На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 01.12.23
 курс € 38.80грн.
для турів в Польщу

Відпочинок у ПОЛЬЩІ

ЗИМА-ВЕСНА 2010

«ЧАРІВНИЙ КРАКІВ» | «ЛАНЦУТ+КРАКІВ» | «ПОЛЬСЬКІ КАНІКУЛИ»
«ПОЛЬСЬКІ КАНІКУЛИ»

Львів – Ланцут – Бохня – Краків – Ченстохово – Варшава – Львів (4 дні/3 ночі)
для дитячих груп

1-й день 08:00-09:00 Виїзд в Ланцут.
12:30 Обід в ресторані Палацового комплексу Потоцьких в Ланцуті.
13:00 Екскурсія по Палацовому комплексу Ланцута - одному з найгарніших аристократичних резиденцій Польщі. Палацовий комплекс оточений мальовничим парком в Англійському пейзажному стилі, що поділяється на внутрішній парк в рамках зовнішнього муру, де є італійський парк та розарій, та багаторічний зовнішній парк, в якому знаходяться оранжерея, будиночок садівника, романтичний замочок, манеж для верхової їзди, стайня, возовня та невеличке озеро. Сьогодні сам замок – це ренесансний палац, де ми побачимо Бальну та Колонну залу, Велику Парадну Їдальню, Двірський театр, галерею скульптур та багато іншого. Всі зали з вишуканим облаштуванням, предметами побуту та мистецтва, цінними картинами. Також на Вас чекають зимовий сад, який нікого не залишить байдужим в будь-яку пору року; найбільша в Європі колекція старовинних карет для дворянської знаті, колекція трофеїв африканського сафарі.
Переїзд в Бохню.
18:00 Екскурсія в Бохнійську Соляну Копальню - найдавніший в Європі безперервно діючий промисловий об’єкт, унікальний мікроклімат якого давно використовується для лікування та оздоровлення. Зараз соляна шахта нагадує величезне розгалужене підземне місто, наповнене таємницями та неповторними місцями, серед яких прокладена спеціальна туристична траса, на якій діти і дорослі можуть побачити старовинні підземні каплички, унікальні соляні зали, оригінальні знаряддя праці гірників, з’їхати по «великій з’єжджальні» та проїхати у вагончиках підземної гірняцької залізниці. На закінчення пропонуємо сплавитися на човні по підземному соляному озеру, що знаходиться на глибині 230м!
20:00 Після екскурсії на Вас чекає унікальна вечеря в підземному ресторані.
21:00-24:00 Ну а потім – незвична і яскрава забава з аніматорами та дискотека у супроводі DJ або, по бажанню, спортивні ігри у підземному спортзалі.
І під кінець цієї незвичної пригоди - незабутній нічліг під землею на глибині 250м.
2-й день 06:30 Сніданок. Підйом на поверхню.
07:20 Виїзд в Краків, поселення в готель.
09:30 Оглядова екскурсія по Кракову «Галопом по Кракову» (все Старе Місто разом з Вавелем та Казімежем в 1978р., одним з перших, було занесене до світової спадщини ЮНЕСКО): середньовічний Барбакан, Флоріянська башта з воротами та рештками фортечних мурів, вулиця Флоріянська з безліччю культурних спадків. Далі на нас чекає «Ринек Глувний» з його оригінальною шаховою забудовою, Баштою Ратуші, пам’ятником Міцкевичу, невеличким костелом св.Войцеха і Суконними Рядами («Сукенніцами»). Але найвизначніша пам’ятка площі - Марьяцький костел, на башті якого кожну годину сурмить трубач; ми обов’язково почуємо і побачимо його, а потім завітаємо до костелу та побачимо унікальний вівтар Віта Сквоша часів пізньої готики, один з найгарніших та найвідоміших в Європі (чудо різьбярства по дереву, що коштувало річного бюджету цілого Кракова!) і є занесений до списків ЮНЕСКО. По вулиці Гродській вийдемо до Костелу св.Петра і Павла, середньовічного костелу св.Анжея та далі по вул.Каноничій до Вавельського пагорбу. Екскурсія Вавельським пагорбом: Кафедральний Коронаційний собор (тут пройшло 37 коронацій) з усипальницею польських королів і відомих поляків та дзвіницею з дзвоном Сигізмунду (13 тонн, другий за розмірами в Польщі) (4 год.).
13:00 Обід.
13:30 У вільний час пропонуємо прогулятися історичним центром Кракова, здійснити шопінг, прокататися на кораблику по р.Вісла чи відвідати Музей Авіації (факультативно).
18:00 Вечеря.
19:00 Відвідання аквапарку «PARK WODNY» - одного з найбільших закритих аквапарків у Європі, з озонованою термальною водою, має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м) з електричним освітленням; прекрасний дитячий відділ (для дітей від 8-10 років); є фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, гроти, «бурхлива ріка», дві альпіністські стінки, тренажерний зал, фітнес-клуб, солярії, сауни, салон краси, дві піцерії, ігрові автомати – до 23:00 (факультативно) www.parkwodny.pl; поруч розташований гіпермаркет «GEANT» (до 22:00).
3-й день 07:30 Сніданок.
08:00 Виїзд в Ченстохово – релігійне серце Польщі і одна з найважливіших святинь в християнській Європі після Люрду у Франції та Фатіми в Португалії. Історія міста тісно пов’язана з історією монастиря Паулінів на Ясній Горі. Монастир був збудований в 1382 році князем Владиславом Опольчиком, а через два роки князь подарував монастирю середньовічну ікону чудотворної «Божої Матері з Дитиною», яка в кінці XIVст. була вивезена з Галичини, куди вона попала з Константинополя. На «заході» ікона відома як «Чорна Мадонна» і вшановується як католиками, так і православними. Протягом багатьох століть образ вважається чудотворним і став символом релігійності в Польщі. Крім цього, це унікальний історичний комплекс, де зберігаються найцінніші витвори мистецтва, які свідчать про історичне минуле народу, держави і польської культури.
11:00 Екскурсія по монастирю – монастирський комплекс на Ясній Горі – ікона «Матка Боска Ченстоховска», готична каплиця Божої Матері, барокова Базиліка Знаходження Святого Хреста, Лицарська Зала, арсенал та скарбниця з багатою колекцією витворів мистецтва. Ми побачимо Вали ясногурської фортеці та її чотири бастіони, а також піднімемося на одну з найвищих в Польщі дзвіниць, куранти якої грають на 36 дзвониках культові мелодії. Присвячені Діві Маріх, а з її оглядового майданчику відкривається повна панорама Ченстохово.
14:00 Обід 14:30 Виїзд в Варшаву
19:00-20:00 Прибуття в Варшаву. Поселення. Вечеря. Вільний час. При бажанні відвідування аквапарку «AQUA PARK WESOLANDIA» (факультативно) www.wesolandia.pl
4-й день 08:00 Сніданок.
09:00 Екскурсія палацово-парковим ансамблем «Королівські Лазєнки», що був закладений останнім польським королем Станіславом Августом Понятовським (ХVII-ХVIIIст.), і знаходиться практично в самому центрі міста. З багаточисельних варшавських парків він рахується найгарнішим та одним з найбільших в Європі. На території парку знаходяться численні пам’ятники історії та культури: «Палац на острові», що віддзеркалюється від поверхні ставка, літній амфітеатр, Мислєвіцький палац та ще багато-багато цікавинок. В будові Старої Оранжереї зберігся єдиний в Європі придворний театр ХVIII сторіччя з справжніми декораціями того часу та чарівним розписом... (без відвідування палаців). Потім на нас очікує оглядова екскурсія по Варшаві (Варшавський район Старе Місто (Старе-Място, або «Старувка», як говорять варшав’яни) в 1980р. був занесений до списків об’єктів ЮНЕСКО як взірець точної реконструкції зі збереженням оригінальних фрагментів будівель): від Лазєнок ми пройдемо повз палац Бельведер - державну резиденцію президента країни - Королівським Трактом через Ботанічний сад Варшавського Університету, де крім рідкісних рослин ми побачимо рештки храму Привиду XIXст., повз Уяздовський Замок Уяздовською алеєю до мосту короля Йозефа Понятовського, далі по вулиці Нові Свят з її чисельними пам’ятками, через Краківські Передмістя до Старого Міста та Ринку Старого Міста, і потім до Палацової площі з колоною Сигизмунду III, де ми відвідаємо Королівський замок, в якому побачимо зал Сенату, зал Сейму, королівські покої, Мармуровий кабінет з портретами польських королів роботи Марчело Бочареллі, Бальну залу, Лицарську кімнату, Тронну залу та багато іншого. В палаці неабиякий живопис, є навіть Рембрандт.
14:30 Обід.
16:00 Відвідання Варшавського зоопарку (дві зупинки трамваєм), що знаходиться в центрі Варшави, майже на самому березі р.Вісла - це одне з найпопулярніших місць відпочинку маленьких жителів Варшави. Воно і не дивно, адже тут можна побачити живих слонів, бегемотів, ведмедів, та багатьох інших цікавих, а інколи і страшних тварин. Вільний час.
20.00 Вечеря.
21.00 Виїзд до Львова.
5-й день 06.00-08.00 Прибуття у Львів. За бажанням можна організувати оглядову екскурсію по Львову, вечерю або обід з вечерею (за додаткову оплату).
Фірма залишає за собою право змінити програму туру без зменшення загального об’єму послуг

к-ть осіб «Патріа» «Три Кафки» «Старт»** Доплата за прогр. у Львові
школяр. супр. 5-и, 6-и, 7-имісн.
УТД/блок
3-х, 4-х, 6-и, 7-мимісн.
УТД/сегмент
2-о, 3-и, 4-имісн.
з УТД
екскурсія +
+ вечеря
обід + екскурсія +
+ вечеря
«Атос»/ «Араміс», 3-им УТД/номер
16 1 290 євро* 280 євро* 287 євро*/td> 82,00 грн 115,00 грн
35 2 250 євро* 240 євро* 245 євро* 60,00 грн 92,00 грн
доплата при поселенні до 25.10.09 та після 01.04.10 немає 3 євро* немає немає немає
* Оплата здійснюється в гривнях по комерційному міжбанківському курсу на день оплати!!!

Проживання в Бохні:
Підземні зали Бохнійської соляної копальні – відвідувачам соляної копальні в Бохні пропонується проживання в підземних залах шахти на глибині 250м під землею. Унікальний мікроклімат підземелля є цілющим і використовується для лікування та профілактики астми, алергії та інших хвороб дихальних шляхів. Проживання організовано у двох підземних залах шахти: залі «Важин» та залі «ім. Ричарда Колдраса» (в залежності від наявності місць).
«Важин» - це велика підземна зала копальні, в якій розташовані двоповерхові ліжка на 260 осіб. Зала «ім. Ричарда Колдраса» розділена перегородками на невеличкі блоки по 2-6 осіб в кожному та може одночасно розмістити до 50 осіб.
До послуг гостей пропонуються: підземний ресторан, спортивний майданчик, спортивні знаряддя, гірка для з’їжджання, маленький ігровий майданчик для малят, обладнаний зал для проведення дискотек. Аніматори проводять різноманітні конкурси, ігри, змагання. Проводяться різноманітні конференції, семінари, для чого є все необхідне обладнання.
Увага!!! В копальні температура повітря є незмінною цілорічно і становить 14-160С, вологість повітря становить 70%. Тому важливо, щоби відвідувачі мали з собою теплі речі. Протипоказано спуск до копальні особам, що страждають на клаустрофобію (страх перед замкненим простором) та серцево-судинну або дихальну недостатність. В копальні категорично заборонено палити. www.kopalniasoli.pl

Проживання у Кракові:
«Патріа» – дім відпочинку, розташований в 20 хвилинах пішої ходи від Ринкової площі і в 5 хвилинах від Казімежа. До послуг гостей: ресторан, бар, 1-о, 2-о, 3-и, 4-и та багатомісні номери з душем і WC на блок, а також номери з індивідуальним санвузлом. www.dom-patria.com.pl
«Три Кафки» - мережа хостелів, розташованих у межах 5-15 хвилин ходьби від Ринкової площі. Номери в хостелі №1 «Три Кафки» поділені на сегменти, у кожному сегменті знаходиться від двох до чотирьох кімнат, санвузол спільний для одного сегмента. До послуг гостей 30 номерів. У хостелі «Три Кафки Біс» всі номери 1-о, 2-о і 3-имісні, санвузол спільний для двох кімнат, всього 10 номерів. Хостел «Три Кафки Плюс» розташовано на 4-ому поверсі старо-вин¬ної будівлі в 5-и хв. ходи від Ринкової площі. До послуг гостей 2-о, 3-и, 4-и і 5-имісні номери з вигодами у номері. Всього 24 номери. www.trzykafki.pl
«Старт» ** - готель, розташований недалеко від історичного центра Кракова и Королівського Замку на Вавелі, в 25 хвилинах від Ринкової площі, в 15 хвилинах від єврейського кварталу Казімежу. Біля готелю знаходиться цілодобовий гіпермаркет Теско. До послуг гостей пропонуються 2-о, 3-и і 4-имісні номери з вигодами в номері, ресторан, паб. Всього 164 місць. Всі номери відремонтовані в 2004 році. www.hotelstart.com.pl

Проживання у Варшаві:
«Атос»*, «Араміс»* - готелі, належать групі START hotel, розташовані поруч з Парком Лазєнкі та Королівським Трактом, з швидким автобусним сполученням з центром та всіма туристичними об’єктами. Готелі мають 225 («Атос») та 231 («Араміс») номерів типу стандарт, стандарт плюс, комфорт та люкс, в том числі номери для тих, хто не палить. Всі номери з ванними кімнатами (душова, умивальник, туалет) та радіо (для готелю «Араміс»). До Ваших послуг клубна та телевізійна зали, кухні на поверхах, влітку пивний сад, автомати з напоями, сейф на рецепції, камера схову, автостоянка з огорожею. Для готелю «Араміс» - Інтернет - кімната на 18 осіб. www.aramis.polturizm.ru/ru.html, www.atos.polturizm.ru/ru.html

У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • проїзд автобусом Львів-Ланцут-Бохня-Краків-Ченстохово-Варшава-Львів
 • проживання згідно опису (1 ніч в Бохні, 1 ніч в Кракові, 1 ніч у Варшаві)
 • харчування – 3 сніданки, 4 обіди, 4 вечері.
 • 7 екскурсій (російська мова)
 • вхідні квитки на всі об`єкти (окрім факультативних)
 • Послуги щодо оформлення візи
 • Медична страховка (30 000 євро + 2 000грн)
 • Супровід гідом по всьому маршруту
 • Факультативні заходи
 • Супровід автобусом у вільний час
 • Проїзд трамваєм в Зоопарк у Варшаві ( 4-й день)
 • Консульський збір 35€ для осіб від 18 до пенсійного віку
НЕ ЗАБУДЬТЕ ПОПЕРЕДИТИ ГРУПУ ВЗЯТИ КУПАЛЬНИКИ !!!

Прохання попередити групу, що у всіх ресторанах Кракова, де харчується група (крім ресторану будинку відпочинку «Патріа» та хостелів «Три Кафки»), гардероб і туалети платні (з власних коштів туристів)!!!

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ


Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!