УКРАЇНА В ГРЕЦЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ

Греція, Афіни, вул.Стефану Дельта 2 - 152 37 Філотеї
Тел.: (+30 210) 680-02-30
Факс: (+30 210) 685-41-54
Робочі години: пн.-пт.: 09:00-16:00
E-mail: emb_gr@mfa.gov.ua

 

КОНСУЛЬСЬКИЙ ВІДДІЛ:

Тел.: (+30 210) 685-61-71-2
Факс: (+30 210) 682-08-94
Робочі години: пн.-пт. 09:00-12:00 (прийом відвідувачів)
E-mail: ukrembas@otenet.gr
 

ГЕНЕРАЛЬНЕ КОНСУЛЬСТВО УКРАЇНИ В САЛОНІКАХ

вул. Кундуріоту 2, м.Салоніки, 54 625 Греція
Тел.: (+30 2310) 500-04-5
Факс: (+30 2310) 527-26-0;
Робочі години: пн.-ср, пт. – 09:00-12.:00 (прийом відвідувачів)
пн.-ср, пт. – 12:00-13:00 (видача документів)
E-mail: gc_grs@mfa.gov.ua
 

ОСНОВНІ КУРОРТНІ ЗОНИ о.КРІТ (Греція)

ІРАКЛІОН

Адміністративний центр острова, столиця префектури Іракліон та четверте за величиною місто в усій Греції. Популярний серед туристів не лише культурними надбаннями, а і піщаними пляжами, що прекрасно підходять для сімейного відпочинку. В затишних районах міста, таких як Гувес та Cталіда, знаходяться респектабельні готелі та великий аквапарк. Курорт ідеально підходить для бажаючих поєднати відпочинок зі здобуттям нових знань про життя античної Греції. Проте, основною спеціалізацією Іракліону є саме сімейний відпочинок з дітьми. Цікаво: усі чартерні рейси зі Львова здійснюються в аеропорт м.Іракліон, тому трансфер в готелі цього курорту буде найменш тривалим.
 

ХЕРСОНІСОС

В 26км від м.Іракліон знаходиться друге за туристичною значимістю місто острова, але, напевно,  найвеселіше від усіх. На берегах затоки Маля, розкинулось містечко, що пашить життям 24 години на добу. Численні клуби, бари та ресторани, що працюють до світанку, стали улюбленими місцями відпочинку молоді з усього світу. Пляжі курорту піщано-галькові з не завжди зручним заходом в море, тому для сімейного відпочинку підходять лише декілька обраних районів Херсонісоса. Для любителів більш активного денного відпочинку тут побудований невеликий аквапарк, поле для міні-гольфу та кінноспортивна база.
 

АГІОС НІКОЛАОС

Або, як його частіше називають, місто-курорт, оскільки готелі тут знаходяться на схід від центру міста. Місто є столицею префектури Лассіті. Агіос Ніколаос цікавий своїми променадами, озером, що знаходиться прямо посеред міста, обабіч якого розташовані найкрасивіші кафе та ресторани. Курорт підійде для активного відпочинку молоді, оскільки, одразу після заходу сонця, набережна перетворюється на вулицю барів, таверн та дискотек, де можна повеселитись до світанку. Ще в недалекому минулому Агіос Ніколаос був невеликим рибацьким поселенням, а тепер пишається статусом елітного міжнародного курорту. Найдорожчі готелі рівня 4*-5* розташовані в поселенні ЄЛУНДА. Вони відомі найкращим сервісом по відношенню до клієнта та доступом до найчистішого моря на острові.
 

РЕТІМНО

Знаходиться якраз посередині між префектурами Іракліон та Ханья. Можливо курорт не такий веселий як Іракліон чи не такий красивий як Ханья, проте в нього є свій шарм. Місто не є надто цікавим в екскурсійному плані, оскільки знаходиться досить далеко від основних туристичних атракцій, тому сюди приїжджають шукачі більш спокійного розміреного відпочинку. проте місто цікаве своїми монастирями та музеями, яких тут велика кількість. Ретімно відоме своїми довгими піщаними пляжами, дикою природою та єдиним на острові прісноводним озером, яке є одночасно одним з найглибших в країні. В західній частині міста знаходяться готелі для тихого і спокійного відпочинку. Ретімно також відоме своєю венеціанською архітектурою, вузенькими вуличками та красивою набережною. Унікальним є пляж Превелі в південній частині префектури, де гірська річка впадає в море, надає унікальну можливість скупатись як в теплій солоній воді, так і в крижаній прісній.
 

БАЛІ

Невелике містечко знаходиться в 40км на захід від Іракліону. Величні скелі, затишні бухти – всі ці фактори роблять Балі туристичним центром з постійно високим попитом щодо відпочинку, особливо на «Райському пляжі». Містечко має досить слаборозвинену інфраструктуру, оскільки десяток років тому основним джерелом доходів було рибальство. Для молоді в містечку працює два нічних клуби, декілька ресторанів та магазинів. Так як курорт оточений скелями і пляжі знаходяться в бухтах, море тут завжди більш спокійне, аніж на інших курортах.
 

СІТІЯ

Знаходиться на сході острова, більшість будинків якого пофарбовані в білий або кремовий кольори. Самі греки кажуть, що в місті Сітія живуть найдоброзичливіші жителі. Курорт найбільше підходить для закоханих пар та молодят, які хочуть перейнятись романтикою на о.Крит. Саме тут знаходиться відомий на увесь світ пляж Ваі або «Пальмовий пляж», саме тут знімалась одна із перших реклам батончика «Баунті».
 

ХАНЬЯ

Однойменна столиця усієї західної префектури острова. Саме тут знаходиться відома на весь світ Самарійська ущелина, розташована між Білих Гір. Курорт славиться багатокілометровими золотистими піщаними пляжами, також тут є єдиний на всю Грецію пляж із рожевим піском. Це унікальне місто, друге за величиною на острові, де античність поєднується з сучасністю. Цікаво: усі розкопки на території Ханьї ведуться в підвалах житлових будинків, а туристи можуть поспостерігати за їхнім ходом через спеціальні віконечка. В префектурі знаходяться готелі усіх можливих цінових категорій – від двозіркових апартаментів туркласу до шикарних 5* комплексів.
 

ОСНОВНІ КУРОРТНІ ЗОНИ о.РОДОС (Греція)

ЯЛІССОС

Одне з найбільших курортних міст о.Родос, друга його назва Тріанда. Тут створені всі умови для приємного відпочинку - довгий доглянутий пляж покритий піском, дрібною і крупною галькою тягнеться від пляжу в Іксіі до сусіднього Кремасті. Пляж Яліссос був нагороджений «Блакитним прапором» Європейського союзу. На пляжі пропонуються різні водноспортивні розваги, розташована величезна кількість кафе і ресторанів, і навіть клімат тут особливо прохолодний і приємний. При купанні врахуйте - майже завжди вітряно, і морське дно кам'янисте.
Оскільки курорт знаходиться на березі не завжди спокійного Егейського моря, саме тут обожнюють відпочивати серфінгісти, насолоджуючись високими хвилями. Цей пляж по праву називають столицею віндсерфінгу в усьому Родосі.
 

ІКСІЯ

Знаходиться неподалік від Яліссоса та всього в 3км від столиці, міста Родос, що дозволяє здійснювати як і короткі, так і довгі поїздки в столицю острова. В Іксії дуже добре розвинені віндсерфінг та кайтсерфінг, оскільки постійні хвилі та вітер зумовили для них ідеальні погодні умови. Пляжі на курорті переважно галькові, лише в деяких місцях вони переходять у піщано-галькові. Також Іксія популярна для проведення ділових конференцій, семінарів та зустрічей.
 

КАЛІФЕЯ

Розташований в 7км від столиці острова, в красивій однойменній бухті. Курорт є більш розвиненим в туристичному плані – з великою кількістю кафе, таверн, магазинів, банків, супермаркетів. Відпочинок в Каліфеї сподобається любителям піщаних протяжних пляжів, соснових лісів та досить сучасних готелів. Любителі активного відпочинку також скучати не будуть – тут розташований центр підводного плавання з різноманітними пропозиціями, дискотека під відкритим небом та безліч анімаційних програм в готелях.
 

ФАЛІРАКІ

Мабуть найвеселіший на усьому острові. Ввечері він перетворюється на суцільну дискотеку під відкритим небом, а вдень навпаки – на тихе та спокійне містечко. Море тут спокійніше зі зручним заходом, пляжі переважно із золотистим піском. Цей курорт переважно обирає молодь, оскільки усі нічні розваги знаходяться на центральній набережній, також недалеко від Фалірак знаходиться великий аквапарк. Готелі тут простягаються вздовж морського узбережжя з різним рівнем комфорту та сервісу.
 

КОЛІМБІЯ

Буквально нещодавно почав бурхливо розвиватись в плані туризму, зараз стає меккою для любителів респектабельного відпочинку. Знаходиться посередині між містами Родос та Ліндос. Містечко більше підходить для спокійного відпочинку з дітьми, без зайвого шуму та галасу. Більшість відпочиваючих в готелях німці, а самі готелі знаходяться на певній відстані один від одного.
 

ЛІНДОС

Знаходиться в 47км від Родоса. Саме з цього міста почало поширюватись християнство на о.Родос. Туристів приваблює старовинний Акрополь та храм Афіни. Готелі знаходяться в затишній бухті, захищеній від вітру, тому море тут переважно спокійне. Цьому курорту надають перевагу сім'ї з маленькими дітьми. Ліндос не підходить для активного молодіжного відпочинку, оскільки усі розваги розташовані на відстані кількох кілометрів від готелів.
 

ОСНОВНІ КУРОРТНІ ЗОНИ п-ва ХАЛКІДІКИ (Греція)

КАССАНДРА

Цей півострів відомий своїм різноманітним нічним життям, близькістю інфраструктури до готелів та відносно недовготривалим трансфером з аеропорту. Він найкраще підходить для активного молодіжного відпочинку та тим, хто планує свій відпочинок за межами території готелю. Кассандра знаходиться найближче до відомих екскурсійних об’єктів, тому можна зекономити трішки часу на подорожі.
 

СІТОНІЯ

Даний півострів по праву вважається елітним. Безліч фешенебельних готелів, готові приймати найвибагливіших клієнтів та задовольняти їх примхи. Саме в Сітонії  одні з найчистіших пляжів, обрамлених золотистим пісочком. Даний курорт більше підходить для спокійного та розміреного відпочинку в готелях з хорошими інфраструктурами.

 

АФОН

Цей півострів унікальним тим, що 95% його території займає монаша республіка АФОН – святе місце для паломників чоловічої статі з усього світу. Основний курорт Афону – Урануполіс, який є центром усього життя півострову. Афон ідеально підійде для любителів відособленого відпочинку в тишині, спокої та блаженстві.
 

НАЙЦІКАВІШІ МІСТА Греції

АФІНИ

Столиця країни, адміністративний, економічний та культурний центр Греції, місто, що знаходиться в центрі материкової її частини. Афіни засновані ще більш ніж 3,5тис. років до нашої ери, були столицею Грецької імперії та до сьогодні привертають увагу туристів зі всього світу. Центр міста побудований навколо Акрополя, ідеально спланований в туристичному плані, оскільки усі екскурсійні об’єкти знаходяться в пішій доступності.
 
В Афінах варто відвідати:
- РУЇНИ ХРАМУ ЗЕВСА ОЛІМПІЙСЬКОГО. Колись цей храм вважався одним з найбільших у Греції та перевищував навіть Парфенон. До наших часів, на жаль, не збереглись статуя Зевса, зроблена з золота, та більшість колон.
- ПАНАФІНЕЙСЬКИЙ СТАДІОН. Споруда зведена з білого мармуру, саме тут вперше відбулись сучасні Олімпійські ігри. Стадіон інколи використовується для проведення певних міроприємств під час різноманітних спортивних ігор.
- НАЦІОНАЛЬНИЙ САД. Колись був спроектований для потреб та прогулянок королівської родини, але тепер він відкритий для усіх відвідувачів. Красивий парк з безліччю фонтанів, скульптур, гротів буде прекрасним варіантом короткого перепочинку. Неподалік знаходиться президентський палац та площа Конституції, де можна побачити солдат Національної Гвардії в повній уніформі.
- Російська православна ЦЕРКВА СВЯТОЇ ТРІЙЦІ збудована в 11 ст. н.е. За часи свого існування в церкві знаходився Спасо-Никодимівський монастир, жіночий монастир та бенедиктинський. Також церква була декілька раз повністю зруйнована як за на наказами різних правителів-завойовників, так і внаслідок землетрусів, але кожного разу вона відбудовувалась.
- Афінський УНІВЕРСИТЕТ. Цей храм науки був першим вищим учбовим закладом не тільки Греції, а і усіх країн Балканського півострова. На сьогоднішній день – це другий за значимістю ВНЗ в країні.
- Нумізматичний музей ШЛІМАНА, заснований ще у 1834 році, пропонує Вашій увазі багату колекцію монет, в тому числі і досить рідкісних, медалей та дорогоцінних каменів. Цікаво: велика частина колекції була сформована завдяки пожертвам заможних греків.
- Афінський АКРОПОЛЬ, який ще за часів мікенського періоду був резиденцією правителів. На сьогоднішній момент збереглись: ворота Бюле, святилище Афродіти, Артеміди, театр Діоніса, святилище Зевса, мідна статуя Афіни, одеон Перікла та музей акрополя. Щоб оглянути усі ці пам’ятки потрібно витратити декілька годин.

 

САЛОНІКИ

Красиве місто, столиця давньої Македонії знаходиться в північній частині материкової Греції, друге за величиною в країні. За часи свого існування місто було декілька раз загарбане та окуповане. На сьогоднішній день – це економічний та туристичний центр північної Греції, популярний об’єкт під час групових екскурсійних турів.
 
Основні пам’ятні місця:
- БІЛА БАШТА – сучасний символ міста насправді має колір «слонова кістка». Це, напевно, найвідоміший об’єкт міста, який першочергово був побудований як оборонна споруда, але згодом перетворився на в’язницю та місце для покарань непокірних жителів. Зараз вона не використовується за призначенням, а служить екскурсійним об’єктом. Це музей, де можна побачити багато цікавих витворів мистецтва, а саме мозаїк, скульптур та фресок.
- Храм СВЯТОГО ДМИТРА СОЛУНЬСЬКОГО, названий на честь великомученика та покровителя міста Салоніки. Саме в цій церкві зберігаються мощі святого Дмитра, які, за легендами, творили багато чудес. В храмі також відкритий музей, в якому можна ознайомитись з археологічними знахідками. 
- ТРІУМФАЛЬНА АРКА. Зведена за часи правління імператора Галерія як символ перемоги над персидським шейхом. З трьох стін, що були її основою, до сьогоднішнього дня збереглась лише одна.
- РОТОНДА. Цікавим фактом є те, що ніхто не знає мети, для чого слугувала ця споруда. Одна версія стверджує, що це був мавзолей, інша – гробниця імператора, третя – приміщення для прийому гостей. На даний момент Ротонда належить православній церкві і використовується як музей релігії.

 

КАСТОРІЯ

Місто, що знаходиться на берегах однойменного озера, славиться на всю Європу своїми хутрами. Саме сюди з’їжджаються туристи для купівлі ексклюзивних виробів зі шкіри та хутра.
 

ЕПІДАВР

Розташований на північному сході півострова Пелопоннес. Датою його заснування вважається мікенський період. Саме в цьому місті набув розвитку культ Асклептіона, жерці якого займались лікуванням хворих.
 
Варто побачити:
- ТЕАТР, зведений ще у 340 р. до. н.е., але перші вистави в ньому були проведені лише у 1938 році після глобальних розкопок та реставрації. Театр відомий своєю унікальною акустикою. Після другої світової війни саме тут кожного року проводиться театральний фестиваль.
- АРХЕОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ. Так як Епідавр вважався медичним центром півострова Пелопоннес, музей має своєрідний характер. Тут зібрана велика колекція хірургічних інструментів, поховань різних періодів та кам’яні скульптури органів людського тіла.

 

ІРАКЛІОН

Місто з самого початку свого існування було великим портом, оскільки воно збудоване в затишній гавані. З 1971 року місто стало адміністративним та фінансовим центром острова Крит. Також місто популярне як туристичний центр.
 
Основні пам’ятки:
- ПАЛАЦ КНОССОС – саме тут жив та царював відомий Мінос, і тут, за переказами та легендами, був розташований лабіринт Дедала, де утримувався Мінотавр. До сьогоднішнього дня збереглось багато приміщень палацу, цінні фрески та предмети меблів.
- АРХЕОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ – найкращий в усьому світі, присвячений мінойському мистецтву та культурі. На даний момент нараховується більш ніж 20 кімнат, де знаходяться експонати, зібрані з усього острова. Саме тут знаходиться Фестський диск – унікальний зразок писемності мінойського періоду.

 

РОДОС

Сучасне місто-порт відновлене саме на тому місці, де колись було античне місто. Родос складається з двох частин: старої та нової. Саме тут було зведено одне із семи чудес світу – Колос Родоський.
 
Цікаві пам’ятки:
- РОДОНСЬКА ФОРТЕЦЯ – колишня резиденція магістра та основна оборонна споруда міста. На даний момент це основна туристична атракція міста, тут знаходиться велика колекція антикварних меблів, статуї, вази та мозаїки.
- АРХЕОЛОГІЧНИЙ МУЗЕЙ, що розташований в будинку колишнього лицарського госпіталю. Тут зібрані предмети мистецтва різних періодів: статуї, скульптури. Найцінніший експонат – скульптура Афродіти Родоської.
- ЕТНОГРАФІЧНИЙ МУЗЕЙ.
- Міська КАРТИННА ГАЛЕРЕЯ.

 

ЯЛІСОС

Місто на о.Родос (також відоме як Тріанда), друге за величиною місто острова, цікаве як великою кількістю середньовічних церков та старовинних замків (на сусідній горі Філерімос збереглися руїни античного міста Яліса, храму Зевса і Афіни, лицарські замки і християнські собори XV-XVIIIст.), так і природними пам`ятками.
 
Найважливіше:
- ШЛЯХ ГОЛГОФИ на гору Фелірімос. Велика кількість сходинок із зображенням Страстей Господніх.
- ДОЛИНА МЕТЕЛИКІВ. Унікальна природна долина, куди щорічно, в літні місяці, злітаються тисячі метеликів різних видів, зокрема і рідкісних. Метелики обрали саме цю долину, оскільки тут найчистіше повітря та велика кількість різновидів квітів.
 

ОСНОВНІ ЕКСКУРСІЙНІ ПРОГРАМИ по Греції

Греція – країна, багата на історико-культурну спадщину, тому регулярні екскурсійні тури стали вже хорошою традицією. Ви можете подивитися на окремій сторінці основні автобусні Екскурсійні тури в Грецію зі Львова та їх програми. Для відпочиваючих на островах Середземного та Егейського морів популярністю користуються наступні екскурсійні поїздки:
 

ДЛЯ о.КРІТ

 
- КНОСЬКИЙ ПАЛАЦ та археологічний музей
- Острів СПІНАЛОНГА. Під час екскурсії Ви зможете здійснити прогулянку по острову, почути його історію, дізнатись чому саме сюди привозили усіх хворих проказою. Після оглядової прогулянки буде можливість позасмагати та скупатися в кришталево чистій воді неподалік.
- Плоскогір’я ЛАССІТІ та ПЕЧЕРА ЗЕВСА. Дана екскурсія дасть Вам можливість пізнати життя справжніх греків в їх невеликих поселеннях та побачити місце народження легендарного Зевса.
- АКВАПАРК.
- Острів ГРАМВУСА. Саме на цьому острові найчистіша вода, оскільки саме тут проходять «кордони» трьох морів: Іонічного, Егейського та Лівійського. Море тут змінює кольори і у сонячну погоду можна побачити 7 його відтінків. Саме на одному з пляжів острову провели медовий місяць принц Чарльз та принцеса Діана.
- ПІДВОДНЕ ПЛАВАННЯ (глибина 5-6 метрів)
- ПІВДЕННИЙ КРІТ. Цікава екскурсія на весь день, з можливістю побачити красоти південної частини острова, монастир св.Мирона, форелеве озеро та містечко Матала, де в 70рр. 19ст. в скелястих печерах жили хіпі.
- ЕЛАФОНІССІ – острова з рожевим піском. Ви побачите: церкву-печеру Агія Софія, однойменну ущелину, церкву з чудотворною іконою та скупаєтесь на прекрасних пляжах.
- Острів САНТОРІНІ. Колись, згідно із легендами, цей острів був частиною Атлантиди. Одно- або дводенна екскурсія покаже Вам чим живе сучасне місто, ви зможете прогулятись по вузеньким вулицям, побувати на найвищій точці біля вулкану. Цікаво: на Санторіні усі будинки білого кольору з блакитними дахами та вікнами.
- КРІТСЬКИЙ ВЕЧІР. В горах, в маленькому селищі, з народними традиціями, піснями, танцями, їжею.
- Ущелина САМАРІЯ – найдовша в усій Європі. Ця екскурсія носить естетичний характер.
 

ДЛЯ о.РОДОС

 
- Оглядова екскурсія по РОДОСУ.
- Оглядова екскурсія по античному місту ЛІНДОС.
- Круїз на острів СІМІ. Невеликий гористий острівець з неперевершеним підводним світом та гостинними жителями. Ми зможемо побачити монастир Панормітіс, місто Ялос та скуштувати найсмачнішу морську кухню.
- ДАЙВІНГ.
- ДОЛИНА МЕТЕЛИКІВ.
- РОДОСЬКА ВЕЧІРКА. Національне шоу в кращих традиціях остров`ян в національних костюмах. Також у Вас буде можливість навчитись танцю СІРТАКІ.
 

ДЛЯ п-ва ХАЛКІДІКИ

 
- Оглядова екскурсія по САЛОНІКАХ.
- Екскурсія на г. ОЛІМП (овіяна легендами таємнича гора, де з прадавніх-давен жили Боги).
- Екскурсія до ХРИСТИЯНСЬКИХ МОНАСТИРІВ - МЕТЕОРІВ.

- АКВАПАРК WATERLAND.
- Поїздка ЗА ШУБАМИ ДО КАСТОРІЇ.
- Денна екскурсія в АФІНИ (дана екскурсія можлива як і наземним транспортом, так і літаком).
- Екскурсія на острів САНТОРІНІ (з авіаперельотом).
- Екскурсія в ПАРК РОЗВАГ MAGIC PARK.
 
ОТЖЕ, Греція – це не тільки колиска цивілізації та культури світу, а і країна з різноманітними можливостями для відпочинку як активного, так і пасивного. Самобутність місцевих жителів, ідеальний клімат, чисте море – ці фактори зумовлюють зростаючий попит на відпочинок на о. Крит та о. Родос. Любителі пізнавального туризму відкриють собі цю країну з іншого боку, а «пляжники» будуть мати чудову можливість відволіктись від буденності та забути про плинність часу, засмагаючи під лагідним сонцем.

Ще багато корисної та цікавої інформації про Грецію Ви можете довідатись на наступних ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСАХ:
 
 
Nataliya Kosh
Відповідальний менеджер:
НАТАЛЯ КОШ
anya@travellers-club.lviv.ua
(050) 370-50-05
 

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!