На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 15.07.24
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


  Також в Угорщині: Тури в Угорщину | Документи для візи

ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

"Заможна та красива – Швейцарія" | "Улюблений дует Прага та Будапешт" | " У ритмі Чардаша " | "П’янкий аромат Франції" | "Париж: Шик, Блиск, Краса" | "В гостях у казки: Чехія-Німеччина-Австрія" | "Карнавал емоцій" | "Легкий шарм Австрії" | "Віденський вальс" | "Мелодія двох сердець (Відень та Будапешт)" | "Угорські таємниці" | "Справжня Угорщина + Відень" | "Осіння спокуса" | "Діаманти Австрійських гір" | "Альпійське тріо" | "Мрії в подарунок" | "Лазурні береги" | "Пані досконалість - Швейцарія" | "Париж з першого погляду" | "Венеціанська ніч" | "Рим чарівний завжди" | "Весняна спокуса" | "Літня спокуса" | "Свято кожен день" | "На чашечку кави по-віденськи" | "Італія – країна натхнення" | "Лазурна інтрига" | "Вдала ідея для вікенду"
«СВЯТО КОЖЕН ДЕНЬ»

Львів – Будапешт – Відень – Мюнхен – Цюріх – Женева – Сарагоса – Мадрид – Толедо – Валенсія – Барселона – Монсерат – Сан-Ремо – Верона – Венеція – Постойна - Блед – Львів
09.04, 30.04*; 07.05, 21.05; 04.06, 18.06; 09.07, 23.07; 06.08, 13.08, 20.08; 03.09, 10.09, 24.09; 08.10,22.10
У вартості: 6 днів в Іспанії, 15 екскурсій, елегантний Мадрид, яскрава Барселона в радісна Валенсія
І ще: Угорщина, Австрія, Німеччина, Швейцарія, Італія і Словенія – Чекають на Вас!

День 1-й П'ЯТНИЦЯ
Львів. 08:30 зі Львова, а в 14:00 з Чопа – переїзд в Угорщину. Відвідування нового аквапарку «Aquarius» в Ніредьгазі - захоплюючий світ водних розваг для дітей і дорослих (8-9 євро).Переїзд в Будапешт. Поселення і ночівля в готелі.
День 2-й СУБОТА
… Угорщина – країна достатньо мініатюрна, і Будапешт – центр всього життя в ній…
Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – Оглядова екскурсія: прекрасна Буда і величний Пешт – це «Перлина Дунаю» – Будапешт! О! це Місто… Дивовижне… Чарівне… Незабутнє… Неповторне… Він пропонує своїм відвідувачам близьку і знайому європейську культуру, але з особливим угорським ароматом… Що й казати, Угорщині неймовірно пощастило зі столицею – іноді навіть викає відчуття, що тут всього трохи занадто в масштабах цієї скромної країни – занадто розкішні мости, занадто велична архітектура, занадто просторі площі і проспекти… Вільний час.
19:00 – переїзд і поселення в готель. Ночівля в готелі.
День 3-й НЕДІЛЯ
… Неперевершений Відень – солодкий і декоративний: віденський бал, віденська кава, віденські стільця… В цьому місті так легко гуляти, відшукуючи потаємні стежинки, – а в цьому і є справжня щастя мандрівника…
Сніданок.
09:00 – Оглядова екскурсія «Відень – столиця Габсбургів» – місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чаруюче і прекрасне … Його заслужено називають серцем Європи. Столиця Австро–Угорської імперії, Відень вражає своєю величчю і розкішшю, своїм шармом і теплом... Це надзвичайне місто! – вузенькі середньовічні вулички, просторі імперські площі… Ринг, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно ж – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії.
• 15:00 – Рекомендуємо екскурсію «Палаци Імперії – Шонбрунн і Бельведер» (35євро). Відень – це місто, яке можна пізнавати безкінечно… Для початку нанесемо візит принцу Євгенію Савойському і побачимо незвичайний по своїй красі палац знаменитого полководця – палац Бельведер. Його вважають одним із найгарніших зразків бароко у світі! Палац Шонбрун – літня резиденція династії Габсбургів, подібно Петергофу і Версалю, це – ансамбль, який об’єднує архітектуру і природу, де парк стає продовженням палацу. Вільний час.
21:00 – Повернення в готель. Ночівля в готелі.
День 4-й ПОНЕДІЛОК
… Німеччина – строга країна ділового розмаху…
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Мюнхен.
15:00 – Автобусно-пішохідна екскурсія «Мюнхен – Легенда Баварії». Так, збулись - таки слова Людовіка I, майбутнього короля Баварії: «Я хочу зробити з Мюнхена місто, яке б надало Німеччині стільки честі, що той, хто не бачив би Мюнхена, не знав би справжньої Німеччини!» Мюнхен – справжнє місто–казка на півдні Німеччини, місце, де ніколи нудьгувати! Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» – ось чим славиться це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного.
Переїзд і ночівля в готелі.
День 5-й ВІВТОРОК
… Швейцарія – символ спокою і процвітання, порядку і краси, втілення божественної мудрості, острів достатку в самому серці Європи!...
Сніданок. 09:00 - Оглядова екскурсія «Цюріх – найстильніший мегаполіс Європи» Кому при згадці Цюріха не приходять на думку банківські рахунки і гноми – банкіри, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі!? Історичний центр міста давно вже загубився між солідних будівель банків і розкішних бутіків. Але час не владний над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими банківськими купюрами, а кольорами і нагрітим на сонці камені. Серце Цюріха — Старе місто, що тісно обіймає річку своїми кам'яними мостами і вежами. Цюріхське озеро додає ландшафту міста незвичайну чарівність, завдяки якій він виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі.
• 13:00 – Рекомендуємо екскурсію «Велич природи – Рейнський водоспад» (35евро). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну. розбиваються на дрібні-дрібні бризки, які стіною висять і клубочаться над останнім рівнем каскаду, і, неначе, купаються в цьому чарівливому тумані. Все мчить лавиною, вирує, гарчить, водяний хаос поглинає і зачаровує.
18:00 - Рекомендуємо екскурсію «Крихітне герцогство – Ліхтенштейн» (40евро). У невеликій долині на берегах Рейну, в оточенні гірських вершин, розташувалася невелика держава - Ліхтенштейн. Головне місто князівства - Вадуц – жива ілюстрація до історії князівства. А ще – у нас буде можливість спробувати знамените блюдо – фондю!.. Нічліг в готелі.
День 6-й СЕРЕДА
… Нафти, золота і інших природних багатств Швейцарії не вистачило, та зате їй дісталися шикарні гори, водопади і незліченні озера.
Сніданок. Виселення з готелю.
Сьогодні ми відвідаємо «Швейцарську Рів'єру» — узбережжя Женевського озера, яке якимсь чарівним чином поєднує в собі все краще, що є в цій невеликій європейській країні. Знайомство з казковим регіоном ми почнемо із столиці Швейцарської Рів'єри – Монтре - місто музикантів, із старим Казино і набережною поетів. Прогуляємося по резиденції графів Савойських – Шильонському замку (8евро), оспіваною пізніше в поемі «Шильонський в'язень». Тут колись бували Лорд Байрон, Флобер, Гюго, а тепер і ми!. Бірюзова гладінь озера, що світиться, в білому вінку з гір – нас вітає Женева! Символи міста – готичний Собор Святого Петра, квітковий годинник і 140–метровий Женевський фонтан! Веселкові, пінисті немов шампанське струмені фонтану втілюють прагнення вгору, в піднебіння, в царство духу. Женева – це найменший мегаполіс світу, з її кварталом міжнародних організацій, чарівним Старим містом і живописними променадами уздовж озера. Переїзд і нічліг в готелі.
День 7-й ЧЕТВЕР
...Променисте іспанське сонце даруватиме Вам пристрасні поцілунки, а середземноморський бриз ніжно пестити своїми хвилями.
Сніданок. Виселення з готелю.
Ola, Іспанія! – батьківщина відважних тореро і пристрасних Кармен! Країна - мрія, країна-загадка! Впродовж всієї своєї історії Іспанія хвилювала уяву людини. Древні греки вважали, що в її садах зростають золоті яблука, для арабів вона була Воротами в Рай. Іспанія - це зустріч з гостинністю і радістю життя, іспанська гітара, що хвилює, натхненні серенади, запалювальне фламенко і знаменита корида. Переїзд на побережжі Іспанії.
Відпочинок на Середземному морі.
Пляжний відпочинок в Іспанії по праву вважається одним з найкращих в світі. Це пояснюється теплим Середземним морем і унікальним мікрокліматом побережжя, укритого від північних вітрів Піренеями.. Сонце, пальми, і вічне літо. Нічліг в готелі
День 8-й ПЯТНИЦЯ
… Іспанія. Кожен склад відгукується усередині нас мелодійними гітарними акордами, крутить голову пристрасними ритмами фламенко, віддається дзвінким перестуком кастаньєт.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в столицю провінції Арагон - древнє місто Сарагоса, засноване римлянами в 27 році до нашої ери. За старих часів місто було оточене стінами з білого мармуру, саме тому Сарагосу ще називають «білим містом». У архітектурній подобі Сарагоси переважають невисокі масивні будівлі непомітного сірого кольору без зайвого прикрашення... І лише в старовинному Кафедральному Соборі, який будувався цілих чотири століття, зібрано воєдино багатство і яскравість світу арагонців.
20:00 - Вечірня екскурсія «Королівський Мадрид». Тут все на все свій лад, і все ледве не так, як в інших столицях. Старе місто старе вельми умовно: вкраплення ХХ століття хоч і акуратні, але повсюдні. Замість кільця бульварів, як в Парижі або Відні, - широченний проспект Пасео де Кастельяна, який плавно перетворюється на такий же широкий бульвар і розбивається об вокзал Аточи цілим фонтаном вулиць. Це головна вісь міста, на яку нанизане все найважливіше, включаючи три головні музеї, і завершується вона майже як поля Елісейськие - маленьким Дефансом: кварталом з п'яти хмарочосів.
Поселення в готель. Нічліг в готелі.
День 9-й СУБОТА
…Тут час тече, підкоряючись своїм власним законам, поєднуючи масові святкові гуляння і ледачий післяобідній релакс. Фієста і сієста – поняття, близькі будь-якому дійсному іспанцеві!
Сніданок.
08:30 – Пішохідна екскурсія «Мадрид – секрет його чарівності». Мадрид – прекрасне місто: просторий, зелений, веселий – ось тільки немає у нього якоїсь очевидної «фішки» – яскравого символу міста. «Мадрид струмує крізь твої пальці, - пише Ніна Ептон, - обтрушується від узагальнень, сміється в обличчя філософам, знизує плечима услід трагічному і є сусідами з легковажністю». Він зовсім не мегаполіс, але і не провінція. Він не старий, але і не суперсучасний. Не малий і не великий. І архітектура тут теж різна.
12:00 – Рекомендуємо екскурсію «Місто з сірого шовку – Толедо» (40евро). На високому гранітному плато з крутими обривами, квінтесенцією всіх казок про Середньовіччя, коштує місто – самотній, графічно чіткий і нереально красивий! Сервантес називав його «Славою і світлом світу», Лопе де Вега – «Серцем Іспанії», Бедекер – «кам'яним сувоєм іспанської історії». Здається, що в цьому місті час зупинився. Колись пишне арабське місто, а потім столиця Іспанії, - Толедо зберігає дарунки від різних епох: акведук і старі кріпосні стіни дісталися йому від римлян, мечеті і коміра – від арабів, прекрасний собор – від середньовічних королів Кастілії, Алькасар – від перших Габсбургов. А вечорами сонце, що заходить, золотить місто своїм теплим світлом, і величні монументи Толеда знов купаються в променях слави золотого століття!
Повернення до Мадрида. Нічліг в готелі.
День 10-й НЕДІЛЯ
… Іспанці не виносять нудьги, сірості і байдужості. Тут люди відкриті, закохані люблять пристрасно, а лицарі завжди готові битися за справедливість, нехай навіть з вітряними млинами.
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до «Валенсії – край кольорів і любові», - саме так співається в одній пісеньці, яка стала неофіційним гімном цього прекрасного міста. Завжди сонячну Валенсію оточують квітучі сади, а аромат апельсин і південних кольорів ось вже багато століть витає на вулицях міста. Маври за часів свого владицтва називали Валенсію «раєм на землі» і були недалекі від істини. Валенсія – місто радості і світла з багатою історією і культурою! Тут вузькі вулички Старого міста вдало контрастують з сучасною екстравагантною архітектурою. У вільний час рекомендуємо покуштувати національне блюдо - паелью. Його готують практично в кожному куточку Іспанії, проте рецепт народився саме тут. Переїзд до Барселони. Нічліг в готелі.
День 11-й ПОНЕДІЛОК
...Іспанія живе емоціями.
Сніданок.
09:00 - Оглядова екскурсія «Барселона – яскравий шедевр Гауді». Барселона – друге за величиною місто Іспанії, вічний суперник Мадрида, столиця моди, мистецтва і дизайну. Барселона вишукана, елегантна і романтична, і в той же час володіє енергією і безпутністю портового міста. За свою довгу історію Барселона обросла безліччю площ, фонтанів, скверів і тих чарівних куточків, що додають їй благородство і чарівність. Але саме великому Гауді що віддав їй весь свій талант, могутній темперамент і життя, Барселона зобов'язана тією неповторною архітектурною подобою, яка принесла їй уселенську славу. 19:00 – Рекомендуємо захоплююче «фламенко-шоу» (45евро/75евро) - прекрасна музична вистава, ні на що не схожий вигляд мистецтва, що притягує своєю емоційною виразністю. У фламенко є своя мова, виткана із слів, музики і рухів, і кожен по-своєму говорить на нім, розповідаючи про свої відчуття. У цьому і полягає сила чарівності фламенко, в цьому його магія, непередбачуваність і неповторність. Це не просто танець, в нім душа, характер, історія і стиль життя Іспанії!
Нічліг в готелі
День 12-й ВІВТОРОК
... У Іспанії кожне слово і справа – від чистого серця.
Сніданок. Виселення з готелю.
09:00 – Рекомендуємо екскурсію – «Святиня Іспанії – гора Монсеррат» (40евро). На химерної і незвичайної форми горе Монсеррат знаходиться старовинний монастир, де зберігається образ святої діви– «Чорна Мадонна». Згідно з легендою в IX столітті тут знайшли статую «Чорної Мадонни». Її спробували спустити вниз, але чим далі за неї несли, тим важче вона ставала. І тоді вирішили залишити її на вершині, а поруч заснували монастир. Гора Монсеррат, розпиляна ангелами і що оберігається «Чорною Мадонною», ще і незвичайно красива! Вона зростає і видозмінюється у міру наближення до неї, оживає, постійно міняє колірні відтінки. Її вершини, часто оповиті туманом, спрямовуються в піднебіння і заставляють сумніватися в їх реальності.
Переїзд і поселення в транзитний готель. Нічліг в готелі.
День 13-й СЕРЕДА
...Італія прекрасна, і це аксіома!..
Сніданок Виселення з готелю. Сьогодні нас чекає «Безтурботне місто Сан-Ремо» - столиця Квіткової Рів'єри. Місто повністю виправдовує свою назву: тут старі і молодші вілли оточені справжніми ботанічними садами! Садами з пальмами, буйними тропічними чагарниками мальв, винограду, хмелю, клумбами запашних петуній і пишними кущами різноколірних гортензій. До речі, гортензії тут будь-якого мислимого кольору: рожеві, кремові, лілові, жовті, кольори слонової кісті і молочного шоколаду. Тут завжди святкова атмосфера. Саме у Сан-Ремо проходить щорічний фестиваль італійської пісні, свято кольорів, парусна регата, змагання по веслуванню, автомобільні гонки. Вільний час. Переїзд і поселення в готель. Нічліг в готелі.
День 14-й ЧЕТВЕР
... Шекспір писав — "Але світу немає за стінами Верони". І для Верони ця фраза — неспростовна істина.
Сніданок. 08:30 - Оглядова екскурсія «Верона - столиця закоханих». Суворі міські стіни надійно охороняють легенду про Ромео і Джульєтту, яка перетворила Верону на одне з найромантичніших міст світу. Тут приголомшливої краси будинку, палаци і храми, прекрасні скульптури, дивовижні фрески роботи великих майстрів. Але туристи різного віку перш за все квапляться відвідати маленький дворик. Саме тут знаходиться балкон Джульєтти, з якого юна чарівна дівчина колись присягалася у вічній любові своєму Ромео.
12:00 – Рекомендуємо екскурсію «Обручена з морем – Венеція!» (50евро). Ось вона – незвичайна краса і приваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікально і дивно: місто нагадує театральні декорації, зберігає таємниці багатьох поколінь. Здається, ніби само час струмує між стенів будинків, що пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті. Повернення у Верону. Нічліг в готелі.
День 15-й ПЯТНИЦЯ
... Словенія – це райський куточок для любителів природи, що збереглася тут в її первозданному вигляді.
Сніданок. Виселення з готелю. Відвідини «Підземного царства Постойни» (вх квиток опл-ся додатково) - найбільшої карстової печери Західної Європи. Постойна печера - це дивний підземний світ створених природою химерних залів, галерей, колон, обплутаних мереживом сталактитів і сталагмітів, найстаріші з яких налічують 500 000 років. Переїзд до «Чарівного озера Блед» (вх квиток опл-ся додатково). Бог не обділив Словенію красою природи. А словенські уміють про них піклуватися і зберігати! Справжня перлина країни – озеро Блед - прекрасний і гармонійний куточок природи! Біля західного берега озера причаївся маленький острівець, а маленьку острівну церкву прикрашає «Дзвін бажань». Дзвонить він часто: вважається, що ударив в цей дзвін виконаються всі благі мрії. А в тих, що багатьох б'ють в дзвін Бледа - бажання просте і дуже природне: знову повернутися сюди! Переїзд і поселення в готель. Нічліг в готелі.
День 16-й СУБОТА
… Угорщина. Тут завжди раді гостям!
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Будапешту.
13:00 – Відвідини Тропікарію – Океанарію (6евро) – найбільшого в Центральній Європі (знаходиться в торгівельному центрі “Кампона”). 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги і ледачі ігуани. І все це в сьогоденні Тропічному лісі під теплою тропічною зливою з громом і блискавкою.. А ще в 11–метровому тунелі можна постежити за тигровими акулами у присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем і манікюром.
15:00 – Відвідини аквапарку «Aqua-world» (10евро) – найбільшого в Центральній Європі критого тематичного аквапарку. Тут, під величезним куполом, розмістився «древній храм» Ангкор заввишки в 4 поверхи, підвісні мости, безліч башт, статуї "всміхненого Будди", 15 всіляких басейнів, 11 гір загальною довжиною 1 км., дитячий комплекс – все це дозволять поринути в атмосферу тропіків! Вільний час. Переїзд і поселення в готелі.
День 17-й НЕДІЛЯ
Сніданок. Повернення до України. Прибуття до Львова орієнтовно в 16:00.
17:00 – Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат кави, звуть своїми дзвонами святині, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію...

При оплаті замовлення Standart
Дорослі Діти до 12 років Доплата за одномісне розм.
Більше 6 тижнів 1100 євро 900 євро 350 євро
Більше 5 тижнів 1150 євро 950 євро
Менше 5 тижнів 1200 євро 1000 євро


У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • Візова підтримка;
 • Страховка (групова);
 • проїзд по маршруту автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • проживання по маршруту готель 3* зі сніданками(шведський стіл);
 • екскурсії за програмою;
подарунок від фірми:
 • DVD диск з фільмом про Іспанію
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Консульський збір 35 євро (крім категорії громадян
  звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. згідно договору про спрощення візового режиму)
 • ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
  ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!