На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 29.03.23
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

"Балтійський Бриз" | "Ах ось ти який… Вільнюс"
«Балтійський Бриз»

Львів - Вільнюс – Тракай – Рига – Таллін - Хельсінкі - Юрмала – Каунас - Львів
21.05; 11.06, 25.06; 16.07, 30.07; 06.08, 20.08, 17.09

!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!!!

1-й день Львів.
08:30 – Збір на з./д. вокзалі.
09:00 - Виїзд зі Львова. Транзитна ніч на території Польщі.
2-й день Сніданок. 08:00 - Виселення з готелю. Переїзд до Литви. Прибуття до Вільнюса – одне з самих древніх міст Литви. Місто – казка, місто - загадка, відомий своєю великою історією, прекрасними пам'ятниками архітектури й дивною природою. Вільнюс - це церкви та собори, які співіснують разом, чарівне Старе місто, затишні кафе та ресторани, комфортабельні готелі й багато-багато зелені - парки, сквери. Оглядова екскурсія «Відкрийте для себе Вільнюс!». Старе місто Вільнюса - один з найбільших в Європі. Маленькі вулички, старовинні будівлі додають місту аромат середньовічної старини і неповторний затишок. Ви відвідаєте головну вулицю Старого міста - Діджьойі (Велика), Кафедральну площу, Кафедральний Собор, прекрасні будівлі колишньої Ратуші, познайомитеся із знаменитими воротами каплиці Аушрос Вартай (XVI століття). Також Вас чекає ансамбль костелів Бернардинців і св. Ганни, який є перлиною готики. За легендою, Наполеона Бонапарта так захопив костел Святої Ганни, що він вигукнув бажання помістити його на долоню й перенести його до Франції.
Поселення в готель. Екскурсія «Славне місто Тракай» (15€) - Середньовічна казка. У 24 км на північний захід від Вільнюса розташовується древня столиця Великого Литовського князівства - живописне місто Тракай. Унікальний ландшафт Тракайського району створюється за рахунок поєднання бездонних озер, яких тут налічується близько 200, і потопаючих в зелені горбів. Головна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок. Красивий середньовічний замок розташований на острові посеред озера і виглядає , як щойно зробив крок з казки. Замок підноситься на одному з островів озера Гальве. За бажанням: Щоб закріпити враження - пропонуємо незабутнє катання на яхтах прямо довкола замку! (10€). Повернення до Вільнюса. Вільний час. Ніч в готелі.
3-й день Сніданок. 08:00 - Виселення з готелю. Переїзд до Латвії. Прибуття до Риги. Пішохідна екскурсія «Місто черепичних дахів». Багато зелені та води, дивна архітектура, безліч кафе й ресторанчиків – це і є Рига, частка «старої доброї» Європи. У історичному центрі Риги помістилася майже вся історія архітектури з Середньовіччя і до початку ХХ століття. Це споруджена в XIII столітті церква св.Петра, церква св.Георгія, церква св.Іоанна, відреставрована частина міського валу та дивний середньовічний дворик Янясета. І, звичайно ж, Ви обов'язково відвідаєте саме «серце» Старого міста! Це Домська площа та собор, де вам розкажуть про орган Домського собору – одному з найбільших в Європі. Будівлі Маленької й Великої гільдії, Ратушна площа, Будинок Чорноголових, двір Конвент, Ризький замок зведений в XIV століття. Цим архітектурним багатством свого часу із задоволенням користувалися кінематографісти: у Ризі знімали «гардемаринів», по її вулицях гуляли Холмс з Ватсоном та Штірліц з Плейшнером. І, повірте, «натура» з тих часів стала тільки кращою. Поселення в готель. Увечері пропонуємо пройтися «Давнім Бурштиновим Шляхом» (25€) - дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті!!! Традиційна жива музика, національні костюми, латиська національна кухня і звичайно ж 100% Латиське пиво з чотирьох провінцій... Ніч в готелі.
4-й день Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Таллінна. Екскурсія «Старий Таллінн» - казкове місто на березі Балтійського моря. Якщо Вам хочеться чогось незвичайного, загадкового й такого, що хвилює, Таллінн чекає своїх друзів. Древня архітектура, комфортабельні готелі, маленькі магазинчики та крупні торгівельні центри, галасливі нічні клуби і найголовніше – посмішки людей, котрі завжди Вам раді. Дух середньовіччя відчувається в цьому місті всюди - у вузьких вимощених булижником вуличках, черепичних дахах, шпилях церков, в полум'ї факелів, що кидають таємничі тіні на покриту мохом кам'яну стіну замку Тоомпеа, в звуці прибою Балтійського моря. Поселення в готель. Вільний час. Ніч в готелі.
5-й день Ранній сніданок. Рекомендуємо. Ласкаво просимо в дивний та примітний Хельсінкі (70€), в який вас доставить могутній корабель ! Хельсінкі - наймолодша столиця Північної Європи, місто з багатою історією. Ви побачите старий Хельсінкі, з його ажурними дерев'яними будиночками, парками та набережними, відвідаєте елегантну Сенатську площу, яка перенесе Вас в 1820 рік. Дипломатичний квартал та історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект - церква в скелі. Вільний час. Ви можете пройтися по маленьких магазинчиках, кафе, ресторанчиках, які утворили цілий базар в так званому будинку Кисельова. Продовження екскурсії: на водному таксі вирушаємо на острів Свеаборге (5€) – перлину Фінляндії: живописний оазис, оточений чистимо морським повітрям розташованих біля входу в гавань Хельсінкі. Родзинкою острова вважається фортеця Суоменлінна, побудована більше 250 років тому і по праву визнана найцікавішим історичним об'єктом в Хельсінкі і котру Ви неодмінно відвідаєте. Знайомство з цілим культурно-історичним комплексом: музеями, безліччю старовинних живописних зміцнень, з найстарішим парусним кораблем Фінляндії «Алма». Повернення до Таллінна, близько 23:00. Ніч в готелі.
6-й день Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Екскурсія в Замок в Раквере (20€) На місці поселення естів в середині XIII століття данці побудували кам'яне зміцнення, яке надалі німці, росіяни і шведи розладнали в потужну фортецю. В наші дні на території замку діє історичний музей, де можна відвідати камеру тортур, кімнату смерті, капелу, приміщення із зброєю, зал історії Лівонського ордена, трапезну, винний льох та зал магістра. У дворі замку знаходяться: стріляюча гармата, вози з сіном, баранчики, що пасуться, облогова башта, мішені, в які можна постріляти з лука, та інші предмети середньовічного побуту. У дворі також розташована кузня, де відвідувачі можуть особисто викувати підкову або цвях. Повернення до Таллінна. Переїзд до Риги. Поселення в готель. Нічліг.
7-й день Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час. Рекомендуємо: Дивне місто, де ніхто ніколи не квапиться, де всі із задоволенням насолоджуються чистим повітрям соснових лісів, прогулюються піщаними білими пляжами та насолоджуються неймовірною красою Ризької затоки! Екскурсія «Місто на хвилі - Юрмала» (20€) - символ музики та гумору. Місто свят та фестивалів. Прогуляєтеся легендарною вулицею Йомас, познайомитеся з дерев'яною архітектурою Ризького узмор'я : дерев'яні споруди, своїми башточками, прикрашеними різьбленням крилечками й верандами, заскленими кольоровим склом, нагадують казкові будиночки. Повернення до Риги. Переїзд до Каунасу. У Вас є можливість відвідати видатний пам'ятник архітектури Латвії – Рундальський палац в Земгале (10€). Той самий палац, котрий шанобливо та довго, але з неймовірним смаком будував знаменитий російський придворний архітектор Франческо Растреллі. Велична будівля в першу чергу заманює своїм приголомшливим палацовим ансамблем – основну частину його складає колишній мисливський та французький парки. Цей красивий замок в Латвії ще не залишив байдужими навіть найменших любителів мистецтва! Поселення в готель. Вільний час. Нічліг.
8-й день Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по Каунасу. Якщо Ви хочете побувати в істину литовському місті, відвідаєте Каунас, другий за величиною місто в Литві. У Каунасі дивним чином поєднується древня історія й сучасність. Старе місто можна назвати «музеєм старовинної архітектури просто неба». Тут величезна кількість готичних костелів, витончених церков і просто дуже красивих житлових будівель 18-19 ст. Під час екскурсії ви відвідаєте: Каунаський замок, готичний Будинок Пяркунаса, костели Вітутаса Великого і Св. Гертруди, Каунаська ратуша - «Біла либідь», а також у вільний час пропонуємо відвідати музей литовського композитора й художника М.К.Чюрленіса (вх. квитки 5 литтів) або єдиний в світі музей Бісів (вх. квитки 5 литтів). Виїзд в Польщу. Поселення в транзитний готель на території Польщі. Ночівля.
9-й день Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд по території Польщі. Перетин кордону. Прибуття до Львова орієнтовно о 16:00 – 17:00. Подарунок від фірми - Пішохідна екскурсія «Тільки у Львові... ». Запрошуємо на прогулянку по середньовічному Львову. Тут завмирає час... По вузеньких вуличках розливається аромат ранішньої кави, звуть своїми дзвонами святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Церква св. Юра..., гостинно відкриває свої двері підземелля Старої Аптеки, а кожен камінчик на площі Ринок несе через століття свою історію...
При оплаті замовлення Standart
Дорослі Діти до 12 років Доплата за одномісне розм.
Більше 6 тижнів 370 євро 350 євро 375€
Більше 4 тижнів 390 євро 370 євро
Менше 4 тижнів 410 євро 390 євро

У вартість включено:
У вартість не включено:
• Візова підтримка
• Страховка (групова)
• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
• Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
• Проживання в готелі 2*, 3*, сніданки
• Екскурсії, вказані в програмі.

Подарунки від фірми:
  • DVD диск
• Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
• Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• Проїзд в громадському транспорті
• Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
Консульський збір 35євро (крім категорії громадян звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. згідно договору про спрощення візового режиму)

ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!