На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 17.06.24
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


  Також в Австрії: Про Австрію | Тури в Австрію | Документи для візи

ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

"Заможна та красива – Швейцарія" | "Улюблений дует Прага та Будапешт" | "П’янкий аромат Франції" | "Париж: Шик, Блиск, Краса" | " Навколо світу за 9 днів " | "В гостях у казки: Чехія-Німеччина-Австрія" | "Карнавал емоцій" | "Легкий шарм Австрії" | "Віденський вальс" | "Мелодія двох сердець (Відень та Будапешт)" | "Угорські таємниці" | "Справжня Угорщина + Відень" | "Діаманти Австрійських гір" | "Зимовий каприз Австрії" | "Альпійське тріо" | "Мрії в подарунок" | "Флірт італійського смаку" | "Десять днів щастя" | "Лицарі пера та шпаги Рим і Париж" | "Лазурні береги" | "Пані досконалість - Швейцарія" | "Париж з першого погляду" | "Весняна спокуса" | "Літня спокуса" | "У ритмі Чардаша!" | "Свято кожен день" | "На чашечку кави по-віденськи" | "Італія – країна натхнення" | "Лазурна інтрига" | "Фаворитки Дунаю… Австрія і Словаччина" | "Вдала ідея для вікенду"
«В гостях у казки: Чехія-Німеччина-Австрія»

Львів – Прага – Мюнхен – Замок Нойшвантштайн – Зальцбург - Музей Сваровскі – Інсбрук – Відень – Мішкольц-Тапольце – Токай – Львів
21.03, 28.03; 11.04, 25.04, 30.04*; 09.05, 16.05, 23.05, 30.05; 13.06, 27.06; 04.07, 11.07, 18.07, 25.07; 01.08, 08.08, 15.08, 22.08, 29.08; 05.09, 12.09, 19.09, 26.09
!!!БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

День 1-й 09.00 Виїзд зі Львова. Перетин кордону. Розміщення в транзитному готелі на території Чехії. Ночівля в готелі.
День 2-й Сніданок. Переїзд в Прагу. Пішохідна екскурсія «Знайомство з Прагою». В лабіринтах маленьких вулиць ми зануримось у таємничу атмосферу Старого міста: давня Порохова вежа, Сословний театр, який пам’ятає ще Великого Моцарта; Каролінум – перший Празький університет, костел діви Марії перед Тином. Старомістська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, де щогодини симпатичний скелетик, дзвонить в свій дзвіночок і в віконечку з’являється процесія з дванадцяти апостолів… Далі - єврейський квартал Йожефів, Клементінум, Карлова вулиця… і звичайно ж, Карлів міст! Ми зобов’язані тут зупинитись і загадати бажання! Хто встигне, можна і два, адже добра стара легенда каже про те, що тут вони збуваються!!! Вільний час. Розміщення в готелі. Для всіх бажаючих Вечірня прогулянка на кораблику по Влтаві (20 євро). Аперитиви, шведський стіл та хороша музика у супроводі цікавих розповідей… Ось вони, незабутні миті життя…. Ночівля в готелі.
День 3-й Сніданок. «Таємниці, що розповіла Прага…». Усе розпочинається з відомого Страгівського монастиря… Далі скарби Лоретти, Градчанська площа, Шварценбергский палац та зміна варти Празького граду – резиденції чеських князів та королів. Зовні величний кафедральний собор св.Віта, Старий королівський палац… Базиліка св.Георгія та Золота вулиця: ряд різнобарвних крихітних будиночків – там ніхто не живе, але в кожному є магазинчик, що торгує сувенірами, травами, мереживом та книгами (вх. квитки опл. додатково)… Далі Вежа Даліборка та старі замкові східці. Вільний час. Для всіх бажаючих екскурсія «Пивними дорогами Праги» (20 євро). Ніхто чітко не знає, коли з’явилось пиво, але почати знайомство з цим напоєм потрібно зі справжньої пивної столиці – Праги. Серед багатьох празьких пивних є декілька більш відомих своїм пивом, звареним тут за оригінальними рецептами. «Пиво - наш хліб» - крилата фраза чехів. Так давайте послухаємо цікаві історії про пиво, скуштуємо живе «не фільтроване» пиво, традиційні сорти: світле, лежак, темне. Оцінимо оригінальне: пшеничне, кавове, бананове, вишневе, пивне шампанське… Щоб відчути справжню насолоду від пива, перший ковток повинен бути великим…. Ночівля в готелі.
День 4-й Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до столиці землі Баварії, місто Мюнхен. Нас запрошує «Німецький Рим» – місто, з духом гостинності, по якому хочеться гуляти з ранку до ночі... Ніде в Німеччині так уважно не оберігають народні традиції, як тут, і навіть національні костюми одягають не лише на свята… Мюнхен славиться дивовижною історією, архітектурними скарбами, всесвітньо відомим пивом, жареними ковбасками та самим відомим в світі святом «Октоберфест». Автобусно-пішохідна екскурсія «Мюнхен – Легенда Баварії…» Марієнплатц, Стара та Нова ратуші, замок Німфенбург, Резиденція, Баварська Опера, Пінакотека…. Вільний час. Поселення в готель.
Для всіх бажаючих «Кухоль пива диктує історію». Відвідання пивної Хофбройхаус. Тірольські голосові переливи, гра на коров’ячих дзвіночках, сюїта на пилці в приправі з баварськими сосисками, салатами, та яблучним пирогом… Найголовніше – це пиво: світле, темне або пшеничне не фільтроване…. Справжня німецька атмосфера свята та відпочинку… Ночівля в готелі.
День 5-й Сніданок. Вільний час в Мюнхені. Для усіх бажаючих екскурсія «Фантазії Короля Людвіга…» (40 євро).
На півдні Німеччини, біля підніжжя Альп переплітаються казка та реальність. Чудові сни стають реальністю, а мрії, здається ось-ось здійсняться…. Цікава та захоплююча історія дивака і мрійника Короля Людвіга II Баварського. Замок Нойшванштайн – «Новий лебединий камінь» – суміш різноманітних архітектурних стилів та епох – безкінечні зали та кімнати замка вражають своєю величчю. Нойшванштайн оберігає свою історію кохання, яка передувала будівництву. Це історія кохання короля Людвіга Баварського до музики композитора Ріхарда Вагнера… ілюзія, втілена в життя…. Палац Ліндерхоф справжній Маленький Версаль в Липовій долині. Дивовижна краса, відображена в камінні… Відвідання одного з найкрасивіших міст Баварії – Фюссена. Жителі міста відомі мистецтвом хорошої кухні та художніх розписів. Повернення в Мюнхен. Ночівля в готелі.
День 6-й Сніданок. Виселення з готелю. Далі ми мандруємо до озера Кімзее на відомий Херренінзель - «Чоловічий острів». Історія Людвіга Баварського буде неповною без відвідання палацу Херренкімзее. Переїзд на невеличкому катері і …… ми своїми очима бачимо самий дорогий проект короля. Фасад палацу – точна копія французького Версалю. Багатство, розкіш та масштаби Херренкімзее вражають… (проїзд на катері та вх. квиток в замок опл. додатково).
Переїзд в Зальцбург. Екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків та пейзажів». Нас запрошує Північна Флоренція. Золоте місто Високого Бароко, місто де народився Моцарт…. Альпійське серце Австрії – Зальцбург – це собори та церкви, площі та палаци, парки та фонтани, концерти та фестивалі…. Нас приваблюють середньовічні квартали, прикрашені гербами будинки та мальовничі подвір’я. А ще тут багато кафе, пивних, ресторанчиків та магазинів, які продають усілякі дрібнички – від оригінальних сувенірів до відомих зальцбургських цукерок….. Ночівля в готелі.
День 7-й Сніданок. Вільний час в Зальцбурзі. Для всіх бажаючих екскурсія «Поїздки в Інсбрук – шлях в Тіроль» та музей «Чарівний світ Сваровскі» (40 євро). В місто Ваттенс, в підземній печері, кожен день розквітають «Кришталеві світи Сваровскі». Це складне підземне спорудження, система з 13 гротів та каналів – крихкий чарівний світ, створений з фантазій та кришталю. Тут можна побачити найбільший та найменший кристал у світі. Стіну, створену з 12 тон блискучих кришталевих дорогоцінних камінців, побачити танець сонця з місяцем і залишити свій власний слід на кришталевій стежці…. Після огляду, в торгівельному центрі можна придбати вишукані подарунки з кришталю з сріблом та кришталеві подарунки на пам’ять. Зовні знаходиться чудовий парк для прогулянок, ігор та відкриттів, створений руками багатьох відомих художників. Інсбрук – столиця гірськолижної землі Австрії Тіроля. Блискучі на сонці засніжені гірські вершини обступили зі всіх сторін місто. Багаторічні традиції відчуваються у кожному домі, в багатьох старовинних соборах та музеях. Це центр художніх промислів та годинникових справ, крім цього, це один з легендарних гірських курортів країни. В Інсбруці добре посидіти в кафе на міській площі і уявити, як тут в ХІІ сторіччі в дзвоні лицарських турнірів зароджувалось це місто і як спостерігав за життям підданих король, який сидів на «золотому даху»… Вільний час.
Повернення в Зальцбург. Ночівля в готелі.
День 8-й Сніданок. Переїзд в знамените місто автрійських імператорів і талановитих музикантів, міто музики, вальсів, розкішних парків, чудового вина... Вас запрошує Відень. Пішохідна оглядова екскурсія з можливістю побачити історичні пам'ятки: Парламент, Ратушу, Віденський Будинок Опери, Хофбург, прогулятись по "шлюбній каблучці Відня" під віковими деревами Рингу... Місто продовжує жити своїм минулим. Вуличках поважно пересуваються карети, запряжені кіньми. Звідусіль лунають мелодії великого Моцарта. Вечорами дами в вишуканих вечірніх сукнях під руку з елегантними кавалерами поспішають на бал в міську ратушу. Величне і принадне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною вишуканістю. Вільний час.
Можна відвідати "Палаци Імперії - Шенбрунн і Бельведер" (35 €). Для початку відвідаємо принца Євгенія Савойського і побачимо дивовижний за красою замок знаменитого полководця - замок Бельведер. Палац Бельведер - це поєднання парадної величі і невимушеної простоти, широкого розмаху і доступності людині! Між двома палацами простягнувся парк з акуратно підстриженими кущами і низькими алеями; дерева не повинні розростатись і затуляти вид на фонтани, сходи, басейни, вази і статуї. Палац Шенбрунн - літня резиденція династії Габсбургів, подібно до Петергофу і Версалю, це - ансамбль, який поєднавархітектуру і природу, де парк став продовженням палацу. Шенбрунн - це ціла імперія біля прекрасного джерела, вде понад 300 років гордість і одна з основних пам'яток австрійської столиці. Поселення в готель. Ночівля в Відні.
День 9-й Сніданок. Цей день присвятимо відпочинку. Наш шлях лежатиме туди, де термальні води виходять на поверхню просто в печери посеред скель, де кришталево чисте повітря, де царство підземних річок і озер... Ми відвідаємо підземний грот гори Верхедь - Печерні купальні Мішкольц-Тапольце. Ще римляни давним-давно оцінили переваги купання в термально-мінеральній воді. світлові ефекти, таємничість і загадковість принесуть незабутні враження. Купання в термальних басейнах і водні атракціони (7-8 €).
Невеликий переїзд - і ми на батьківщині відомого вина - "Короля вин - вина королів" - в місті Токай. Дивовижно мальовниче місце, щедро обдароване сонцем і вологою. Людська працелюбність зробила знаменитим цей регіон Угорщини. Тут вирощують виноград і роблять вино, яке відоме на цілий світ. Жителі містечка бережуть і передають з покоління в покоління багатовікові традиції і секрети виготовлення чудового напою. Завершальний акорд: дегустація токайських вин і "угорський гуляш". Транзитна ночівля на території Угорщини.
День 10-й Сніданок. Переїзд по території Польщі. Прибуття до Львова орієнтовно в 15.00.
Екскурсія «Тільки у Львові…» Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньким вуличкам розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвонами святині... Костел Успіння, Домініканський Собор, Ратуша..., гостинно відкриває свої двері Стара Аптека, а кожен камінчик на площі Ринок несе через віки свою історію... Вільний час.

При оплаті замовлення Standart Classic
Дорослі Діти до 12 років Дорослі Діти до 12 років
Більше 5 тижнів 395 євро 345 євро 550 євро 500 євро
Більше 4 тижнів 420 євро 370 євро 560 євро 510 євро
Менше 4 тижнів 430 євро 380 євро 570 євро 520 євро

У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • Візова підтримка
 • Страховка (групова)
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
 • Проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії зі сніданками.
 • Екскурсії, вказані в програмі.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Консульський збір 35 євро (крім категорії громадян звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. згідно договору про спрощення візового режиму)
 • ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
  ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!