На главную Контакты
Украина, 79013 Львов, ул.Вербицкого 12    fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52



ukr
rus

Отдых во ЛЬВОВЕ

 
нічна панорама ЛЬВІВ Клуб Мандрівників
 
ПЛОЩА РИНОК, фонт.НЕПТУН
НІЧНІ ВЕЖІ МІСТА
ЛАТИНСЬКА КАТЕДРА
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ГАЙ
ЛИЧАКІВСЬКИЙ ЦВИНТАР
муз. С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ
ПАЛАЦЦО БАНДІНЕЛЛІ
АРСЕНАЛ
муз. ІСТОРІЇ РЕЛІГІЇ
ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ
МУЗЕЙ СКЛА
ПАЛАЦ ПОТОЦЬКИХ
ПАНОРАМА МІСТА
ПЛОЩА РИНОК, ЛІХТАРІ
ЗАКАТ З ВИСОКОГО ЗАМКУ
ВІРМЕНСЬКА ЦЕРКВА
ВУЛИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
ПРО ЛЬВІВ
 
Кожне місто, як і кожна людина, має свою індивідуальність, історію і характер. Своєрідність міста - це своєрідність народу, який його створив і в ньому жив: будівельників та архітекторів, які зводили оборонні мури, житлові будинки, палаци та храми; воїнів, які захищали його від ворогів; людей, в котрих у цьому місті проходить повсякденне, звичайне, а іноді і незвичайне життя. Львів - старе місто з вічно молодим серцем, місто, яке багато пережило, місто з гіркою долею і, разом з тим, щасливою.

Враховуючи історико-архітектурну і художню цілісність комплексу пам'яток історії та культури, уряд України прийняв у червні 1975 року постанову про створення Державного історико-архітектурного заповідника на території старого Львова. Тут на той момент зафіксовано 284 пам'ятки архітектури, а всього на той час в місті під охорону взято 1949 пам'яток і цінних споруд.
 
У 1998 році сталася визначна подія — на 22-й конференції Комітету Світової спадщини ЮНЕСКО, що відбувався у Кіото (Японія) з 30 листопада по 5 грудня 1998 року, Львів було прийнято до Світової спадщини ЮНЕСКО. На цю дату у Львові взято під охорону 2500 пам'яток історії та архітектури.
 
У 2009 році Львову надано звання Культурної столиці України. Місто періодично посідає чільні місця в рейтингах туристичної та інвестиційної привабливості.
 

 
LVIV TOURIST CARD - картка з якою маєш безкоштовний вхід в найкращі музеї Львова, знижки в кафе, ресторанах,  хостелах, готелях, сувенірних крамницях,  екскурсії  розваги...
Це вигідно і дарує вам більше задоволення від Львова за ті ж гроші.
 
ВАРТІСТЬ КАРТКИ:
1 ДЕНЬ
59 грн.
3 ДНІ
119 грн.
 
ДЕ ПРИДБАТИ КАРТКУ:
в нашому офісі за адресою: вул.Вербицького 12, м.Львів карта тут
 


Львів заснований королем Данилом Романовичем в середині 13 століття. Близько 1272 року місто стало столицею Галицько-Волинського князівства. В добу Середньовіччя Львів був важливим торгівельним центром. За австрійського панування місто стає осередком українського та польського національно-визвольних рухів. Після розпаду Австро-Угорщини був столицею Західноукраїнської народної республіки. До Другої світової війни належав Польщі, за Пактом Молотова-Ріббентропа анексований Радянським Союзом. З 24 серпня 1991 року — входить в склад Незалежної України.

Протягом своєї історії Львів жодного разу не змінював назви, яка різними мовами звучить так:
кримсько-татарська — Ilbav (Ільбав)
польська — Lwow (Львув)
англійська — Lviv (Львів)
російська — Львов (Львов)
німецькою — Lemberg (Лемберґ)
їдиш — ???????
латина — Leopolis (Леополіс)
вірменська — ???? (Лвов)
 
Але всім, хто любитиь це чарівне місто, знайомі звовсім інші назви —  «Місто Лева», «місто сплячих левів», «Королівське місто», «Перлина корони Європи», «Місто-музей», «столиця Галичини», «маленький Париж», «маленький Відень», «український П'ємонт», «Бандерштадт», «культурна столиця України» та інші.
 

 
12 жовтня 2012 року на конференції TRAVEL MARKETING 3D (Міжнародний туристичний салон «Україна 2012») був оприлюднений список 100 best events of Ukraine100 кращих подій для українського туризму, який з цього року щорічно буде формуватися Радою з питань туризму і курортів на підставі експертної оцінки та опитування професійного сектора.

Якісно сплановані місцеві заходи приваблюють таку кількість туристів, яку можна порівняти з наймасштабнішими глобальними подіями. Для прикладу, на матчі Євро-2012 до Львова приїхало понад 150 тисяч гостей, а на традиційний кавовий фестиваль100 тисяч. Витрати ж на проведення та промоцію цих заходів просто непорівнянні.

До топ 100 кращих подій України попали такі львівські події:

- ФОРУМ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ
- «НА КАВУ ДО ЛЬВОВА»
- СВЯТО ШОКОЛАДУ
- «ЗОЛОТИЙ ЛЕВ»
- ALFA JAZZ FEST
- СВЯТО БАТЯРА
- СВЯТО СИРУ І ВИНА У ЛЬВОВІ
- РІЗДВЯНИЙ ФЕСТИВАЛЬ
 
Відвідати ці події, отримати інформацію про час їх проходження та прогромуВи зможете на сторінках наших щотижневих турів по Львову «Вуличками стародавнього Львова», «Замки та палаци Львівщини», «Львів - скарб у підкові».


 
Офіційно затвердженими символами Львова є:
ГЕРБ МАЛИЙ
ГЕРБ ВЕЛИКИЙ
ХОРУГВА МІСЬКОЇ РАДИ
ЛОГОТИП
 
Також статут міста визначає символами Львова назви або зображення архітектурних та історичних пам'яток.

Доречі, НЕ ВСІМ ВІДОМО, що в логотипі Львова зображено (зліва-направо): дзвіниця Вірменського собору, вежа Корнякта, міська ратуша, вежа Латинської катедри та дзвіниця монастиря Бернардинів.

Де-факто девізом Львова сьогодні є гасло «Львів відкритий для світу», адже воно зображене на логотипі міста. До 1939 року офіційним девізом був латинський вислів «Semper fidelis» (Завжди вірний), проте після Другої світової війни він не знайшов офіційного затвердження.

З 17 століття патроном Львова вважався святий Ян з Дуклі.
 
Сьогодні покровителем міста є святий Юрій Змієборець. До дня його пам'яті, у першу неділю травня, відзначається День міста.

Львів є кавалером ордену «За військову доброчесність», найвищої військової нагороди Польщі, та Ордену Леніна, найвищої нагороди Радянського Союзу.
 

Олександра Щербакова
Відповідальний менеджер:
ЩЕРБАКОВА ОЛЕКСАНДРА
ICQ 325-833-503
 
 

Разсылаем полезную информацию, новые предложения, «ГОРЯЩИЕ ТУРЫ».

Не надоедаем. Отписаться легко.

Попробуйте!

Вы турагентсво и хотите получать информацию для профи?

Подпишитесь пожалуйста тут!