На головну Контакти
Україна, 79013 Львiв, вул.Вербицького 12  fax: 261-47-01
тел.: (+38 032) 297-05-85, 297-07-85, 297-07-73, 242-25-52ukr
rus

       на 02.06.23
 курс € 41.86грн.
для екскурсій в Європу

Тури Європою


ВЕСНА-ЛІТО-ОСІНЬ 2010

«ПАРИЖ, КВІТИ… І КОМПЛІМЕНТИ…»

Львів – Бремен - Амстердам – Люксембург – Кельн – Дрезден -Париж – Львів
29.03; 12.04, 28.04; 10.05, 17.05, 31.05; 14.06, 28.06; 12.07, 19.07, 26.07; 29.08, 16.08; 13.09, 27.09

У вартості: Бремен, Амстердам, Париж, Люксембург, Кельн, Дрезден, Вроцлав, Львів!!!
!!! БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ !!!

День 1-й ЛЬВІВ
Львів. 08:30 – Збір на залізничному вокзалі. 09:00 - переїзд в Польщу. Транзитна ночівля на території Польщі.
День 2-й БРЕМЕН
Сніданок. Виселення з готелю. Далі наш шлях лежить в знамениту, середньовічну і спокусливу Німеччину... Переїзд в Бремен. Екскурсія "Бремен - місто "співаючих" вулиць!" - ринкова площа, Ратуша, п'ятиметрова статуя героя Роланда - втілення незалежності міста, вулиця бондарів, квартал старців, набережна річки Везер і звичайно ж, візитна картка міста - бронзова скульптура "Бременських музикантів". Відвідаємо найстаріший район міста - Шнур, - де будинки розташовані так близько один до одного, ніби зв'язані шнуром. Тут багато антикварних магазинів, художніх майстерень і ресторанів. А над містом височіє величний собор Св. Петра. Ми запрошуємо Вас в Бремен, в місто, в яке не даремно так прагнули Бременські музиканти!
Переїзд в дивовижну і неповторну Голландію, яка притягує до себе мрійників з усього світу. Вітряки, безкінечні канали, човни, дерев'яні черевики і квіти - "найбільша" маленька країна.
Транзитна ночівля в готелі на території Німеччини.
День 3-й АМСТЕРДАМ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в столицю - Амстердам - коштовний камінь в короні голландських королів. Оглядова екскурсія по Амстердаму - "Скарби минулого та теперішнього" - старі "вигнуті" будівлі, бруківка, незліченні канали, набережні, які є на 3 метри нижче рівня океану, чудові парки і плаваючі квіткові ринки створюють особливу атмосферу. Світанок, оповитий туманом, місто повільно проступає крізь ранковий серпанок, відкриваючи свої скарби: площу Дам і Королівський палац, Музейний квартал і Райксмузеум, відомий Будинок Рембрандта, єврейський квартал. Краса міста подвоєна дзеркалом води, чарівним відображенням якого можна милуватися вічно! Рекомендуємо: прогулянка мальовничими каналами "Лабіринтами Амстела" (9 євро). Поселення в готель.
Рекомендуємо екскурсію "Романтика вечірнього Амстердаму" (25 євро - тільки для дорослих) - прогулянка по найкрасивішій частині міста: колишньому порту. Ми проведемо Вас по найцікавіших і схованих від очей звичайних туристів вуличках Червоних ліхтарів, розкажемо про таємниці прихованого від відвідувачів життя його жителів! А після екскурсії радимо продовжити вечір у незвичайному театр "Касса Росса" (вхідний квиток від 30 євро)!!!
Ночівля.
День 4-й АМСТЕРДАМ - ПАРК "КОЙКЕНХОФ" - за бажанням: ДЕЛЬФТ - ПАРК "МАДУРОДАМ"
Сніданок. Запрошуємо провести день в відомому парку квіткової розкоші - "Койкенхоф" (дорослі - 35 євро/ діти до 12 років - 25 євро) - одному з найкрасивіших міст планети. Навряд чи можна словами передати красу, яка відкривається: алеї старих розлогих лип, що тягнуться до горизонту, струмки і мальовничі ставки, поверхнею яких ковзають лебеді, дзюрчання фонтанів, безперервний спів пташок і, звичайно ж, квіти. Квіти всюди - на клумбах, в павільйонах та оранжереях, і навіть на оточуючих полях. І все-таки, це передати словами не можна, це потрібно побачити, відчути, вдихнути аромат п'янких квітів і забрати з собою хоча б маленьку частинку цієї фантастичної квіткової феєрії. Для всіх бажаючих пропонуємо екскурсію в "Місто принців" - Дельфт і парк "Мадуродам" (дорослі - 25 євро/діти - 20 євро). Спочатку відвідаємо "Місто принців": палацові комплекси, величні будівлі, храми вздовж каналів і, звичайно, резиденція герцогів Оранських, Ринкова площа міста - найгарніша у країні. Відвідавши прекрасно збережений середньовічний Дельфт, пориньте в атмосферу XV - XVI століття: Східні ворота, фабрика блакитної порцеляни, 109 метрова Нова церква, де в підземній дзвіниці розміщується усипальниця Нідерландської королівської сім'ї - сама історія Нідерландів розмовляє тут з Вами...
Бажаєте побачити всю Голландію за годину? Пропонуємо відвідати дивовижний парк "Madurodam" - Голландія в мініатюрі. Це найменше "місто" в країні, яке навіть має власного мера - Королеву Беатрікс! Тут всі об'єкти є точними копіями найвідоміших споруд, історичних пам'яток і палаців! Варто десь в Голландії з'явитись якій-небудь архітектурній новинці, як її копія, зменшена в 25 разів, виростає тут. Найменші відвідувачі відчують себе гостями казкового міста, а дорослі побачать Нідерланди з висоти пташиного польоту!
Повернення а Амстердам. Ночівля.
День 5-й ПАРИЖ
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в місто постійного захоплення - романтичний Париж, місце, про яке неможливо забути, одного разу тут побувавши...Автобусно-пішохідна екскурсія "Париж - чарівність шарму!". Нас чекають: острів Сіте, де розташовані Собор Паризької Богоматері і Палац Правосуддя - місце служби комісара Мегре. Латинський квартал: університет Сорбонна, руїни римських терм ІІ століття, Люксембурзький сад - найкрасивіший сад Парижа; міст Олександра ІІІ, площа Конкорд. Пройдемось по Єлисейським полям, побачимо Тріумфальну Арку, витончену ажурну Ейфелеву вежу... Гранд Опера - один із найпрекрасніших театрів світу...Париж - казкова скринька шедеврів, які віками створювались найталановитішими в світі архітекторами, художниками, скульпторами... Щоб відчути Париж рекомендуємо прогулянку на кораблику по Сені (15 євро). Закохані пари, зграї голубів, граційні танці під звуки вуличних оркестрів - аура любові навколо і у всьому. І це прекрасно!
Поселення в готель. Ночівля.
День 6-й ПАРИЖ
Сніданок. Вільний день!
Рекомендуємо відвідати резиденцію королів - Версаль. Екскурсія "Велич і розкіш - неповторний Версаль" (30євро/25євро). Запрошуємо на світо розкоші, в царство балів, аудієнцій, бенкетів і театральних вистав. Версаль - символ влади короля-Сонця і обличчя Франції. Тут все грандіозно: величезний парк з морем квітів, численні статуї і басейни, безкінечні паркові алеї... "...Світ з трепетом дивиться на Версаль, світ схиляється на коліна перед його красою. Напевно все, що зробив Людовік, було недаремно, адже інакше ми ніколи б не побачили раю на землі..."
• Запрошуємо Вас в світ Мистецтва - світ генії, які залишили в дар людству великі шедеври - "Мистецтво краси - Лувр" (30євро/25євро) - один із найбагатших музеїв світу. Тут можна годинами милуватися полотнами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля... Мона Ліза, Богиня Ніка, Венера Мілоська...
• Пропонуємо екскурсію "Париж - місто мушкетерів" (25євро/20євро). Ми пройдемось улюбленими місцями мушкетерів - район Сен-Жермен, Латинський Квартал, вулиця Вожірар. Ми побачимо місця, де повинна була відбутись дуель, яка стала початком дружби чотирьох мушкетерів, де Д'Артаньян врятував життя герцогу Бекінгему, а також де було весілля Короля Людвіга з Анною Австрійською. Вулиці, де проживали Атос, Партос і Араміс... Можливо, прогулюючись однією з них, ми з вами почуємо пісеньку: "Похи-похи-похитуючи пір'ями на шляпах, ми долі прошепочемо: "Мерсі боку!"... І повіє лицарством, мушкетерською романтикою...
• "Хто не підіймався на мормартський пагорб, той не знає Парижа!" Екскурсія "Монмартр... від мистецтва до романтики!" (20 євро). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Життя Монмартра продовжує вирувати, площа Тетрт з сотнями мольбертів радо зустрічає всіх відвідувачів. Тут можна купити і забрати з собою маленький шматочок Парижа, відбитий на полотні. Немає місця більш притягуючого і хвилюючого...Ночівля.
День 7-й ПАРИЖ
Сніданок. Запрошуємо на екскурсію "Скромна чарівність Нормандії" (65 євро/60 євро): розкішні курорти і устриці, сир "камамбер" і кальвадос, чисте повітря, просякнуте диханням океану і безліч історій і легенд..."Місто сотні дзвіниць", "місто безстрашної Жанни д'Арк" або "столиця Нормандії" - це все про Руан - дивовижний шедевр готики, мініатюрні і барвисті куточки якого переносять в середньовіччя і розповідають про безстрашні подвиги героїв минулих епох. Далі ми відвідаємо місто моряків і імпресіоністів - Онфлер, який до сьогодні зберігає природну привабливість, чарівність і скромну красу... Вимощені набережні, потопаючі в зелені луги на березі протоки Ла-Манш - Довіль, доторкнетесь до істинної елегантності і шику французьких курортів... І на завершення рибальське селище вікінгів - старовинний Трувіль. Ось вона, прекрасна Нормандія...Блискучі вогники, стильний інтер'єр, пінисте шампанське, виблискуючі стрази, розкішні танцівниці і французький канкан! Запрошуємо на дегустацію французьких веселощів і романтики - кабаре "Мулен Руж" (95 євро)... Відчуйте смак божевільної ночі, яка хвилює і збуджує, надихає, породжує легенди...
Ночівля.
День 8-й ПАРИЖ – ЛЮКСЕМБУРГ
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Парижі. Відвідини ДІСНЕЙЛЕНДА (55євро/50 євро). Чарівний світ Діснея відкриває перед нами свої двері і, переступивши його поріг, ми станемо героями дивовижних пригод. Це світ дітей та дорослих - країна фантазій, відкриттів і першовідкривачів. Тут ми зможемо прокататись в старовинному потязі залізницею, побачити героїв різноманітних Диснеївських мультфільмів, поринути в атмосферу всесвітньовідомих казок, зустрітись із драконом, який дихає вогнем, здійснити політ на літаючому кораблі над нічним Лондоном, оглянути будинок знаменитого Робінзона Крузо на верхів'ї дерева. Ми зможемо потоваришувати з піратами Карибського моря і відвідати замок з загадковими привидами... Всі мрійники зможуть вирушити у захоплюючу мандрівку на машині часу і здійснити політ до зірок... і ще багато-багато атракціонів і розважальних програм чекають на нас в Диснейленді. Нас чекає невеличка, але дивовижно прекрасна країна: горбисті зелені рівнини, невеличкі поля, луки і пасовиська, скелі і ліси, барвисті міста, мальовничі села і романтичні замки - все це Велике герцогство Люксембург!
Ночівля на території Люксембурга.
День 9-й ЛЮКСЕМБУРГ – КЕЛЬН
Сніданок. Виселення з готелю. Унікальне місто-фортеця запрошує на екскурсію "Маленька казка - Люксембург": звивисті середньовічні вулички приведуть до скельної капели Сен-Кірен, готичному собору Сен-Мішель, розкішної торгівельної вулиці Гранд Рю, герцогському палацу і кафедральному собору Нотр-Дам, в якому зберігається ікона Богоматері - покровительки міста. А з оглядового майданчику на краю скелі, який називають "Балконом Європи", перед Вами постане пейзаж, який перехоплює подих: вкриті лісом Арденські гори, пагорби, скеровані вверх шпилі соборів і квітучі долини, аромат квітів яких витає повсюди. Переїзд в місто породжене римлянами, усиновлене французами і виховане Прусськими королями - Кельн. Оглядова екскурсія "Кельн - золото Рейна". Велич, витонченість і ажурність скерованих у височінь форм - Кельнський собор - найбільший собор Німеччини і один з найбільших соборів Європи, шедевр готики, який зберігає велику християнську святиню - мощі трьох святих волхвів. А далі: Старе місто, Кельнська Ратуша, єврейський квартал, Дім Фаріни - батьківщина одеколону, музей шоколаду, Кельнська набережна... Про Кельн можна довго розповідати, але головне - його потрібно відчути! Все істинно кельнське починається на букву "К" - Кельн, Карнавал, Кельш... Пиво "Кельш" - національний напій кельнців, який має більш ніж 1000-ліьню історію, а багаточисельні затишні кельнські "Будинки пива", ніби магніт притягують до себе...
Пропонуємо вечірню екскурсію "Пивними ріками Кельна" (дорослі - 35 євро). Вулиці старого міста проведуть Вас найзнаменитішими пивними і розкажуть не лише про історію пивоваріння і користь цього чудового напою, але і нададуть можливість скуштувати різні сорти пива. вечір продовжимо в історичному ресторанчику на березі Рейна.
Поселення в готель. Ночівля.
День 10-й ДРЕЗДЕН
Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в місто-казку, місто-мрію... - Дрезден! Запрошуємо на екскурсію "Саксонський монарх - Дрезден": Дрезденський оперний театр - один з найпрекрасніших у світі, чудовий Цвінгер з його різноманітними колекціями, Резиденція саксонської правлячої династії Веттинів - величезний комплекс в стилі ренесанс, - і це ще далеко не все...! адже саме завдяки красі архітектурного ансамблю Театральної площі Дрезден отримав ім'я "Флоренція-на-Ельбі", вздовж якої простягається тераса Брюля! Дрезден - це широка Ельба, якою так приємно прокататись на старовинному пароплаві, це саксонська кухня з її ситністю та багатством, витончене саксонське вино і такий кумедний саксонський діалект...
Виїзд до Польщі. Транзитна ночівля на території Польщі.
День 11-й ВРОЦЛАВ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Вроцлава - легендарну колиску Польщі! Екскурсія "Священна квітка Європи" - вважається одним із найзеленіших міст Польщі, яке вирізняється прекрасною архітектурою і мальовничими куточками. Старе Місто вважається одним з найкрасивіших в Польщі, а площа вроцлавського ринку займає друге по величині місце після Краківської. Оглядова екскурсія по місту "ста мостів": Ратуша зі старовинним сонячним годинником, магічний Тумський острів - найстаріша частина міста, головною прикрасою якого є костел св. Єлизавети. Для більшості це місто чудес, де кожен знайде частинку своєї мрії. Вільний час.
Переїзд по території Польщі. Транзитна ночівля.
День 12-й ЛЬВІВ
Сніданок. Виїзд на Україну. Орієнтовно в 16:00 - 17:00 прибуття до Львова.Подарунок від фірми – Пішохідна екскурсія "Лише у Львові..." Запрошуємо на прогулянку середньовічним Львовом. Тут зупиняється час... Вузенькими вуличками розливається аромат ранкової кави, кличуть своїми дзвониками святині... Костел Успіня, Домініканський Собор, Церква св. Юра, гостинно відкриває двері підземелля Стара Аптека, а кожний камінчик на площі Ринок несе крізь століття свою історію...

При оплаті замовлення Standart
Дорослі Діти до 12 років Доплата за одномісне розм.
Більше 6 тижнів 595 євро 555 євро 240 євро
Більше 4 тижнів 615 євро 575 євро
Менше 4 тижнів 630 євро 590 євро

У вартість включено: У вартість НЕ включено:
 • Візова підтримка
 • Страховка (групова)
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту
 • Проживання по маршруту готель 3* вибраної категорії зі сніданками.
 • Екскурсії, вказані в програмі.
подарунок від фірми:
 • DVD диск
 • Екскурсія по Львову
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти
 • Факультативні екскурсії, рекомендовані програми
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті затрати (обіди, вечері, сувеніри)
 • Консульський збір 35 євро (крім категорії громадян звільненої від оплати – пенсіонери, діти до 18 років…. згідно договору про спрощення візового режиму)
 • ОПЛАЧУЄТЬСЯ ПРИ КОЖНІЙ ПОДАЧІ.
  ПРИ ВІДМОВІ КЗ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ

ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ

ДЛЯ ТУРФІРМ НАДАЄТЬСЯ КОМІСІЯ

Розсилаємо корисну інформацію, нові пропозиції, «горящі тури».

Не набридаємо. Відписатись легко.

Спробуйте!

Ви турагентсво і хочете отримувати інформацію для професіоналів?

Підпишіться будь ласка тут!