На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52



ukr
rus

Паломницькі тури до ІЗРАЇЛЮ, ІТАЛІЇ, ГРЕЦІЇ та ПОЛЬЩІ – ЄВРОПА та БЛИЗЬКИЙ СХІД

«ГРУЗІЯ – ПАЛОМНИЦЬКО-ЕКСКУРСІЙНИЙ ТУР»

Київ – Тбілісі – Шида-Картлі – Імереті – Кутаїсі – Самцхе-Джванеті – Мцхета – Кахетія – Київ

очікується

день 1-й

Виліт з Києва до Тбілісі Прибуття в Тбілісі. Зустріч в аеропорту, трансфер в готель.
Розміщення в готелі. Ночівля в Тбілісі.

день 2-й

Тбілісі
Сніданок.
Оглядова екскурсія по Тбілісі:
Кафедральний собор Святої Трійці - Цмінда Самеба – символ сучасної Грузії і найвищий храм країни; Авлабар, один з найдавніших районів Тбілісі; Музей Мистецтв Грузії, де зберігаються святі реліквії Грузії - Хахульского, Цілканская, Ацкурская ікони Богоматері, Анчійскій нерукотворний образ Ісуса Христа і багато іншого;
Вільний час на обід.
Церква Анчісхаті (VI ст.) - храм Різдва Богородиці, є однією з найдавніших будівель і найстарішим зі збережених храмів Тбілісі. Храм отримав назву Анчісхати після 1664 року в честь чудотворної ікони Спасителя (Анчійскій Спас), яку перенесли сюди з Південної Грузії, рятуючи від турків. У церкві Анчісхаті ікона зберігалася приблизно 200 років. Потім вона була перенесена в Музей мистецтв Грузії. Собор Сіоні (XII ст.) - до 2006 року був Кафедральним собором Грузії. Він названий на честь Успенського храму на Сіонській горі в Єрусалимі, тут зберігається хрест Святої Ніно; Парк Ріке розбитий в місці, де, згідно з переказами, легендарний цар Вахтанг Горгасал (Волкоголовий), що правив в V ст., під час полювання збив стрілою фазана. Птах впав в гаряче джерело. Цар здивувався, що з землі тече гаряча вода, назвав містечко «Тбілісі» (від слова «тбілі» - теплий). Фортеця Нарікала (IV- XVIII ст.) - фортефікаційний комплекс різних епох, городяни звуть Нарикала «душею і серцем міста»; вулички старого міста, сірчані лазні, Легвтахеві (Інжирова ущелина) - ущелина і водоспад Метехі, історичний район Тбілісі, де зараз знаходиться пам'ятник Вахтангу Горгасалу і храм Успіння Богородиці (XIII-XVI ст.). Під склепінням храму похована перша грузинська мучениця - цариця Шушанік Ранська, убита чоловіком - вогнепоклонником в V ст.
Готель. Вечеря.
Можлива прогулянка по Сухому Мосту.

день 3-й

Шида-Картлі, Імереті
Сніданок. Звільнення номерів.
Переїзд в Шида-Картлі та Імереті.
Монастир Самтавісі – храм Спаса Нерукотворного (XI ст.), під спудом храма покояться мощі Ісідора Самтавісського, одного з 13-ті ассірійських Отцов, залишки базіліки VI ст., побудованой Ісідором.
Атенський Сіон – храм на честь Успіння Пресв. Богородиці (VI ст.), Богоматір «Нікопея», композиція «Євхаристія», Христос Пантократор та ін.
Переїзд в Кутаісі.
Розміщення в готелі. Вечеря.

день 4-й

Кутаїсі
Сніданок.
Відвідування святих місць Кутаїсі.
Монастир Гелаті (XII - XIII ст.) - видатна пам'ятка грузинської архітектури, центр духовного та наукового життя Середньовічної Грузії, усипальниця грузинських царів, пам'ятник всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, церква Успіння Пресвятої Богородиці, мозаїки і фрески XII-XVIII ст., церква Святого Миколи Чудотворця і храм Георгія Побідоносця (XIII ст.). Монастир Моцамета (XI ст.) - монастир Святих Давида і Костянтина, побудований на місці, де мусульманські загарбники стратили грузинських князів Давида і Костянтина Мхеідзе, які відмовилися прийняти іслам. Ковчег з мощами святих знаходиться в головному храмі монастиря. Храм Баграті (Х - ХІ ст.) - храм Успіння Богородиці. Один з найбільших храмів в Грузії і один з найважливіших по своїй історичній ролі.
Відвідування печери Прометея - печера з підземною рікою, підземним озером і підземним водоспадом або парку Сатапліа - куточок доісторичної природи з реліктовими лісами, лабіринтами карстових печер і скам'янілими слідами динозаврів
Вечеря. Ночівля в Кутаїсі.

день 5-й

Самцхе-Джванеті
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд в Самцхе-Джванеті:
Монастир Убіса (XI – XII ст.) – храм Святого Георгія, роспис XIV ст. Один з найулюленіших храмів царици Тамар, культурний центр західної Грузії; місто–курорт Боржомі, перлина Грузії. Курорт, який славиться своею мінеральною водою та чистим гірським повітрям, прогулянка містом, відвідування джерела відомої мінеральної води «Боржомі».
Переїзд до Тбілісі.
Розміщення в готелі. Вечеря.

день 6-й

Мцхета
Сніданок
Екскурсія до давньої столиці Грузії Мцхета:
Монастир св. Ніни Самтавро (IV- XI ст.) – в храмі знаходиться безліч святинь, частина животворящого стовпа, чудотворна ікона Іверської Божої матері, чудотворна ікона святої Ніни, могили святих царів Міріана та Нани, мощі святого Абібоса Некреського, мощі святого Шио Мгвімского, частина каменю з могили святої Ніни з Бодбе і ін. Собор Светіцховелі (XI ст.) - Побудований на місці першого християнського храму в Грузії IV ст., яка була споруджена над могилою св. Сидоні. Сидонія померла з Хітоном Господнім в руках і була з ним похована. Над могилою Сидоні виріс кедр, з якого був вирубаний стовп для побудови храму. Стовп чудесним чином сам встановився на місці майбутнього храму і став мироточити. Храм назвали «Светіцховелі», що в перекладі з грузинського означає «Животворящий стовп». Джварі - монастир і храм Воздвиження Хреста Господнього VII ст. За переказами, на цьому місці в печері жила св. Ніна, випросити у Господа джерело цілющої води. Після Хрещення Грузії тут святими Ніною і царем Міріаном на ознаку торжества Православ'я був споруджений дерев'яний хрест, шанований як чудотворний і дав назву цьому місцю. Можливість відвідування майстер-класу по виробництву чачі, випічці хліба та приготуванні блюд національної кухні з обідом (факультативно).
Повернення в Тбілісі.
Можливість відвідування сірчаних лазень (самостійно).
Готель. Вечеря.

день 7-й

Кахетія
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд в Алазаньску долину.
Ікалто (VI - XII ст.) – монастирський комплекс, один з найдавніших в Грузії, храм Святої Трійці, храм Святого Духа (VI ст.), храм Успіння Богородиці (XII-XIII ст.). Академія Ікалто знаменита тим, що тут, за переказами, навчався видатний грузинський поет XII століття - Шота Руставелі.
Монастир Алаверді (VI - XI ст.) - чоловічий монастир було засновано в VI ст., Йосипом Алавердським, одним із засновників чернецтва в Грузії, собор св. Георгія був споруджений на місці маленької однойменної церкви в XI ст. Гремі - архітектурна пам'ятка XVI ст., стародавня столиця Кахетинського царства, церква Архангелів Михаїла та Гавриїла.
Дегустація грузинських вин.
Переїзд в Сігнахі.
Розміщення в готелі. Вечеря.

день 8-й

Сніданок.
Продовження подорожі по Кахетії.
Місто Сігнахі - місто-фортеця, розташований на високому пагорбі в центрі Алазанської долини, храм Святого Стефана (XVIII ст.); місто закоханих, де в будь-який час можно взяти офіційний шлюб, тому що Будинок одружень працює 24 години…
Монастир Бодбе (IX - XIX ст.) – тут покоїться свята рівноапостольна Ніна, просвітителька Грузії, чудодійне джерело св. Ніни.
Переїзд в Тбілісі. Прощальна прогулянка містом при наявності вільного часу.
Трансфер до аеропорту.
Виліт до України о 18:20 год.


Вартість туру - 499$ + 200 грн.

У вартість входить: У вартість НЕ входить:
  • авіапереліт в обидві сторони;
  • всі трансфери згідно програми;
  • проживання в готелях у 2-х, 3-х або 4-х місних номерах зі сніданками та вечерями;
  • екскурсії згідно програми;
  • послуги дипломованого гіда та супроводжуючого;
  • вхідні квитки згідно програми та чайові гідові і водієві (25 $/особа) - обов'язкова оплата;
  • медичне страхування (згідно тарифного плану);
  • вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
  • факультативні програми та обіди за бажанням

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!