На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

Відпочинок у ЛЬВОВІ

ЗИМА-ВЕСНА 2010

Екскурсії для дітей

СТАНДАРТНА | ДВОДЕННА | ДВОДЕННА + ЗАМКИ | ДВОДЕННА + ЖОВКВА + КРЕХІВ | ОДНОДЕННА | «ЛЬВІВ-КАРПАТИ»

КОМПЛЕКС ЕКСКУРСІЙНИХ ПРОГРАМ
«Чарівний Львів»
1-й день Прибуття, трансфер, поселення. Сніданок.
10:00 Оглядова пішохідна екскурсія «Старовинний Львів» включає: ознайомлення з архітектурою та побутом міста 14-18ст.; огляд костелу єзуїтів св. Петра та Павла (17ст.), площі Ринок (своєрідний музей просто неба - всі 45 будинків на даній площі є пам'ятками архітектури); відвідини Кафедрального собору Римської католицької церкви (14-18ст.), каплиць Боїмів та Кампіанів, Вірменський собор, огляд Бернардинського монастиря. Відвідини аптеки-музею і на вибір: музею зброї «Арсенал» (одна з найбільших колекцій в Україні) або історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я. Відвідини ринку народних промислів «Вернісаж», на якому кожен зможе вибрати для себе частку Львова на згадку про цю подорож.
13:00 Обід
15:30 Відвідування Музею історії релігії (знаходиться в Домініканському соборі, один з нагарніших храмів Львова у стилі бароко).
Підйом на оглядовий майданчик міської Ратуші – башти міської мерії, звідки відкривається неповторна панорама середньовічних вуличок. Ви почуєте дзвін головного годинника Львова - серця нашого міста (факультативно - 5грн./дит.).
Можлива оглядова екскурсія по Оперному театру (входить в трійку найгарніших в Європі), по бажанню з відвідуванням вистави (факультативно).

2-й день 08:00 Сніданок 09:00 Виїзд з Львова
11:00 Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра; у Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва. Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.
Також в Золочеві ми зможемо відчути подих Середньовіччя: стрільба з луків, фехтувальні поєдинки лицарів в справжніх обладунках! Діти зможуть побачити лицарський постановочний бій, взяти участь в майстер-класі по володінню мечем, постріляти зі справжнього лука. Ну й звичайно ексклюзивні фотографії на пам'ять в лицарських обладунках!!! (факультативно – 25грн./дит. для групи 30ос., 45грн./дит. для групи 16ос.; обов'язкове попереднє замовлення у момент оформлення туру).
13:00 Обід
14:30 Унівський монастир – одне з найстаровинніших чудотворних місць в Україні. Перша обитель була заснована князем Федором Любартовичем в 1400р. та опікалася князями Гедіміновичами до спалення її турками. Народна легенда оповідає історію дивного зцілення князя Ванько Лагодовського біля джерела. У вдячність князь заснував на чудотворному місці церкву та поновив знищену обитель. Зараз монастир являє собою оборонний комплекс часів XVI ст., що практично не вирізнявся від укріплених феодальних замків. Він оточений кріпосними стінами з бійницями та чотирма кутовими баштами. Ми пройдемо територією всієї Унівськіої Лаври, побуваємо в Святоуспенському храмі з чарівним розписом, побачимо надгробок князя Лагодовського в лицарських обладунках – один з кращих взірців західноукраїнської скульптури епохи Ренесансу, чудотворні ікону Пресвятої Богородиці та будемо мати можливість набрати води з святого джерела, що б’є прямо з-під монастирської стіни.
16:00 Свіржський замок – перша письмова згадка про Свірж датується 1427 роком, коли його відвідав польський король Владислав ІІ. Найгарніша «принада» для туристів, романтичний замок, знайомий по багатьом старим кінострічкам з героями «меча та шпаги», знаходиться на горбі над тихим ставком. У 1541 році при князях Свіржських, що володіли тоді тутешніми землями, замок укріпили. На початку 17ст. замок придбав Галицький Каштелян Олександр Цетнер, його рід володів Свіржем близько двохсот років. Цетнери піклувалися про замок, ремонтували його і укріплювали. Саме при Цетнерах замок набув теперішнього вигляду. Замок доступний до огляду лише зовні.
17:30 Староcельський замок. За часів Галицько-Волинського князівства через Старе Село проходив Волоський торгівельний Шлях. У 1584-1589рр. звели перші кам'яні укріплення. У 1642 році князь Острожський та Заславський Владислав Домінік, що став новим господарем, почав будувати нову фортецю, яка вважалася найбільшою в Україні. Фортеця являє собою трикутник неправильної форми з шістьма баштами, з яких до сьогоднішнього дня збереглося лише три. Для зовнішнього огляду доступні дуже мальовничі залишки кріпосної стіни і башт. Повернення до Львова.
3-й день 09:00 Сніданок
10:00 Екскурсія по одному з найстаровинніших ландшафтних пантеонів Європи - Личаківському. Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з мистецтвом відомих львівських скульпторів різних стилів та епох. Широко представлені пам'ятки епохи класицизму таких майстрів, як Антоній Шимзер, Поль Евтель, Вітвер, багато інших. Цей некрополь відомий також тим, що на ньому поховані видатні діячі польської, німецької, української, вірменської, багатьох інших культур (поети, письменники, художники, учені – серед яких Шашкевич, Людкевич, Франко, Крушельницька, Івасюк).
Відвідування музею сакральної барокової скульптури Іоанна Георгія Пінзеля (факультативно – 2грн./дит., 5грн./дор., 30грн./група - екскурсовод).>
13:00 Обід
14:00 Екскурсія «Австрійський Львів»: продовження знайомства з архітектурою міста, але вже пізнішого періоду (18-поч.20ст.), з життям відомих львів'ян (художників, письменників, учених); огляд Будинку учених, який у фільмі «Три мушкетери» перевтілився в Палац кардинала де Ришельє, Палац Потоцьких, відвідування найстаріших вищих учбових закладів нашої держави (Львівський державний університет ім.Франка - на початку 17ст. він був побудований як Галицький сейм, Державний університет «Львівська політехніка» 19ст. - головний корпус розписаний Я.Матейко). Під час екскурсії Ви зможете ознайомитися з сакральною архітектурою Львова: собор св.Юра, де знаходяться усипальниці князя Ярослава Осмомисла та митрополитів Галичини; костел св.Ельжбети та Ольги (19-20ст.).
Відвідування Львівської картинної галереї, у якій представлені роботи Гойї, Рубенса, Тиціана; перлина галереї - картина Жоржа де ля Туру «Платіж».
У випадку наявності рекомендуємо відвідати концерт в Будинку органної та камерної музики , який знаходиться в костелі святої Марії Магдалени. В 20ст. в костелі було встановлено орган відомої чесько-австрійської фірми «Rieger», який до сьогодні є найбільшим в Україні. Його особливістю є те, що 12 з 70 регістрів розташовані окремо, в протилежній стороні залу, в спеціальній шафі. При грі з головного пульта це створює ефект віддаленого й «таємничого» звучання (факультативно, вхід.квитки: дор. - 20грн., дит. - 20грн.).
4-й день 08:00 Сніданок 09:00 Виїзд зі Львова
11:00 Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель.
В Олеську ми також зможемо запропонувати лицарські бої за тією ж програмою і вартістю, що і в Золочівському Замку (див. 2-й день).
14:30 Обід
15:30 Почаївська Лавра була заснована біля 1240-1241рр. двома затворниками Печерської Лаври, що втекли на Волинь від татарського погрому Києва Батиєм, і є однією з найбільш шанованих святинь України. Ансамбль Лаври вінчає високий кам’яний мис Кременецьких гір над мальовничою долиною річки Іква та виразно домінує в навколишньому ландшафті. Цар Микола II, що побував тут в 1914 році, назва цю місцину «українською Швейцарією».
Соборний храм Успіня Божої Матері – головна окраса Почаївської Лаври - побудований графом Миколою Потоцьким та вражає багатством золота та лазурі, багатством живопису, багатством ліній, граней, ярусів, геометричних форм. А ще — багатством простору, що вмістився під його склепіннями, масивними і в той же час прагнучими вверх. Тут над царськими вратами в зірчастому кіоті міститься відома чудотворна Почаївська ікона Богоматері.
В печерному храмі Святої Трійці, що ми також побачимо, в срібній раці, влаштованій в 1842р. графинею Анною Олексіївною Орловою-Чесменською, почивають мощі преподобного Іова Почаївського.
Святинею Лаври була Стопа Богоматері (відбиток ноги на щільному вапняковому туфі). Чудотворне джерело, оточене залізною решіткою и покрите ковчегом, знаходитися всередині церкви Успіня Пресвятої Богородиці. Всередині скелі, під стопою - печера, в якій вода стікає по каплях в сосуди та роздається богомольцям. Зверху ковчега знаходиться зображення Стопи.
17:00 Підкаміньські скелі та підземний храм. Назва «Підкамінь» має свою природну основу – селище дійсно розташоване під так званим Чортовим каменем поряд з монастирською горою, з огляду якого і почнеться екскурсія. Поруч знаходиться Вознесенський собор з чудотворною іконою і підземним храмом з фресками, розташований на території старовинного монастиря.
18:00 Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями зараз знаходиться у стадії реконструкції і доступний лише для зовнішнього огляду. Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі. Повернення до Львова.
5-й день 08:00 Сніданок.>
08:45 Виїзд зі Львова в Карпати.
10:00 Огляд скельного монастиря в Розгірче, який завдяки своїй печерній церкві може стояти на чолі всіх скельних монастирів Галичини.
Використовувалися ці печери ще з поганських часів і є природною скелею, в якій люди зробили печерний храм. Наразі ми бачимо рештки монастирського комплексу, який представляє собою унікальний зразок наскального сакрального будівництва XIII-XVI століть. Скельні печери монастиря розташовані в два яруси. На нижньому ярусі розташовувались житлові приміщення, а на верхньому – церква, на місці якої зараз знаходиться маленька ікона, яка встановлена у 2003 році. Монастир знаходитися в 2,5-3км пішого переходу від траси, в мальовничій місцині. По дорозі до храму минається пішохідний місток через ріку Стрий, березовий гай та джерело з мінеральною водою. Переїзд в Сколе.
13:30 Обід
14:30 Каскадний водоспад Кам'янка – завбільшки 6 метрів і є справжньою прикрасою Національного парку Сколівські Бескиди. Переїзд в Урич.
16:00 Підйом на скелі в селі Урич, на яких розміщувалася староруська фортеця Тустань. Протягом чотирьох століть (9-13вв.) на скелях існував могутній дерев'яний дитинець (замок) Тустань, побудований племінною знаттю білих хорватів. Тустань була важливим стратегічним пунктом та входила в єдину систему Карпатської (Угорської) лінії оборони південно-західних рубежів Київської Русі, а пізніше й Галицько-волинського князівства. У той час Тустань належала до найбільш відомих поселень Галіції, а також служила митним пунктом. Огляд музею фортеці. Приїзд до Львова.
6-й день 09:00 Звільнення номерів, перенесення речей в контрольні номери. Сніданок.
10:00 Екскурсія «Княжий Львів»: церква Параскеви П'ятниці (13ст.), монастир св. Онуфрія та Онуфрієвська церква (13-17ст.), костел Іоанна Хрестителя (13-19ст.), Старий Ринок (найстародавніший торг Львова), найдавніша пам'ятка монументальної архітектури нашого міста - Миколаївська церква (до 10ст.), колишня монастирська лікарня св.Вікентія а Пауло, костел св.Казимира (1600р. для ордена реформатів), церква Св.Духа, перехід до парку «Високий замок» із залишками замкової стіни та курганом, з якого відкривається панорамний вигляд на місто з висоти пташиного польоту, колишній костел Марії Сніжної - церква Матері Божої Невпинної Допомоги (13-19ст.).
12:30 Відвідування музею народної архітектури та побуту під відкритим небом «Шевченківський гай» (Scansen) (у музеї зібрані оригінальні сільські будови, що змальовують побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини 18-20ст.)
14:00 Обід
14:30 Відвідування Музею меблів та порцеляни або історичного музею «Тронна зала Яна Собеського» з відвідуванням італійського подвір’я. Вільний час.
Новинка!!! Відвідування Аквапарку «Пляж» - одного з найбільших закритих аквапарків в Україні; у розважальній зоні аквапарку функціонують спортивний 50-тиметровий басейн, дитячий басейн, 9 екстремальних гірок різної довжини та рівня складності, водні атракціони, гідромасажі, джакузі, гейзери; у зоні «Relax» російська парна, фінська сауна, римська лазня, інфрачервона сауна, джакузі, масажна плита з підігрівом (факультативно за 2 години: в будні дні з 07:00 до 16:00 для дітей до 16 років - 15грн., для дорослих - 25грн., з 16:00 до 22:00 відповідно 25грн. та 50грн.; у вихідні та святкові дні з 07:00 до 22:00 для дітей до 16 років - 35грн., для дорослих 60грн.).
Виїзд з готелю на вокзал. Від'їзд.

На Ваш розгляд пропонуються наступні розцінки* :

гуртожиток ЛТЛП або спортінтернату (УТД на поверсі) або спортінтернату (УТД на поверсі )
Кількість осіб Вартість на одну дитину (в грн.) за наступними програмами:
Дітей Супроводж. дні 1й+3й+6й дні 1й+2й+6й дні 1й+5й+6й дні 1й+4й+6й дні 1й+2й+3й+6й дні 1й+2й+4й+6й дні 1й+2й+3й+5й+6й
16 1 395,00 455,00 460,00 485,00 580,00 665,00 760,00
30 2 335,00 385,00 390,00 415,00 495,00 590,00 665,00
Дод. ніч + сніданок (вечеря): 65,00

ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО


Готель «Власта» (УТД/номер) або гуртожиток ветер. академії (УТД/блок (3+4))
Кількість осіб Вартість на одну дитину (в грн.) за наступними програмами:
Дітей Супроводж. дні 1й+3й+6й дні 1й+2й+6й дні 1й+5й+6й дні 1й+4й+6й дні 1й+2й+3й+6й дні 1й+2й+4й+6й дні 1й+2й+3й+5й+6й
16 1 475,00 530,00 535,00 560,00 695,00 775,00 910,00
30 2 415,00 465,00 470,00 490,00 620,00 700,00 820,00
Дод. ніч + сніданок (вечеря): 95,00

ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО


Готель «Турист» (УТ на блок (2+2))
Кількість осіб Вартість на одну дитину (в грн.) за наступними програмами:
Дітей Супроводж. дні 1й+3й+6й дні 1й+2й+6й дні 1й+5й+6й дні 1й+4й+6й дні 1й+2й+3й+6й дні 1й+2й+4й+6й дні 1й+2й+3й+5й+6й
16 1 525,00 580,00 585,00 610,00 770,00 850,00 1010,00
30 2 465,00 515,00 520,00 545,00 695,00 775,00 920,00
Дод. ніч + сніданок (вечеря): 115,00

ОБСЛУГОВУВАННЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО

* Наприклад: для готелю «Турист» цифри у колонці «дні 1й+3й+6й» означають, що вартість в грн. 3-идевнної програми, зо складається з першого, третього та шостого днів стандартної шестиденки, описаної вище, складає відповідно для групи 16+1 – 525,00грн., а для групи 30+2 – 465,00грн. з дитини.

У вартість входить:
 • проживання у вказаному готелі (опис див. тут) до 12:00 останнього дня. Перед сніданком на останній день група збирає свої речі та залишає їх в 1-ому (20 чол.) або в 2-х (30чол.) контрольних номерах. Номер супроводжуючих залишається в їх розпорядженні до моменту від'їзду
 • дворазове харчування в кафе (сніданок + обід)
 • екскурсії згідно програми (крім факультативних)
 • вхідні квитки в музеї згідно програми (крім факультативних)
 • постійний супровід гіда-екскурсовода
 • трансфер вокзал-готель-вокзал, а також трансфери за маршрутами 2-го, 4-го та 5-го днів
У вартість НЕ входить:
 • факультативні заходи:
  - Концерт органної музики в Домініканському соборі (від 5 до 15грн./ос. залежно від програми); можливість відвідин концерту залежить від дати приїзду групи, оскільки концерти відбуваються не щодня;
  - Підйом на Ратушу - 3грн./ос.;
  - Лицарські бої в замках - 25грн./дит. для групи 30ос., 45грн./дит. для групи 16ос. (обов'язкове попереднє замовлення на момент оформлення туру);
  - Музей сакральної барокової скульптури Іоанна Георгія Пінзеля – 2грн./дит., 5грн./дор., 30грн./група - екскурсовод;
  - Концерт органної музики в костелі Марії Магдалини – 20грн./ос.; можливість відвідин концерту залежить від дати приїзду групи, оскільки концерти відбуваються не щодня;
  - Оглядова екскурсія по Оперному Театру - 10грн./ос. Можливо з відвідуванням балету або вистави. В разі програмної вистави вартість квитків від 25грн./ос. Можливий варіант, що на час перебування групи вистав ВЗАГАЛІ НЕ БУДЕ. В цьому випадку оглядова екскурсія по театру також НЕМОЖЛИВА;
  - Львівський Цирк - від 25 до 100грн./чол. за виставу;
  - Аквапарк «Пляж» за 2 години: у буденні дні з 07:00 до 16:00 діти до 16 років - 15грн., дорослі - 25грн., з 16:00 до 22:00 відповідно 25грн. і 50грн.; у вихідні та святкові дні з 07:00 до 22:00 діти до 16 років - 35грн., дорослі - 60грн.;
 • проїзд міським транспортом (декілька зупинок на трамваї - 6-й день, "Шевченківський Гай", а також 3-й день, Личаківський пантеон)
 • страховка

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!