На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 02.06.23
 курс € 38.80грн.
для турів в Польщу

Відпочинок в ЗАКОПАНЕ - ПОЛЬЩА

ПРО ЗАКОПАНЕ
(курорт та витяги)
 
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КУРОРТ ЗАКОПАНЕ

 
Гірськолижний курорт Польщі ЗАКОПАНЕ знаходиться на висоті 840м над рівнем моря і є найбільшим центром зимових видів спорту, розташованим на півдні Польських Татр.
 
Під час відпочинку в Закопане туристи отримують відмінні умови не тільки для гірськолижного спорту, але й для вечірнього дозвілля, оздоровлення, шопінгу і найширшу екскурсійну програму. Канатна дорога з 60-тимісними гондолами на гору Каспровий Верх довжиною 4291м, фунікулер на Губаловку довжиною 1350м, крісельні та бугельні витяги, якісно підготовлені лижні траси, по необхідності штучне покриття - це прекрасні умови для любителів гірськолижного спорту в Закопане.
 
Також для активного відпочинку в Закопане туристам пропонується відкритий басейн, який працює цілий рік, з водою з геотермального джерела, криті басейни і кілька критих і відкритих ковзанок, у тому числі великий критий каток в центрі Закопане. Привабливий сучасний «Аквапарк» з водними гірками, джакузі, саунами, басейнами різних типів, у тому числі і відкритим з гарячою термальною водою, боулінгом.
 
І не забувайте - однозначно варто відвідати хоч один з численних ресторанів, барів і кафе Закопане. Найпопулярніші з них розташовані на місцевому «променаді» - пішохідній вулиці Крупувки. Ресторани пропонують як страви національної кухні горян, так і загальноєвропейську кухню.
 
Курорт Закопане - це також важливий центр польської культури. Тут працює професійний театр, організовуються виставки, фольклорні фестивалі. Відпочиваючи в Закопане, ви можете відвідати наступні екскурсії: «Національний Парк Татр», «г.Губалувка», «г.Каспрови Верх», «Косцеліська долина», «Smocza Яма (печера дракона)», «Гевонт», «Три двотисячники за один раз», «Долина п'яти озер».
 
Подивіться на географічну карту та переконайтеся, що Закопане ближче до Вашого дому, ніж популярні місця відпочинку в інших країнах Європи! Вибравши на нашому сайті тур в Закопане, Ви можете бути впевнені в його якості та надійності. Всі пропоновані готелі в Закопане перевірені нами особисто, і Вам залишається тільки визначитися з датою туру в Закопане і звернутися із замовленням до нас будь-яким зручним для Вас способом.
 
 

ХАРАКТЕРИСТИКИ ВИТЯГІВ ТА ТРАС

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «КАСПРОВИ ВЕРХ» (1 985 м), траси «/» «/»

верхняя станция Гонсеникова Каспровы Верх Туры в Закопане Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua гондольный витяг Каспровы Верх Туры в Закопане Польша (Kasprowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua панорама с верхней станции Каспровы Верх Туры в Закопане Польша (Kasprowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua четырехкрісельний витяг Гонсеницова Каспровы Верх Туры в Закопане Польша (Kasprowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: північні і північно-східні схили гори Каспрови Верх (хребет Татр).

ОПИС: Каспрови Верх (Kasprowy Wierch Zakopane Polska) (1985м) - це найвідоміша і найкраща для гірськолижників, але й сама багатолюдна гора в Польщі. Від центру Закопане (по прямій лінії) 7км. На вершину гори проведені 3-и канатні дороги. З Кузень - гондольний фунікулер, з Долини Горичкової і Долини Гонсеніцової - крісельні, в нижній частині гори - два бугельні. На самій вершині - метеостанція (верхні станції канатних доріг на 30м нижче). З 2007 року замість старої, першої у Польщі та Татрах маятникової канатної дороги, діє сучасна 60-місна гондольна - гордість Каспрового Верху, що доставляє лижників на вершину за 12 хвилин. Її траса ділиться на дві частини - з Кузниць (1028м) на Мисленицьке Турне (1352м) і далі на Каспровий Верх (1959м). Лижі перевозяться усередині вагону, для безпеки витяг зупиняють при силі вітру від 15м/сек. Лижний сезон на Каспрови Верх починається в середині грудня і, за сприятливих умов, триває до початку травня.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: з 8:00 (або 9:00) до 15:00 (або 17:40) - залежно від сезону.

ІНФРАСТРУКТУРА: на нижніх станціях витягів розташовані ресторани, бари, прокат устаткування, сервіс, лижні інструктори.

ОСОБЛИВОСТІ: можливі черги на нижній станції гондоли Каспрови Верх (ситуація покращилася після повної реставрації дороги в 2007 році), причому не тільки в свята і вихідні дні; відносно високі ціни.

ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
Каспрови Верх (A)
гондольний
60-тимісн.
- 4262 930 - - +
360
(зима)
Горічкова
(C)
крісельний
2-омісн.
чорні,
червона
1730 610 - - + 720
Гонсеніцова
(B)
крісельний
4-имісн.
чорні,
червона
1190 350 - - + 2400
Калатувки (D)
бугельний
синя
400
40
- - +
300
Калатувки (E)
бугельний
синя
250
25
- - +
360

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: досить круті, особливо з самої вершини (1987м). Кілька «чорних» трас спускаються по стрімких схилах гори. Нижче в лісовій зоні траси стають більш пологими, рівня «червона». Спуск з самого верху в долину - для досвідчених гірськолижників. Новачкам не рекомендується підніматися на самий верх, хіба що - якщо подивитися і назад. Вчитися на основних трасах також не рекомендується, оскільки швидкість гірськолижників на них досить висока; для початківців пропонуються два бугельні витяга внизу гори. Каспрови Верх привабливий для любителів фрі-райду - тут можна пухким снігом заїхати в місця, де раніше не був. Долини біля підніжжя гір - саме те місце.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: комплекс буде цікавий досвідченим гірськолижникам, гірськолижникам із середнім рівнем катання, а так само любителям фрі-райду; не рекомендується на стадії навчання.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Каспровы Верх Туры в Закопане Польша (Kasprowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «НОСАЛЬ» (1 206 м), траси «/» «/» «/» «уч.»

нижняя площадка витяга Носаль Туры в Закопане Польша (Nosal Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua панорама комплекса Носаль Туры в Закопане Польша (Nosal Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua детская лыжная школа комплекса Носаль Туры в Закопане Польша (Nosal Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua искусственное осве ночная панорама комплекса Носаль Туры в Закопане Польша (Nosal Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: центр Закопане, північний схил Носаля і велика галявина біля підніжжя гори.

ОПИС: схили Носаля (Nosal Zakopane Polska) (1206м) - один з кращих гірськолижних майданчиків в Польщі. Незважаючи на невеликі розміри, тут вдалося розмістити 9 витягів, включаючи канатну дорогу, автостоянки, готель і сервісні служби, які обслуговують гірськолижників. Траси полярного ступеня складності - з одного боку, дуже важка, починається на вершині, з іншого - аматорські в нижній частині комплексу, улюблене місце новачків. На схилах з штучним снігом дуже хороші умови для лижників зберігаються навіть при +8°С. На основній трасі часто проводяться внутрішньопольської та міжнародні змагання зі слалому.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: з 8:00 і до останніх лижників.

ІНФРАСТРУКТУРА: на нижніх станціях витягів розташовані ресторани, бари, прокат спорядження, сервіс, спортивний магазин, лижна школа, автостоянки.

ОСОБЛИВОСТІ: катання або дуже складне (особливо на крижаному схилі), або дуже просте - швидше навчальне.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
крісельна дорога (А)
1-омісн.
чорна,
червона
598 245 + + + 360
бугельний «Зиах» (В)
синя
250 35 - - + 500
бугельний-тарілка (С)
навчальна
137 14 + + + 650
бугельний-тарілка (D)
червона
456 134 + + + 600
бугельний-тарілка (E)
навчальна
250 33 + + + 500
бугельний-тарілка (F)
навчальна
250 33 + + + 500
бугельний-тарілка (G)
навчальна
240 32 + + + 700
бугельний (H)
навчальна
220 29 - - + 400
бугельний (I)
навчальна
220 29 - - + 400

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: по схилу Носаля, від крісельної дороги (А), йде складна «чорна» траса довжиною 650м, внизу переходить в «червону». Цей слаломний відрізок розташований на території Татшаньській Національного Заповідника, тому тут необхідно особливу увагу звернути на дотримання чистоти та порядку. На бугельний витяг (D) і крісельну дорогу (A) не допускаються сноубордіcти. Решта бугельні витяги призначені для учнів і сімей з дітьми. Більшість трас мають штучне засніження, нічне освітлення і обслуговуються ратраками.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: комплекс цікавий або досвідченим гірськолижникам (траси вздовж крісельної дороги A і бугелі D), або початківцям (траси вздовж бугелів, крім D) і сім'ям з маленькими дітьми; тим, хто вже вміє кататися, але ще не придбав досвіду, краще вибирати інший схил.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Носаль Туры в Закопане Польша (Nosal Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «ХАРЕНДА» (770 м), траси «/» «/» «/» «уч.»

склон горнолыжного комплекса Харенда Туры в Закопане Польша (Harenda Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua верхняя станция 4-рехкресельного витяга горнолыжного комплекса Харенда Туры в Закопане Польша (Harenda Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua панорама склона горнолыжного комплекса Харенда Туры в Закопане Польша (Harenda Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua панорама на Татры с верхней станции четырехкресельного витяга горнолыжного комплекса Харенда Туры в Закопане Польша (Harenda Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: розташований при в'їзді в Закопане зі сторони Кракова, на південно-східному схилі Рафачувкі, з північного заходу обмежений хребтом Губалувки.

ОПИС: на горі Харенда (Harenda Zakopane Polska) (770м) знаходиться самий новий гірськолижний КОМПЛЕКС Закопане, представлений одним 4-місним крісельним і трьома бугельними витягамм, що обслуговують 6 трас різного ступеня складності. Перепад висот становить від 174 до 210 метрів. Одна з трас має сертифікат FIS, на ній в 2009 і 2011 роках проводилися змагання Кубка Європи FIS зі слалому.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: з 09:00 до 21:00.

ІНФРАСТРУКТУРА: на території комплексу розташовані сноупарк, каток і декілька безкоштовних трас для бігових лиж. У підніжжя гори знаходяться пункт прокату спорядження, будівля лижної школи, 4 безкоштовних автостоянки і два ресторани, більший з яких - «Харенда» - може одночасно прийняти 350 гостей. З оглядового майданчику на верхній станції канатної дороги відкривається прекрасний вид на Татри. Під час літнього відпочинку пропонується швидкісний спуск для гірських велосипедів (кріплення для велосипедів на кожному третьому кріслі витягу) і стіна для скелелазіння.

ОСОБЛИВОСТІ: максимальний набір всіляких послуг дозволяє спробувати практично будь-який вид зимового спорту.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
крісельна дорога (A)
4-имісн.
чорна,
червоні,
синя
550 197 + + + 2400
бугельний-тарілка (B)
синя
470 100 + + + 700
бугельний-тарілка (C)
навчальна
250 30 + + + 720
цеплялка (D)
навчальна
80 15 + + + 250

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: схил, на якому розташований комплекс, можна умовно розділити на дві частини. Уздовж правого краю тягнеться 4-місний крісельній витяг (A), від якого можна з'їхати по трьох різних трасах - від дуже складної чорної довжиною 900м/перепад 210м, середньої складності червоної довжиною 1000м/перепад 210м і легкою, синьою, довжиною 1200м/перепад 210м, що обгинає весь схил. Приблизно в центрі схилу розташовані бугельні витяги. Найдовший, 1-омісний витяг-тарілка (B), дозволяє спуститися з правого боку, по широкій частині схилу, спільної з чорною і червоною трасами, або з лівої сторони, вздовж раніше згаданої синьої траси. Обидві сині траси довжиною 500м/перепад 100м, відносяться до цього бугельного витягу, переходять у траси довжиною 250м/перепад 30м і 100м/перепад 15м двох інших, більш коротких, витягів - бугельного-тарілки (C) і безопорного-зачіпки для самих маленьких (D). Останні зовсім прості і є скоріше навчальними. З правого боку схил замикає сноупарк, з лівого - бігова лижна траса і дитяча гірськолижна школа з огорожею. Всі траси освітлені, штучно осніжуються і регулярно обробляються ратраками.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: універсальний набір трас підійде як досвідченим гірськолижникам, так і гірськолижникам із середнім рівнем катання, в той же час надаючи хороші умови і для початківців. Для бордерів і любителів екстриму - сноупарк.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Харенда Туры в Закопане Польша (Harenda Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГОРНОЛИЖНІ КОМПЛЕКСИ «ГУБАЛУВКА» (1 120 м) та «КОТЕЛЬНИЦЯ»,

траси «/» «/» «уч.»

сноу-парк горнолыжного комплекса Губалувка Туры в Закопане Польша (Gubalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua закрытый каток горнолыжного комплекса Губалувка Туры в Закопане Польша (Gubalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua фуникулер горнолыжного комплекса Губалувка Туры в Закопане Польша (Gubalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua открытая терасса ресторана с панорамой Татр возле верхней станции фуникулера горнолыжного комплекса Губалувка Туры в Закопане Польша (Gubalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: центр Закопане, південний і північний схили Губалувки; північний і східний схили Котельниці.

ОПИС: Губалувка (Gubalowka Zakopane Polska) (1120м) є однією з найвідоміших і найбільш відвідуваних гір в Польщі. Своєю популярністю зобов'язана, перш за все, фунікулеру, нижня станція якого знаходиться майже в центрі Закопане, а також чарівним панорамам Татр, які відкриваються з вершини гори. Траси, що лежать при фунікулері і двох витягах на верхній галявині, при необхідності покриваються штучним снігом і обслуговуються ратраками. На північному схилі Губалувки знаходяться чергові три витяги. На схилах з штучним снігом дуже хороші умови для лижників утримуються навіть при +8°С. Також на вершині Губалувки знаходиться невелика локальна зона Котельниця - бугельний витяг з легкою трасою.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: фунікулер з 9:00 до 20:00 (у вихідні та великий сніг до 21:45), інші витяги з 09:15 до 18:00, в березні до 17:00. Каток (цілорічно) в будні з 14:00 до 22:00 (з 08:00 до 14:00 тільки для організованих груп при попередній резервації), у вихідні та свята від 09:00 до 22:00.

ІНФРАСТРУКТУРА: напевно, найбільш розгорнута в Закопане і пропонує відмінне проведення часу навіть тим, хто далекий від катання на лижах чи сноуборді. На нижніх станціях витягів розташовані закритий каток, ресторани, бари, прокат спорядження, сервіс, лижні інструктори, автостоянки. На верхній станції санна траса, сноупарк, «хаф-пайп», оглядовий майданчик, а також кілька кафе і ресторанів з чудовими панорамними терасами, де можна провести весь день, пити каву або глінтвейн, насолоджуватися стравами польської кухні і споглядати зимові пейзажі. Популярна знаменита променадна стежка для прогулянок уздовж хребта, що з'єднує верхні станції витягів «Губалувка», «Шимашкова Долина», «Бутурови Верх». По ній же пропонують покататися на конях або санних возах, а влітку з вершини всі закохані у швидкість можуть спуститися на гравітаційному бобслеї...

ОСОБЛИВОСТІ: найбільш вигідне розташування - фунікулер починається практично в центрі міста, чудово для ознайомлювальної прогулянки та розслабленого відпочинку; інша сторона цієї медалі - багато відпочиваючих і можливі черги на нижній станції фунікулера.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
фуникулер (F)
108-ми
местн.
червона,
сині
1338 299 + + + 1008
бугельний «Поляна Губалувки» (J)
синя 280 84 + + + 750
бугельний «Котельница» (L) синя 750 154 + + + 1100
бугельний (G)
навчальна 230 18 + - + 700
бугельний (H) навчальна 250 25 + - + 400
бугельний  (I) навчальна 250 25 + - + 400
бугельний (K)
синя 200 30 - + + 400

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: основна траса середньої складності, синя, місцями червона, проходить уздовж фунікулера, перепад висот 299 метрів. Поруч з верхньою станцією фунікулера розташовані 8 нескладних трас з бугелями і перепадом від 25 до 154 метрів, а також кілька навчальних схилів. Загальна протяжність трас 6,4 км, найдовша - 1600м, максимальний перепад висот - 299м. Майже на всіх трасах Губалувки стоять ситеми штучного засніження.
Для сноубордистів, крім сноу-парку, на Верхній галявині (південний схил Губалувки) побудований хаф-пайп - його довжина 100м, ширина 13м, висота бортів 2,2 м, нахил пайпа 16%.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: комплекс цікавий гірськолижникам із середнім рівнем катання (не прагнучих до екстриму) і лижникам початківцям. Є сніжна труба «хаф-пайп» і сноу-парк для сноубордистів.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Губалувка Туры в Закопане Польша (Gubalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «ПОЛЯНА ШИМОШКОВА» (1 140 м), траси «/» «/» «уч.»

панорама на Татры со склона горнолыжного комплекса Поляна Шимошкова Туры в Закопане Польша (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua ночная панорама с искусственным освем склона горнолыжного комплекса Поляна Шимошкова Туры в Закопане Польша (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua верхняя станция 6-тикресельного витяга горнолыжного комплекса Поляна Шимошкова Туры в Закопане Польша (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua открытая терасса ресторанчика возле верхней станции 6-тикресельного витяга горнолыжного комплекса Поляна Шимошкова Туры в Закопане Польша (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: 2,5 км від центру, на схилі гори Паенкувка (хребет Губалувка), при готелі «Merkury Kasprowy».

ОПИС: «Поляна Шимошкова» (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) однозначно орієнтована на задоволення найвимогливіших до комфорту клієнтів. На гору Паенкувка (1140М) веде нова сучасна канатна дорога Doppelmayr, кожне крісло на 6 сидінь, з пластиковим куполом. Час підйому на гору 6-7 хвилин. У нижній частині гори для початківців встановлена 4-хкрісельна канатна дорога Yan Lifts, підйом 3,5 хвилини. Правіше від нього, на зовсім пологому схилі, стоїть навчальний витяг-тарілка для малюків. Схил добре освітлений, обладнаний сніговими гарматами, захисними сітками ліворуч і праворуч уздовж краю лісу, регулярно обробляється ратракамі. З нього відкривається приголомшливий вид на Закопане і Татри.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: з 9:00 до 22:00.

ІНФРАСТРУКТУРА: безліч кафе і закусочних, внизу залито відкритий каток. Біля вершини розташований бар «U Pajaka», що пропонує традиційні польські та гуральські страви, а праворуч, на середній частині схилу в невеликій хатині працює гриль з ковбасками і пивом. З вершини можна на місцевому гуральському санному возі (куліг) переїхати на Губалувку, або туди ж пройтися пішки по променадній стежці (30 хв. Без лиж). Поруч з нижніми станціями витягів знаходяться великий ресторан, бар, пункти прокату, інструктори, автостоянка. Після катання за цілком допустимі гроші можна замовити в готелі «Merkury Kasprowy» сауну або лазню.

ОСОБЛИВОСТІ: по відчуттях - найбільш комфортна траса: два рази на день її закривають на 30-40 хвилин і пускають ратраки, схил гори освітлений, працюють снігові гармати. Мінус - найдорожча.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
крісельний (A)
6-тиместн. червоні,
сині
1291 261 + + + 3000
крісельний (B)
4-имісн. синя 360 60 + + + 2000
бугельний-тарілка
навчальна 510 62 + + + 1100

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: дві траси з двох сторін від підйомника, кожна завдовжки більше 1350м. Крім довгої траси, внизу схилу є і невелика траса близько 400м для початківців і середньо підготовлених лижників, а також полога більш ніж 500-метрова навчальна траса.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: комплекс цікавий гірськолижникам із середнім рівнем катання і початківцям.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Поляна Шимошкова Туры в Закопане Польша (Polana Szymoszkowa Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «БУТУРОВИ ВЕРХ» (1 160 м), траси «/» «/»

верхняя станция кресельного подъёмника горнолыжного комплекса Бутуровы Верх Туры в Закопане Польша (Butorowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua вид на склон и крісельний подъёмник горнолыжного комплекса Бутуровы Верх Туры в Закопане Польша (Butorowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua вход к нижней станции кресельного подъёмника горнолыжного комплекса Бутуровы Верх Туры в Закопане Польша (Butorowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua вид на Татры, склон и крісельний подъёмник горнолыжного комплекса Бутуровы Верх Туры в Закопане Польша (Butorowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: знаходиться в 2км західніше від центру Закопане, приблизно в 600м за комплексом Поляна Шимошкова і є продовженням південного схилу Губалувки.

ОПИС: витяги і траси розташовані на південно-східному схилі вершини Бутурови Верх (Butorowy Wierch Zakopane Polska) (1160м) - найвищої точки хребта Губалувка. На основному, південно-східному схилі знаходиться два витяги - довгий парнокрісельний (підйом триває 18 хв.) І невеликий бугельний «Чайка». А на південному схилі Бутурови Верх, поблизу комплексу «Саламандра», працюють ще два бугельні витяги (на схемі тільки «Саламандра 2», «Саламандра 1» розташований вище і лівіше). З вершини і трас відкривається велична панорама Татр. З верхньої станції крісельного підйомника починається зручна траса для бігових лиж. Звідси ж прокладено безліч красивих пішохідних спеціально розроблених маршрутів: у західному напрямку - до Паленіце Кошціліской (Palenica Koscieliska) і Дженіш (Dzianisz), у східному - від Губаловки (Gubalowka) до Зємба (Zab). Також з Буторови Верху через Губаловку проходить один з найкрасивіших і незабутніх «променадів» - траса Папи Римського.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: крісельний - з 9:00 до 15:00 (грудень), до 16:00 (листопад, січень, лютий), до 17:00 (березень, квітень, жовтень), до 18:00 (травень, червень, вересень) і до 19:00 (липень, серпень); бугельні - тільки у період наявності снігу з 09:00 до 15:00 (або 17:00) в залежності від сезону.

ІНФРАСТРУКТУРА: біля нижньої станції крісельного підйомника на Butorowy Wierch знаходяться ресторан, бари, прокат, сервіс, автостоянка і стоянка для кінних саней; в 370м - автобусна станція «Butorowy». На верхній станції є бар. Подібна інфраструктура створена і поблизу бугельного витягу «Саламандра».

ОСОБЛИВОСТІ: через довгу земельну суперечку тривалий час не працював, не модернізований, у зв'язку з чим на даний момент це найменш завантажений туристами схил - зручно в сезони-пік.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
крісельний (А)
2-омісн. червона,
сині
1619 272 - - + 880
бугельний «Чайка» (С)
синя 260 27 + + + 360
бугельний «Саламандра 1»
синя 220 35 ? ? + ?
бугельний «Саламандра 2» (B)
синя 400 67 + + + 850

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: траси тут нескладні: уздовж крісельного частково червона, а всі інші сині, довжиною близько 1700м.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: комплекс цікавий гірськолижникам із середнім рівнем катання і початківцям. Дуже цікавий для любителів пішохідного туризму величезною кількістю трас, що починаються з вершини.

КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема кресельного подъёмника горнолыжного комплекса Бутуровы Верх Туры в Закопане Польша (Butorowy Wierch Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «КОЗИНЕЦЬ» (900 м), траси «/» «/» «уч.»

верхняя станция кресельного подъёмника горнолыжного комплекса Козинец Туры в Закопане Польша (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua панорама склона горнолыжного комплекса Козинец с висоты птичьего полета Туры в Закопане Польша (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua снежная пушка горнолыжного комплекса Козинец Туры в Закопане Польша (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua аид на Татры, склон и крсельный витяг горнолыжного комплекса Козинец Туры в Закопане Польша (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ: практично в центрі Закопане - північний схил гори Козинець (Чарна Гура).

ОПИС: в декількох сотнях метрів від Носаля в бік центру, на невеликих схилах Козинця (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) (900м) - розташовані чотирикрісельний підйомник з декількома трасами різного рівня, а також бугельний підйомник і так званий підйомник зачіпка-гачок в основному для початківців.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: з 09:00 до 21:00.

ІНФРАСТРУКТУРА: сервіс, прокат спорядження, інструктори, лижна школа, корчма «Козинець» з прекрасною панорамною терасою, а також дитяча кімната «Stumilowy las», в якій можна залишити малюків на кілька годин (басейн з кульок і смуга перешкод, куточок для читання та малювання, активні ігри, художні заняття і заняття «дитяча англійська»).

ОСОБЛИВОСТІ: розташування практично в центрі міста дозволить вийти на схил буквально на пару годин, після чого присвятити час іншим задоволенням; маленькі дітки не будуть перешкодою.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
крісельний «Coziniec» (А)
4-имісн. красно-
сині, синя
750 47 + + + 2400
бугельний «Coziniec» (B)
навчальна 300 32 + + + 500
цеплялка «Coziniec» (C)
навчальна 120 25 - + + 500

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: уздовж чотирикрісельного витяга йдуть три траси - одна синя на 1000м і дві червоно-сині по 800м; вздовж бугельного витягу та зачіпки-гачка йдуть дві коротенькі навчальні траси 300м і 120м.
РЕКОМЕНДАЦІЇ: буде цікавий як лижникам початківцям, так і лижникам середнього рівня катання, особливо тим, хто запланував на цей день не тільки катання (оскільки комплекс розташований поряд з центром і дорога не займає часу); дуже комфортний для лижників з маленькими дітьми.

КАРТА КОМПЛЕКCУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Козинец Туры в Закопане Польша (Czarna Gora Koziniec Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «АНТАЛУВКА» (940 м), траси «/» «уч.»

верх бугельного витяга-"тарелки" горнолыжного комплекса Анталувка Туры в Закопане Польша (Antalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua склон горнолыжного комплекса Анталувка Туры в Закопане Польша (Antalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua бугельнийо подъёмник "тарілка" горнолыжного комплекса Анталувка Туры в Закопане Польша (Antalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua верх горы Анталувка Туры в Закопане Польша (Antalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ:практично в центрі Закопане - на південному і північному схилах Анталувки.

ОПИС: на невеликих схилах Анталувки (940м) - два коротких витяги, один бугель-тарілка, і другий безконтактний ліф-зачіпка, виключно для початківців.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: як правило, з 09:00 ранку і до останнього клієнта.

ІНФРАСТРУКТУРА: прокат спорядження, інструктори, кафе, лижна школа.

ОСОБЛИВОСТІ: розташування практично в центрі міста дозволить вийти на схил буквально на пару годин, після чого присвятити час іншим заняттям, що зручно для маленьких дітей.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
бугельний-тарілка «Antalowka» (E)
синя 200 45 + + + 590
цеплялка «слалом-панорама Antalowka» (D)
навчальна 150 37 + - + 360

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: уздовж витягу-тарілки йде синя траса довжиною 210м, а вздовж безопорного витягу-зачіпки - навчальна траса 150м для найменших.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: для лижників-початківців.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Анталувка Туры в Закопане Польша (Antalowka Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ КОМПЛЕКС «ПАРДАЛУВКА УГОРИ», траси « «уч.»

панорама склона горнолыжного комплекса Пардалувка Угоры Туры в Закопане Польша (Pardalowka Ugory Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua станция проката горнолыжного снаряжения внизу горнолыжного комплекса Пардалувка Угоры Туры в Закопане Польша (Pardalowka Ugory Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua вид на склон и оба бугельных подъёмника-"тарелки" горнолыжного комплекса Пардалувка Угоры Туры в Закопане Польша (Pardalowka Ugory Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua бугельний витяг-"тарілка" горнолыжного комплекса Пардалувка Угоры Туры в Закопане Польша (Pardalowka Ugory Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
МІСЦЕ РОЗТАШУВАННЯ:гірськолижний комплекс у східній частині Закопане, поблизу гірськолижних схилів Анталувки і Козинця.

ОПИС: нескладні широкі траси обслуговують три бугельних витяги, розташованих на північному схилі пагорба Пардалувка, прямо біля дороги - дві довші одномісні тарілки, і один короткий безопорний витяг-зачіпка для найменших лижників.

КОМПЛЕКС ПРАЦЮЄ: витяг (F) з 10:00 до 18:00, витяги (G) і (H) з 09:00 і до останнього клієнта.

ІНФРАСТРУКТУРА: снігові гармати, освітлення, ратраки, прокат гірськолижного спорядження, туалет, лижна школа (учням користування підйомником безкоштовне), кафе, автостоянка без охорони біля нижньої станції.

ОСОБЛИВОСТІ: підходить для навчання як на лижах, так і на сноуборді; зручний для проживаючих в регіоні.
 
ХАРАКТЕРИСТИКА ВИТЯГІВ:
витяг
складність
трас
довжина
(м)
перепад
висот (м)
освітлення
штучне засніження ратраки
пропускна
здатність
(ос./год.)
цеплялка  (F)
навчальна 200 30 + - + 400
бугельний-тарілка
«Pardalowka Ugory» (G)
синя 400 45 + + + 500
бугельний-тарілка
«Pardalowka Ugory» (H)
синя 350 45 + + + 500

ХАРАКТЕРИСТИКА ТРАС: дві траси по 400м і одна 200м рівні, широкі, з маленьким постійним нахилом, добре утрамбовані ратраком, ідеально підходять для навчання.
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ: для лижників-початківців.
 
КАРТА КОМПЛЕКСУ:
карта-схема горнолыжного комплекса Пардалувка Угоры Туры в Закопане Польша (Pardalowka Ugory Zakopane Polska) Клуб Мандривныкив http://travellers-club.lviv.ua
 
 
Крім вищеописаних лижних комплексів, в Закопане є безліч невеликих витягів на пологих схилах, для новачків та сімей з маленькими дітьми. А також, трохи віддалені від центру і від самого Закопане, менш відомі лижні комплекси та витяги:
  • схил «ПІД СКОЧНЕЙ» (район центру міста, 6-ть бугельних витягів, кафе, прокат, сервіс, інструктори);
  • гірськолижний КОМПЛЕКС «КАЛАТУВКІ» (селище Кузні, 2-а бугельних витяги, кафе, прокат, сервіс, інструктори);
  • гірськолижний КОМПЛЕКС «БУДЗОВСКИ ВЕРХ»» (2км від центру Закопане, 3-и бугельних витяги для початківців, прокат устаткування, мережа кафе, інструктори, автостоянки);
  • гірськолижний КОМПЛЕКС «КОСТЕЛІСКО» (селище Костеліско, передмістя Закопане, 6-ть бугельних витягів, кафе, прокат лиж, інструктори).
 
Nataliya Kosh
Відповідальний менеджер:
НАТАЛЯ КОШ
anya@travellers-club.lviv.ua
Skype: klubm_anya

 

 

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!