09:30 Виїзд зі Львова (09:15 збір в центрі міста, конкретне місце уточнювати перед виїздом).
Олеський замок. Стародавній замок на Заході України, заснований ще в 13ст. Замок має дуже цікаву історію, він був предметом постійних сварок, як з боку місцевої шляхти, так і чужоземців-татар. Частково зруйнований під час війни в середині 17ст. Зараз Олеський замок – філія Львівської картинної галереї, тут експонується колекція художнього мистецтва західноукраїнських земель (вх. квитки - 30грн./дор., 5грн./дит.).
Підгорецький палац. Один з найбільш відомих палаців України, побудований в 1640р., дивує своєю архітектурою та унікальністю. Колись це був музей з великою колекцією коштовних картин, зброї, книг, меблями, який недарма називали Східним Версалем – зараз пропонує відвідування фотовиставки інтер’єрів замку у бастіоні та замкове подв’іря (вх. квитки - 15грн./дор., 10грн./дит.).
У підвалі замку розміщена фотовиставка присвячена привиду Білої Панночки та дослідженням наукової групи «Міжнародні мисливці за привидами». У дальньому залі облаштована велика алхімічна лабораторія (вх. квитки - 10грн./дор., 5грн./дит.).
Поряд з палацом знаходиться собор Святого Сімейства – міні-копія собору Св.Петра та Павла в Римі.
УВАГА!!! Не забудьте взяти з собою сухий пайок на обід - в зв’язку з графіком роботи замків зупинка в кафе не завжди можлива.
Золочівський замок впродовж своєї більш ніж 400-річної історії пройшов шлях від королівського замку до в'язниці НКВД. Будівництво замку-фортеці, який відрізнявся унікальними на той момент оборонними спорудами, було завершене в 1634р. на засоби Якуба Собеського. В експозиційних залах Великого палацу, головна особливість якого - його інтер’єрність, виставлені полотна Рубенса, старовинні меблі, зброя, унікальні карти, світильники з кісток іхтіозавра (вх. квитки - 30грн./дор., 5грн./дит.). У Китайському палацику (таку ж споруду можна побачити в Санкт-Петербурзі та Берліні) - експозиція «Україна зустрічає Схід» і колекція витворів східного мистецтва (вх. квитки - 10грн./дор., 4грн./дит.). Не менше замкових споруд відвідувачів цікавлять таємничі камені з дивним текстом, викарбуваним готичним шрифтом та ніким досі не розшифрованим, що були привезені в замок і по легенді належали ордену тамплієрів.
Приїзд до Львова біля 18:00 в центр міста.
22:00 Нічна екскурсія «Нічна Стража». Якщо випадково вночі не спатиметься, визирніть у вікно і побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра – вони просто бережуть Ваш сон… Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюссель. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає Вас під час нічної мандрівки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтеся! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники Нічної Сторожі Львова» (факультативно, щоп’ятниці та щосуботи, 2 години, 165грн./ос.)
|