На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 15.07.24
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


  Також в Угорщині: Тури в Угорщину | Документи для візи

ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

"Заможна та красива – Швейцарія" | "Улюблений дует Прага та Будапешт" | " У ритмі Чардаша " | "П’янкий аромат Франції" | "Париж: Шик, Блиск, Краса" | "В гостях у казки: Чехія-Німеччина-Австрія" | "Карнавал емоцій" | "Легкий шарм Австрії" | "Віденський вальс" | "Мелодія двох сердець (Відень та Будапешт)" | "Угорські таємниці" | "Справжня Угорщина + Відень" | "Осіння спокуса" | "Діаманти Австрійських гір" | "Альпійське тріо" | "Мрії в подарунок" | "Лазурні береги" | "Пані досконалість - Швейцарія" | "Париж з першого погляду" | "Венеціанська ніч" | "Рим чарівний завжди" | "Весняна спокуса" | "Літня спокуса" | "Свято кожен день" | "На чашечку кави по-віденськи" | "Італія – країна натхнення" | "Лазурна інтрига" | "Вдала ідея для вікенду"
«АЛЬПІЙСЬКЕ ТРІО!»»

Львів – Будапешт – Мюнхен (2 ночі) – Нойшванштайн – Цюріх (1 ніч) – Вадуц – Баден Берн – Інтерлакен – Швейцарські Альпи (2 ночі) – Люцерн – Веве – Монтре – Женева – Інсбрук – Зальцбург (2 ночі) – Берхтесгаден – Кьонігзеє – Бад Дюррнберг – Хельбрунн – Відень – Токай – Мішкольц-Тапольце– Львів
!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!
24.03, 7.04, 21.04,28.04*; 1.05*,05.05, 12.05 ,26.05; 09.06, 23.06; 07.07, 21.07, 28.07; 04.08, 11.08, 18.08; 08.09, 15.09, 29.09; 06.10, 20.10; 10.11

День 1-й 08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд в Угорщину. Відвідини нового аквапарку «Aquarius» в Ніредьгазе - захоплюючий світ водних розваг для дітей і дорослих (8-9 євро). Переїзд в Будапешт. Ночівля в готелі.
День 2-й Сніданок. 09:00 - Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт - це «Перлина Дунаю» - Будапешт! О! це Місто... Найкрасивіша площе Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. А ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і ... сам Королівський Палац! А з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент... Вільний час в Будапешті.
19:00 - Переїзд в сторону Австрії. Поселення і ночівля в транзитному готелі.
День 3-й Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен. Пішохідна екскурсія «Мюнхен - легенда Баварії...». В середині ХІХ століття Гейне писав: «Мюнхен розташований між мистецтвом і пивом, подібно селищу між пагорбів». Ці слова правдиві до сьогодні. Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» - ось чим славне це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного. Мюнхен - справжнє місто-казка на півдні Німеччини.
Поселення в готель.
19:00 – Рекомендуємо відвідати «Придворну Пивоварню – Хофбройхаус» (30євро) Гостинність і товариськість баварців – відомі у всьому світі! Вони вміють тішитись життям і по-справжньому розважатись! А в знаменитій мюнхенській пивній "Хофбройхаус" це можна відчути сповна! Столи рябіють від різноманіття баварських ковбасок, традиційної тушкованої капусти, чудових свинних рульок і солених кренделів. А пиво тут ллється рікою: і світле, і темне – в літрових кружках! І все це – під живий оркестр!!!
Ночівля в готелі
День 4-й Сніданок.Вільний час в Мюнхені. Рекомендуємо екскурсії:
• Сучасний Мюнхен – «Метрополія з ласкавим серцем» (30євро). Візитною карткою сучасної Баварської столиці є Олімпійський комплекс, який був збудований для проведення XX Олімпійських ігор. Поряд з Олімпійським парком розташований музей «баварського авто гіганту» - концерну BMW. Його будівля зведена у вигляді срібної півсфери без вікон, а експозиція музею присвячена автомобілям і мотоциклам від перших моделей марки до перспективних моделей майбутнього. І це ще не все! Нас чекає Баварська гордість - «Allianz-arena»! - гігантська арена для світового футболу! Тут повітря наповнене азартом і невгамовним прагненням перемоги, адже на кону – Честь, Гідність і Слава!
"Примадонна Мюнхена – Стара Пінакотека» (20євро) - одна із найвідоміших картинних галерей світу! В цій великій неокласичній будові виставлено близько 900 полотен малярства, які представляють найбільших художників Європи 14-18 століть. Це справжня скарбниця образотворчого мистецтва!
14:00 - Рекомендуємо екскурсію «Втілена мрія – замок Нойшванштайн» (35 євро). На півдні Німеччини, посеред вкритих лісами пагорбів Баварських Альп є неземної краси замок! Його стрункий силует з загостреними, іграшковими вежами – ніби втілена фантазія! Він найвідоміший у світі і по-справжньому «казковий». Будуючи цей замок, баварський король Людвіг II бул одержимий ідеєю втілити в життя свої уявлення про красу, романтику, свої фантазії і мрії, свою лебедину пісню... Невипадково саме Нойшванштайн згодом став символом дивовижного світу Уолта Діснея. Згодом він також став емблемою голлівудської студії і, напевно, одним із найвпізнаваніших архітектурних силуетів у світі…
Повернення в Мюнхен. Ночівля в готелі.
День 5-й Сніданок. Виселення із готелю.Переїзд в Швейцарію.
12:00 - Оглядова екскурсія «Цюріх - найстильніший мегаполіс Європи». Практично у всіх Цюріх асоціюється з банківськими рахунками і гномами-банкірами, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі! Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків... Але час не власний над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці каменями... Серце Цюріха - Старе місто, яке тісно обнімає ріку своїми кам'яними мостами і баштами. Цюріхське озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі...
Вільний час в Цюріху.
Рекомендуємо:
«Велич природи – Рейнський водоспад» (35євро). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну... розбиваються на дрібнесенькі-дрібнесенькі бризки, які стіною зависають і клубочуться над останньою сходинкою каскаду, і, ніби –то, купаються в цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує...
«Крихітне князівство Ліхтенштейн» (40євро). В невеликій долині на берегах Рейна, в оточенні гірських вершин, розташувалась ця невелика держава. Головне місто князівства - Вадуц - жива ілюстрація до історії князівства. Над сучасними вулицями Штедле і Ойле, забудованими сучасними будівлями банків і страхових компаній, височіє замок 12 століття - резиденція князя. А ще - нас чекає дегустація фондю (25 євро) - головної і практичної єдиної національної страви швейцарців! Смачного!
Повернення в Цюріх. Поселення і ночівля в готелі.
День 6-й Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні нас чекає Берн – столиця Швейцарії! Головний девіз жителів Берна – не квапитись і не поспішати, тому ми зробимо невелику паузу – і наберемося сил! - відвідування термальних купалень в містечку Баден (13євро).
Від повного спокою до активного відпочинку – прибуття в «Берн – місто фонтанів, квітів і … ведмедів!» Так-так, саме ведмідь вважається символом міста, він зображений на гербі і прапорі, прикрашає фонтани і вітрини магазинів. Екскурсія розпочинається з поїздки Сад Троянд, звідки відкривається чудова панорама на старе місто. Спустившись з пагорба ми побачимо знамениту яму з ведмедями: справжні ведмеді плескають в долоні, якщо їх починають годувати! Берн має титул «найквітковішого міста». Ледь не на кожному вікні можна побачити горщичок з геранню! Все це в сукупності приємно тішить око, наповнює душу незвичайною радістю і спокоєм... Вільний час.
Невеликий переїзд - Ласкаво просимо в Інтерлактен - світ краси та розкоші - курорт з багатими традиціями, в самому серці швейцарських Альп. Хто знає, можливо, саме чарівність природи Інтерлакена надихнула маестро Мендельсона на створення весільного марша. В убдь-якому випадку, саме звідси, з цього, за його словами, "казкового куточка землі" він писав: "Хто не бачив ландшафту Інтерлакена, той не бачив Швейцарії. Описати це неможливо, оскільки слова тут безсильні..." Мальовничі береги обох озер, які переходять в передгір'я. Безперечно, Інтерлакен - чарівне міжозер'я! Поселення в готель. Вільний час.
• 18:00 – Рекомендуємо вечірню екскурсія «Люцерн – серце Швейцарії» (35євро). Ніби вийшовши з дитячих снів, казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Це місце, де народилась швейцарська легенда - Вільгельм Телль, і сучасна Швейцарія. Під час вечірньої прогулянки ми побачимо все, чим знамените це чарівне місто: Капелльбрюке найстаріший дерев'яний міст Європи, 34-метрова водонапірна вежа - символ міста, фортеця Музегг, меморіал "Вмираючий лев" - найзворушливіше в світі творіння з каменю...
Ночівля в готелі.
День 7-й Сніданок.
09:00 – Рекомендуємо поїздку «Швейцарська Рів'єра» (60 євро) – так називають узбережжя Женевського озера, яке якимось чарівним чином поєднує в собі все найкраще, що є в цій невеликій європейській державі. Знайомство з казковим регіоном ми почнемо зі столиці швейцарської Рів'єри – Монтре - міста музикантів, з найстарішим Казино і набережною поетів. Прогуляємось по резиденції графів Савойських - Шильонському замку, оспіваному пізніше в поемі "Шильонський в'язень". Тут колись побували Лорд Байрон, Флобер, Гюго, а тепер і ми!.. далі ми проїдемо через крихітний Веве і познайомимось з батьківщиною знаменитого швейцарського шоколаду!..
Бірюзове дзеркало озера, яке ніби світиться зсередини, в білому вінку з гір – нас вітає Женева! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Райдужні, наче шампанське, струмені фонтану втілюють прагнення вверх, в небо, в царство духа… Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і мальовничими променадами вздовж озера...
Ночівля в готелі.
День 8-й Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у найбільш гірськолижні землі Австрії, столицю Тіроля – місто Інсбрук. Саме тут серця спортивних фанатів починають битися ще швидше, адже у цьому місті вже двічі проводились зимові Олімпійські ігри. Екскурсія по місту під час якої ми ознайомимося з альпійською резиденцією Габсбургів, побачимо Стару Ратушу, Міську Вежу - гордість міста і символ свободи його громадян, а також емблему міста – «Золотий дах», з якого ще імператор Максиміліан полюбляв спостерігати за турнірами і спектаклями, які відбувались на головній площі.
16:00 - Відвідини музею «Чарівний світ Сваровскі» (10євро). Витвори Swarovski продаються у всьому світі, однак, щоб зрозуміти їх, відчути холодну зимову чарівність кристалів льоду, вміщену у невеликих виблискуючих фігурках і прикрасах, потрібно приїхати в м. Ваттенс. Напевно, гірські вершини Альп, які блищать під сонцем, надихали Сваровскі на створення крихкого чарівного світу з фантазії и кришталю… Після огляду експозиції можна придбати ексклюзивні вироби з кришталю, які принесуть радість Вам і Вашим близьким.
Прибуття в Зальцбург. Поселення і ночівля в готелі.
День 9-й Сніданок.
09:00 – Оглядова екскурсія «Зальцбург – симфонія звуків і пейзажів». Зальцбург – місто маленького формату, однак, світового значення. Його справедливо називають «сценою світу» завдяки незліченній кількості культурних подій, які відбуваються в мальовничому Старому місті… Адже красу міста плекали століттями… Князі – архієпископи, які протягом багатьох століть правили Зальцбургом, хотіли не лише зробити своє місто одним із найпрекрасніших і найвпливовіших міст Європи. Вони бажали більшого – зробити із Зальцбурга "Рим Півночі".
• 13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Під хмарами, де вершилась історія» (40 євро) – відвідування природної перлини – національного парку Берхтесгаден. Однією з найгарніших гірських доріг Європи спеціальний автобус підніме нас на гору Кельштайн. Підгірний тунель приведе до позолоченого ліфта, і вже через декілька хвилин підйому ми опинимось в знаменитому маєтку «Орлине Гніздо». Вільний час для того, щоб випити філіжанку кави або бокал пива в оточенні сотні вершин Баварських і Австрійських Альп! А далі нас зачарує Кьонігзеє - найчистіше озеро Німеччини. Ландшафт його берегів нагадує узбережжя скандинавських фіордів, а краса смарагдово-зеленої води створює казковий настрій… І на завершення екскурсії – дегустація шнапса – «найправильнішого сувеніра з Австрії»
20:00 – Рекомендуємо провести вечір в Августинській пивоварні (30євро) – найбільшій пивній Австрії! Окрім клопотів про спасіння душ віруючих, монахи займались продукти харчування. Спочатку монахи варили пиво в невеликих кількостях для власного використання, а потім стали продавати його "спраглим" біля воріт монастиря. Через 2 роки пиво августинців настільки полюбилось населенню Зальцбурга, що монахам довелось відкрити пивну таверну, яка до сьогодні, ось уже 400 років, приймає щодня до 5000 істинних знавців хмільного напою.
Ночівля в готелі.
День 10-й Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 - Рекомендуємо екскурсію «Гарно і весело!» (25євро) – відвідування заміського палацу Хельбрунн з всесвітньо відомим каскадом потішних фонтанів. Тут в практично первозданному вигляді постане все те, що колись тут тішило серця архієпископів Зальцбурга: сповнені загадок таємничі гроти, фігури, які рухаються за допомогою води, багатство фонтанів на кожному кроці, у всіх, найнесподіваніших куточках парку. Гарно і весело!
12:00 - Рекомендуємо екскурсію «Сіль – біле золото Зальцбурга!» (30євро) Ми відвідаємо соляну печеру Бад Дюррнберг, де видобуток сіли вівся ще 2500 років тому племенами кельтів. На паромі під чарівну музику ми перетнемо підземне озеро, скотимося на швидкості зі спеціальних гірок до самого дна печер, побачимо кумедні і одночасно пізнавальні фільми про зальцбузьких архиєпископів, які зробили видобуток солі в горі Бад Дюррнберг своїм основним джерелом прибутку.
17:00 - Переїзд і поселення в транзитному готелі.
День 11-й Сніданок. Виселення з готелю. 10:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто музики і великих музикантів, місто чаруюче і прекрасне... його справедливо називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівністю та теплотою... Це неймовірне місто! – вузенькі середньовічні вулички, широкі імперські площі… Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовний символ історії і долі Австрії. Вільний час у Відні.
16:00 - Переїзд на Батьківщину відомого вина – «Короля вин – вина королів! – місто Токай. Для всіх – дегустація токайських вин і «угорський гуляш» – фінальний акорд! Переїзд і поселення в транзитному готелі. Ночівля в готелі.
День 12-й Сніданок. Виселення з готелю. Вранці – відвідини підземного гроту гори Верхедь – печерної купальні в Мішкольц–Тапольце. Світлові ефекти, таємничість і загадковість... До Вашим послуг купання і водні атракціони (8євро). Повернення на Україну.
Прибуття в Чоп приблизно в 18:00. Прибуття до Львова приблизно в 23:00

При оплаті замовлення Standart
Дорослі Діти до 12 років Доплата за одномісне розм.
Більше 6 тижнів 490 євро 430 євро 250 євро
Більше 5 тижнів 510 євро 450 євро
Менше 5 тижнів 520 євро 460 євро


У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • Візова підтримка;
 • Страховка (групова);
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії з сніданком;
 • екскурсії за програмою;
 • дегустація токайських вин і "угорський гуляш"
 • подарунок від фірми – DVD диск про Швейцарію
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Консульський збір 35 євро (крім категорії громадян
  звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. згідно договору про спрощення візового режиму)
 • ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
  ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!