На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 21.05.24
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


  Також в Угорщині: Тури в Угорщину | Документи для візи

ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

"Заможна та красива – Швейцарія" | "Улюблений дует Прага та Будапешт" | " У ритмі Чардаша " | "П’янкий аромат Франції" | "Париж: Шик, Блиск, Краса" | "В гостях у казки: Чехія-Німеччина-Австрія" | "Карнавал емоцій" | "Легкий шарм Австрії" | "Віденський вальс" | "Мелодія двох сердець (Відень та Будапешт)" | "Угорські таємниці" | "Справжня Угорщина + Відень" | "Осіння спокуса" | "Діаманти Австрійських гір" | "Альпійське тріо" | "Мрії в подарунок" | "Лазурні береги" | "Пані досконалість - Швейцарія" | "Париж з першого погляду" | "Венеціанська ніч" | "Рим чарівний завжди" | "Весняна спокуса" | "Літня спокуса" | "Свято кожен день" | "На чашечку кави по-віденськи" | "Італія – країна натхнення" | "Лазурна інтрига" | "Вдала ідея для вікенду"
«Віденський вальс»

Львів – Долина Красунь – Будапешт (2 ночі) – Хевіз – Кестхей (1 ніч) – Шюмег – Грац – Відень (3 ночі) – Шонбрун – Бельведер – Віденський ліс: долина Хелененталь, Майерлінг, замок Ліхтенштейн, Баден – Долина Вахау: Дюрнштайн, Мельк, Кремс– Львів
01.03; 01.04, 08.04, 22.04, 29.04*; 06.05, 20.05; 11.06, 25.06; 09.07, 23.07; 06.08, 20.08; 03.09, 17.09

День 1-й 08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопу – переїзд на північ Угорщини – в Егерський виноробний регіон – батьківщину вогняних червоних та ніжних білих вин. Найвідоміше з них – «Бичача Кров», а найприємніше – «Егерська Дівчина». Запрошуємо всіх на смачний гуляш і дегустацію відомих сортів вина в Долину Красунь! Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі (Будапешт).
День 2-й Сніданок. 09:00 – оглядова екскурсія «Величний Пешт» О! це Місто… Одна з найкрасивіших площ Європи – площа Героїв, парк Варошлігет і замок у ньому – Вайдахуняд, незрівняний проспект Андраши, Базиліка св. Іштвана і грандіозна споруда Парламенту…
Вільний час. Є можливість відвідати на вибір:
один із найстаріших зоопарків Європи (6 євро)
музей образотворчих мистецтва (5 євро)
відпочити у термальних купальнях Сечені (9 євро / 4 год.)
15:00 – Продовжимо враження – оглядова екскурсія «Таємнича Буда» – одне із найбільш романтичних і старовинних куточків Будапешта… Ніби маленький середньовічне місто з мальовничими вуличками і стародавніми будівлями… Будайска фортеця, Рибацький бастіон, собор св. Матяша, пам’ятник Святій Трійці … і сам Королівський Палац!
20:00 – Вечірня програма «Шарм нічного міста» (20 євро). Рекомендуємо провести вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті – набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть у будні. Сюди приходять не тільки за покупками, а й прогулятись, зустрітися з друзями і помилуватись видом на Будайску фортецю – ввечері, коли розцвітають вогні, на фоні зіркового неба відсвітлюється Королівський замок, Рибацький бастіон і статуя єпископа Геллерта. Відчуйте – Ви в Будапешті!!! І завершальний акорд програми – прогулянка на кораблику «У світлі тисячі вогнів» з шампанським (необмежено). Ночівля в готелі (Будапешт).
День 3-й Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до міста Кестхей – огляд палацо – паркового ансамблю одної з найбагатших династій Угорщини – сім’ї Фештетич... А далі – одне із чудес Угорщини – «купання в кратері вулкану» – озеро Хевіз (8 євро). Кажуть, що це озеро з живою водою». Тут щосекунди піднімається потужний потік цілющої гарячої води. Кожні 28 годин вода в озері повністю оновлюється, а її температура, навіть взимку не опускається нижче 26С. Сюди їдуть відпочити, підлікуватись чи просто покупатись. Вільний час. Поселення в готель.
18:00 – Рекомендуємо здійснити унікальну мандрівку до серця Середньовіччя – рицарський турнір з вечерею в фортеці Шюмег! (35 євро) Кожного тут зустрічають як знатного гостя! У Вас буде змога побачити вражаюче видовище, рицарську відвагу – ті героїчні вчинки, які здійснювали благородні рицарі в ім’я Прекрасної Дами… Після перегляду турніру, в якому до речі можна і взяти участь самому, на нас чекає справжній середньовічний бенкет! Ночівля в готелі (Кестхей).
День 4-й Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до столиці Штірії – місто Грац – колоритне, відкрите і гостинне, друге по величині місто в Австрії, місто, в якому так вдало поєднані сьогодення та історична архітектура в прекрасному єднанні минулого і сучасності. Оглядова екскурсія «Таємна любов Австрії». Багатолітня історія… Адже Грац колись був блискучою резиденцією Габсбургів… Ренесансні дворики, затишні середньовічні вулички, прекрасна панорама з замкової гори Шлоссберг і, звичайно ж, Символ міста – годинникова башта з оригінальним годинниковим механізмом. Саме тут багато жителів міста перший раз цілуються...
Вільний час.
Відвідання замку графів Герберштайн (8 євро). Таємничий і романтичний замок користується величезною популярністю і манить перш за все повністю відновленим архітектурним ансамблем – тут присутні кращі традиції готики, ренесансу і бароко. Переїзд у Відень. Ночівля в готелі (Відень).
День 5-й Сніданок. Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро-угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! Вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Вільний час у Відні.
• 13:30 - Рекомендуємо екскурсію "Блиск і занепад Великої Імперії" (20 євро) - відвідини Скарбниці Габсбургів, де зберігаються безцінні предмети найвищого рангу... Були часи, коли на землях Габсбургів не заходило сонце, коли представників династії вибирали і коронували на трон імператора, коли вони були повноправними володарями Угорщини і Богемії. Імперій більш немає, скарби ж надовго пережили своїх власників... Священна Чаша Грааля, Спис Долі... Так-так, вони існують і зберігаються саме тут - в Скарбниці!
• 15:00 - Рекомендуємо екскурсію «Палаци імперії – Шонбрун і Бельведер» (35 євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Оце вже дійсно — кайзерівський розмах: Шонбрун за площею приблизно дорівнює всьому "внутрішньому місту"! Справжньою окрасою цього барочного комплексу став прекрасний парк, Пальмовий будиночок, павільйон Глоріетта і зоосад (Тіргартен). Шонбрун — це справжня імперія біля Прекрасного джерела, вже більше 300 років гордість і одна із головних екскурсійних перлин австрійської столиці.
19:00 – Рекомендуємо програму «Відень у вечірньому вбранні!» (50 євро). Екскурсія починається з поїздки по святково освітленому вечірньому Рінгу. Піднявшись на найвищу гору – Каленберг, ми зможемо насолодитись красивою панорамою міста з висоти пташиного польоту. Нас також чекає вечеря в селищі Грінцінг, де буде можливість продегустувати молоде вино (хойріген) і домашню австрійську кухню під звуки народної музики. Саме тут про столицю Австрії можна дізнатись більше… Відень може бути не тільки аристократичним, але й розкутим, по-домашньому затишним… Ночівля в готелі (Відень).
День 6-й Сніданок.
09:00 - Пішохідна екскурсія "Відень - музична столиця Європи". Кажуть, що повітря Відня наповнене музикою. В численних концертних залах і зальчиках, в парках та на бульварах лунають вальси Штрауса і серенади Моцарта. Цей класичний коктейль, доповнений розміреним постукуванням фіакрів, створюють неповторну атмосферу австрійської столиці... Під час екскурсії ми дізнаємось про життя великих композиторів і познайомимось з особливим звучанням великого міста. Вільний час.
• 11:00 - Рекомендуємо екскурсію "Імператриця Елізабет - правда і вигадка" (25 євро) - Відвідування імператорських покоїв Хофбурга і музею Сісі. Особистість Елізабет - коханої імператора Франца Йосифа, - огорнута безліччю міфів і легенд. Вона була першою вершницею Європи і відомою красунею свого часу... слідкувала за фігурою, виснажуючи себе дієтами... коли їй було 15, "перший чиновник" великої Австрійської імперії попросив її руки... а після 30-ти років Сісі не позувала перед портретистами, бажаючи залишитись у віках молодою і неперевершеною... Правда змішалась з вигадкою... і вже важко відрізнити одне від іншого...
• 14:00 - Рекомендуємо програму "Казка віденського лісу" (35 євро). Під час екскурсії ми відвідаємо Абатство Святого Хреста, заснованого монахами в ХІІ столітті. Потім зупинимося біля середньовічного замку Ліхтенштейн, а ще - обов'язково відвідаємо милий і романтичний Баден, сповнений ідилії і чарівності, розташований всього в 26 км від Відня - близько і одночасно достатньо далеко, щоб дозволити відпочити від суєти і шуму великого міста. Здається, що час тут призупинив свій плин, щоб не турбувати спокій людини і дати йому можливість поринути у мрійливі роздуми... 19:30 - Рекомендуємо відвідати Віденський Курсалон (40 євро) – один із центрів світського життя віденської знаті... Сьогодні ми будемо шанованою публікою - нас запросить один з найвідоміших оркестрів Відня в чарівну подорож по казковому світу звуків вальсу, а оперні співаки виконають для нас найкрасивіші арії з опер Моцарта.
Ночівля в готелі.
День 7-й Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – Рекомендуємо екскурсію «Легенди Долини Вахау» (55 євро). Прогулянка однією з найкрасивіших річкових долин Європи починається з відвідання містечка Мельк – першої столиці Австрії. Тут знаходиться прекрасний монастир Бенедиктів – перлина бароко з імпозантною бібліотекою та розкішною церквою. Романтичні пейзажі, чарівні старовинні селища, терасні виноградники приведуть нас до древнього міста Кремс – серця виноробства долини Вахау. І яка ж екскурсія по знаменитому виноробному регіону без дегустації вина?! – У кожного буде можливість спробувати не лише смачні місцеві вина, але й традиційний австрійський напій – шнапс – приємний і «правильний» сувенір з Австрії... Вільний час.
Переїзд в місто Дюрнштайн – справжній оазис краси і гармонії на фоні величної природи … У підніжжі неприступних гір, на березі мальовничого Дунаю, хвилі якого кудись так поспішають, підганяючи один одного, знаходиться замок – легенда. За переказами тут довгий час був ув’язнений Річард Левове Серце… Вільний час. Повернення до Відня.
17:00 – Повернення до України.
День 8-й Прибуття в Чоп на час відправки поїзду №16. Прибуття у Львів приблизно 7:30. Вільний час.

При оплаті замовлення Standart Classic
Дорослі Діти до 12 років Дорослі Діти до 12 років
Більше 5 тижнів 290 євро 250 євро 470 євро 430 євро
Більше 4 тижнів 300 євро 260 євро 480 євро 440 євро
Менше 4 тижнів 310 євро 270 євро 490 євро 450 євро

У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • Візова підтримка
 • Страховка (групова)
 • Проїзд по маршруту автобусом євроклассу
 • Супровід гіда-керівника по усьому маршруту
 • Проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії зі сніданками.
 • Екскурсії, вказані в програмі
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Консульський збір 35 євро (крім категорії громадян звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. Згідно договору про спрощення візового режиму)
 • ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
  ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!